Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sklep internetowy Fasardi

25 lut 2015 - 09:37:11

hi
Wyświetliła mi się niedawno reklama sklepu Fasardi, więc oczywiście kliknęłam. Przejrzałam oferty i kilka mnie zainteresowało :) Moje pytanie brzmi - czy kupowałyście kiedykolwiek w tym sklepie? Jak z jakością tych ubrań i dodatków? Ceny na stronie są niskie i niby wygląda na to, że zdjęcia też są realne... Ale czy cena nie idzie w parze z jakością? Jakie są Wasze opinie?

Sklep internetowy Fasardi

25 lut 2015 - 09:45:45

Sama chętnie się dowiem? :)

Sklep internetowy Fasardi

25 lut 2015 - 10:18:50

Ja kupiłam dwa razy. Rzeczy jakościowo nie powalają ale nie są też tragiczne. Trzeba po prostu trafić. Odbiegają jednak trochę od tych przedstawionych na obrazkach sklepu.

Sklep internetowy Fasardi

25 lut 2015 - 10:26:27

Cytat
xLacosteWoman
Ja kupiłam dwa razy. Rzeczy jakościowo nie powalają ale nie są też tragiczne. Trzeba po prostu trafić. Odbiegają jednak trochę od tych przedstawionych na obrazkach sklepu.

W sensie Pan Photoshop odwala kawał roboty? ??
Możesz pokazać zdjęcia realne + zdjęcia ze sklepu? :)

Sklep internetowy Fasardi

25 lut 2015 - 10:29:49

Nie są aż tak bardzo przesadzone jak te np. chińskie typowo ale w rzeczywistości nie zawsze tak ładne, idealne jak na zdjęciu. Niestety nie wstawię nic teraz bo jestem w pracy ale może wieczorem mi się uda.

Sklep internetowy Fasardi

25 lut 2015 - 10:51:32

@xLacosteWoman będę wdzięczna :)

Sklep internetowy Fasardi

12 mar 2015 - 14:22:34

a ja dorzuce od siebie że warto brać mniejsze rozmiary, zwykle noszę L ale jak przyszły rzeczy to spokojnie w Mkę bym się zmieściła

Sklep internetowy Fasardi

12 mar 2015 - 15:33:18

ja noszę M, przyszły M i za małe...

Sklep internetowy Fasardi

19 mar 2015 - 17:42:49

a jak u nich z sukienkami?

Sklep internetowy Fasardi

02 lip 2015 - 11:59:00

Uważajcie!!!!! Nie oddają pieniędzy za zwrócony towar!!!!

Sklep internetowy Fasardi

02 lip 2015 - 12:12:06

Ja w zeszlym roku w wakacje tez trafilam przypadkowo na ten sklep i dluuuugo sie zastanawialam nad tym czy kupowac poniewaz bylo wiele negatywnych opinii...ale cos mnie podkusilo i zamowilam dwie sukienki przy rozmiarze xs ktory nosilam zamowilam jedna s ktora okazala sie na styk dobra ☺a druga m ale musialam ja troche na plecach poprawic ale reszta byla w porzadku.... sprawdzajcie dobrze rozmiary ....jakosc rewelacyjna jak za te pieniadze...☺

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BON WARTOŚCIOWY - BingoSpa miałyscie taki?