Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

weselna sukienka

20 sty 2015 - 12:33:12

hej :) Jkie dodatki pasowały by o tej sukienki? :) Nie mówcie proszę ze nie nadaje sie na wesele bo bede miec taka tylko z mniejszym dekoldem i dłuższą :) Jakie buty? Jakie dodatki jaka fryzura? mam wlosy do lopatek ;) Torebka myślę ze taka jak na zdjęciu. ahaaa i ten pasek dokupić czy nie? Bo w mojej takiego nie bedzie, prosze o radę :)



Oraz jeszcze pytanie, czy ta sukienka nadaje sie na poprawiny? I jesli tak jakie dodatki?


Ps. wiem że wątek już był ale wczoraj szafiarenka w ogóle nie chciała mi działac.

weselna sukienka

20 sty 2015 - 12:43:13

dla mnie to nie są sukienki tylko tuniki,dłuższe bluzki do noszenia ze spodniami lub legginsami

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

weselna sukienka

20 sty 2015 - 12:44:59

1 jest okej 2 tragedia

weselna sukienka

20 sty 2015 - 14:29:39

ktoś jeszcze?

weselna sukienka

20 sty 2015 - 14:39:48

Pierwsza z sheinside? Przyjdzie ci firanka - widziałam realne zdjęcia tej kiecki, jakaś dziewczyna już się żaliła. Poza tym, kiecka dobra na wieczór w klubie, a nie na wesele - zamierzasz świecić i biustem i tyłkiem? Są setki ładnych sukienek, ale widzę, że jak Polka idzie na cudze wesele, to obowiązkowo musi błysnąć ciałem w białek, koronkowej kreacji... Żenada.

weselna sukienka

20 sty 2015 - 14:40:08

Ta 2 jest straszna.

weselna sukienka

20 sty 2015 - 14:41:25

obie mi się nie podobają :/ Pierwsza jeśli z mniejszym dekoltem i dłuższa mogłaby przejść, ale drugą możesz założyć ewentualnie na co dzień, do pracy, ale nie na poprawiny.

Chyba że planujecie poprawiny np. w formie grilla to ok :P

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 6/5

weselna sukienka

01 kwi 2015 - 04:22:20

Treść posta została usunięta automatycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tally weijl