Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRIMARK

10 lis 2014 - 22:08:32

Sklep dopiero zaczyna ale warty obserwacji <moderacja-spam>
gdzie kupujecie ciuszki z primarka online ,dajcie na cos fajnego namiar

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-24 11:46 przez moderator.

PRIMARK

10 lis 2014 - 22:20:08

Akurat najgorsze ciuchy wybrane, nawet w Primarku można lepsze znaleźc :/ Nie kupiłabym online, bo jest to po prostu nieopłacalne ze względu na marżę dla pośrednika. Już lepiej się opłaca samemu pojechać.
Poza tym primark to śmieci są.

PRIMARK

10 lis 2014 - 22:24:30

ja lubie ,zreszta po 1 czy 2 rzeczy do Londynu leciec mi sie nie oplaca wiec wole online

PRIMARK

10 lis 2014 - 22:31:51

Te rzeczy są po prostu brzydkie. Jeżeli mam kupić coś z Primarka do jedynie jadę osobiście do Niemiec nie jest tak daleko :) Primark ma ciuchy różnych jakości od szmat do naprawdę wartych uwagi także lepiej zobaczyć, dotknąć i przymierzyć przed zakupem :)

PRIMARK

10 lis 2014 - 22:39:15

Dziwny ten "sklep", nie ma cen ani opisów, a do tego nieładne zdjęcia. Zazwyczaj nie szukam ubrań po firmach, jeśli zdarzyło mi się kupić coś z atmo to dlatego, że akurat takiego ubrania szukałam. I wolałabym kupić od prywatnej osoby, niż ze sklepu, bo takie mają na pewno mocno zawyżone ceny.

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

PRIMARK

10 lis 2014 - 22:46:51

Zdecydowanie bardziej się opłaca zebrać trochę pieniążków i jechać np. do Niemiec.
W czasie wyprzedaży można trafić na prawdziwe cudeńka - biżuteria w cenie 1/2 euro ciuszki po 4/5 euro i wcale nie najgorszej jakości. Mam mnóstwo ciuszków z Primarka i bardzo sobie chwalę :)

PRIMARK

11 lis 2014 - 08:16:25

Cytat
anel24
ja lubie ,zreszta po 1 czy 2 rzeczy do Londynu leciec mi sie nie oplaca wiec wole online
Jakby to tak dobrze podliczyć, to zakup biletu tanich linii + zakup kilku ciuszków na wyprzedaży po 1funt sztuka wychodzi taniej niż zakup tych samych rzeczy przez pośrednika. Tym bardziej, że to co w tym "sklepie" jest to właśnie najgorsze bezguścia, które zostają aż do wyprzedaży, więc nawet z rozmiarem nie ma problemu. No i jak kupujesz w sklepie to możesz podejrzeć jakość, z którą w Primarku nie zawsze jest najlepiej (delikatnie mówiąc). Chociaż oczywiście zdarzają się perełki. Mówiąc szczerze źle mi się robi, jak tuż po wyprzedażach widzę na polskim internecie wysyp tych samych ciuchów w kosmicznych cenach. Polak Polakowi wilkiem...

PRIMARK

11 lis 2014 - 09:10:25

okropne zdjęcia. Na podstawie tych zdjęć nic bym nie kupiła z tego sklepu, pomijając już fakt że i tak te ciuchy są brzydkie i nic mi się nie podoba.

PRIMARK

11 lis 2014 - 19:00:26

Biedna urażona szafiarka wypisuje mi teraz komentarze haha :D

PRIMARK

11 lis 2014 - 19:18:37

ja zamawiam rzeczy z Primarka na Facebooku w pewnej grupie (mogę podać na priv)
Dziewczyna ma naprawdę tanio. Na innych grupach lub innych portalach, które znalazłam dziewczyny przesadzają z cenami. A w tej grupie co podałam, dziewczyna tanio sprzedaje i ja jestem zadowolona, bo kupiłam już sporo rzeczy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-11 19:20 przez zoza1622.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie to znajdę? Pomocy!