Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka na studniówkę

26 paź 2014 - 14:56:52

Hej dziewczyny! :)
Rozpoczynam poszukiwania mojej sukienki na studniówkę. Zastanawiam się nad długą sukienką, ponieważ od zawsze właśnie o takiej marzyłam. Pamiętam jak byłam małą dziewczynką, a moje siostry ubierały piękne długie suknie na swoje studniówki. Swoją drogą, szkoda że ta tradycja "umarła", teraz dziewczyny w długich sukienkach to wyjątki, aczkolwiek wiem, że się zdarzają :) I teraz pytanie do Was, czy zakładając długą suknię nie ośmieszę się? Z drugiej strony wiem, że jedna dziewczyna z klasy na 100% założy długą suknię, a kilka się nad tym zastanawia.
Wiem na pewno, że chcę czerwoną sukienkę. Jeśli wybrałabym długą, to koniecznie z rozcięciem na nogę :P Drugie pytanie do Was: co myślicie o sukienkach asymetrycznych? Wydaję mi się, że to dobry kompromis :D
Tak więc, jeśli macie na sprzedaż jakieś czerwone, ciekawe sukienki nadające się na studniówkę to proszę o podsyłanie mi linków :) Jeśli któraś z Was widziała gdzieś fajną sukienkę odpowiadającą moim kryteriom to również proszę o wklejanie ich tutaj :D
Z góry dziękuję za pomoc!

Sukienka na studniówkę

26 paź 2014 - 15:03:18

a ja myślę, że nie musisz przechodzić na kompromis tylko znajdź piękną długą czerwoną suknię :) dziewczyna rok temu w mojej szkole w takiej była i nie mogłam się na nią napatrzeć :) ja żałuję , że kupiłam sobie zwykłą czarną z zary.. :(

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka na studniówkę

26 paź 2014 - 15:19:38

ja idę w tym roku w długiej, niebieskiej :)

Sukienka na studniówkę

26 paź 2014 - 15:23:12

Asymetryczne są takim przestarzałym hitem- ubierz długą czerwoną z rozcięciem! Sama mam taką, pięknie wygląda. Miałam ją sprzedać, bo nie poszłam na wesele, ale wisi w szafie, żeby na nią popatrzeć, jakieś wesele się może trafi ;d Teraz dużo dziewczyn ubiera maxi na studniówkę.

Sukienka na studniówkę

26 paź 2014 - 15:28:07

Asymetryczne są paskudne, jeszcze jak ta asymetria jest niewielka to pół biedy, ale takie koszmarki, co był modne ze 2 lata temu to nie wiem kto wymyślił i wylansował.

Teraz w sklepach jest całkiem niezły wybór długich sukienek, więc nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem czegokolwiek. Jeśli chcesz założyć długą - to zakładaj!

Ja swoją studniówkę miałam 3 lata temu, kiedy jeszcze nie wróciła moda na długie suknie i znaleźć coś długiego w sklepie to była tragedia. Ale kupiłam długą, czarną, klasyczną sukienkę, do tego perłowy naszyjnik i czerwone usta i obcy ludzie mówili, że pięknie wyglądam ;) A i tylko jedna dziewczyna miała jeszcze długą suknię, ale wyglądała w niej bardzo źle, więc trzeba uważać na to, co się kupuje.

Sukienka na studniówkę

26 paź 2014 - 18:26:51

a znacie może jakieś sklepy internetowe ktore mają w swojej ofercie długie sukienki? oprócz zelando :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-26 18:30 przez paulita55.

Sukienka na studniówkę

26 paź 2014 - 23:54:30

Asos, na wyprzedażach można super kiecę znaleźć, na Lipsy też.

Sukienka na studniówkę

03 lis 2014 - 09:36:13

U mnie na studniówce dwie dziewczyny miały długą. Jedna czerwoną z rozcięciem i fajnie wyglądała i nie słyszałam złego słowa na nią. Druga taką balową (i była jako osoba towarzysząca) godzina i zmieniła na krótką i dobrze bo to nie była jej studniówka...
Myślałaś może o jakiejś asymetrycznej? Dużo teraz takich.
Dziewczyny na mojej studniówce też łączyły spódnice z jakąś górą i dobrze wyglądały :) Zajrzyj do mnie może coś znajdziesz albo cie zainspiruje :)

Sukienka na studniówkę

04 lis 2014 - 08:56:13

Może tutaj coś dla siebie znajdziecie, ale uprzedzam, w większości jest drogo, bo to polscy projektanci:
<moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-19 11:29 przez moderator.

Sukienka na studniówkę

04 lis 2014 - 09:13:57

Ja uważam że długa sukienka na studniówkę to coś pięknego ! Bo ile razy w życiu będziesz miała okazję wyglądać jak na czerwonym dywanie ? Szkoda że mnóstwo dziewczyn wybiera krótkie sukieneczki jak na wyjście do klubu. Moją sukienkę szyła krawcowa, to zdjęcie jej pokazałam i wyszła Identycznie ;)



Sukienka na studniówkę

07 lis 2014 - 17:24:07

Cytat
sofashion
Ja uważam że długa sukienka na studniówkę to coś pięknego ! Bo ile razy w życiu będziesz miała okazję wyglądać jak na czerwonym dywanie ? Szkoda że mnóstwo dziewczyn wybiera krótkie sukieneczki jak na wyjście do klubu. Moją sukienkę szyła krawcowa, to zdjęcie jej pokazałam i wyszła Identycznie ;)

Mogę spytać ile płaciłaś za szycie sukienki razem z materiałem? ;)

Sukienka na studniówkę

07 lis 2014 - 17:38:10

ja tez wlasnie szukam jakichs inspiracji, i powiem Ci, że też bardzo jestem napalona na długą sukienkę na tą okazję! :) i wcale bym sie nie wachala wcielić w życie tego pragnienia, aczkolwiek boję się troszkę, że bedzie niewygodnie mi sie tańczyło, to wkoncu cala noc.. Bo tancząc poloneza to taka sukienka meeeega swietnie wyglada, ale co pozniej? tego sie obawiam. Moglabym miec na przebranie, ale kupowac dwie sukienki to mija się z celem..

Sukienka na studniówkę

07 lis 2014 - 17:51:16

Cytat
pati000
ja tez wlasnie szukam jakichs inspiracji, i powiem Ci, że też bardzo jestem napalona na długą sukienkę na tą okazję! :) i wcale bym sie nie wachala wcielić w życie tego pragnienia, aczkolwiek boję się troszkę, że bedzie niewygodnie mi sie tańczyło, to wkoncu cala noc.. Bo tancząc poloneza to taka sukienka meeeega swietnie wyglada, ale co pozniej? tego sie obawiam. Moglabym miec na przebranie, ale kupowac dwie sukienki to mija się z celem..

Też obawiam się tego czy będzie mi wygodnie, ale w ostateczności przebiorę się w sukienkę którą miałam rok temu na studniówce kolegi ;)

Sukienka na studniówkę

07 lis 2014 - 17:56:34

ja dopiero dzisiaj założyłam tutaj konto i jeszcze nie zdążyłam dodać ciuszków, ale posiadam na innej stronie już wystawiona czerwoną maxi

Jak będziesz zainteresowana to pisz na priv :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-07 18:00 przez pandaa28.

Sukienka na studniówkę

07 lis 2014 - 18:09:06

nie zastanawiaj się nad długą nawet, to bal, kiedy później będziesz chodzić w długich? ja jestem tylko i wyłącznie na TAK dla długich sukienek na studniówki, bo to klasa sama w sobie. ale nie asymetrycznych ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stylizacjedo małych piersi