Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Reklamacja house

20 lip 2014 - 23:10:48

Witajcie dziewczyny:) Wiecie moze jak jest z reklamacja w housie? Kupiłam torebke chyba w maju.Miałam ja dostłownie ze soba kilka razy i dzis urwało mi sie to na czym pasek sie trzyma wiec nie mam jej jak nosic:( moze któras z was miała taka sytuacje? uwzglednia mi czy moga mi odmówic? Torebka nie była tania niestety ale jest dosc spora wiec powinna byc lepiej wykonana :( pomózcie co powiedziec zeby mi nie odmówiły?:(

Reklamacja house

20 lip 2014 - 23:13:19

A czemu się martwisz? Złóż reklamację i czekaj. Jak ci odmówią naprawy/zwrotu gotówki/wymiany na inny towar to się zwróć do rzecznika praw konsumenta.

Ale najpierw napisz porządną reklamację, a oni mają odpowiedni czas, żeby się ustosunkowac.

Reklamacja house

20 lip 2014 - 23:18:37

dziękuje bardzo:)

Reklamacja house

20 lip 2014 - 23:18:54

złóż reklamacje. Jak ci odmówią to wtedy się martw. a nie na zapas.

Reklamacja house

20 lip 2014 - 23:21:21

Cytat
SunFlower23
A czemu się martwisz? Złóż reklamację i czekaj. Jak ci odmówią naprawy/zwrotu gotówki/wymiany na inny towar to się zwróć do rzecznika praw konsumenta.

Ale najpierw napisz porządną reklamację, a oni mają odpowiedni czas, żeby się ustosunkowac.
Nie trzeba pisać żadnej reklamacji, idziesz do sklepu i tam spisujesz ze sprzedawcą :)

Reklamacja house

20 lip 2014 - 23:43:49

Ja w zeszlym roku reklamowalam u nich portfel. Nie robili problemow, oddali mi kase. Nie martw sie, tylko idz do sklepu i powiedz prawde. Nie musisz tez niczego sama pisac, bo oni przygotuja odpowiednie pismo w sklepie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

STROJE KĄPIELOWE WYSOKI STAN