Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

wykonawca budowlany

18 minut temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Ja polecam *** Zamawiałam oryginalne buty prosto z USA i jestem bardzo zadowolona. Wszystko oryginalnie zapakowane, nowe - także można zamawiać i nie ma najmniejszego problemu.

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 1/5

Perfektsport.pl - to z butami sportowymi (duuuuży wybór NIKE)
Clarksonline.pl - autoryzowany sklep marki Clakrs
Eccoshop.pl - na takiej samej zasadzie co Clarksonline.

Zamawiam z tych sklepów już od jakiegoś czasu, zawsze poluję na tzw. final sale, bo mają wtedy naprawdę taniutkie buty. Zresztą nawet i te "Regularne" ceny są dużo niższe niż w sklepach stacjonarnych :)

Ballin w sklepie luxusowi.pl. Nie do zdarcia. Mają co jakiś czas duże wyprzedaże.

Dużo z Was pisało tu o sellyo. A jak u nich z jakością?

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Bardzo fajne buty w zasadzie za każdym razem udaje mi się kupować na Merg. Tutaj stawki dosyć dobre, a wybór faktycznie super - lubię oryginalne wzory i coś takiego zawsze trafiam. A już największym plusem jest tutaj po prostu podejście obsługi do klientów ;-)

MOJA ZNAJOMA POLECIŁA MI SKLEP : SPRZEDAJEMY PL. CHCIAŁAM KUPIĆ OKAZYJNIE KOSMETYKI I ..... ZOSTAŁAM OSZUKANA.DO DZISIAJ ANI KOSMETYKÓW ANI PIENIĘDZY. PANI NIE ODBIERA TELEFONU ANI NIE ODPISUJE.MYŚLĘ,ŻE ZGŁOSZĘ SPRAWĘ NA POLICJĘ.UWAŻAJCIE NA S P R Z E D A J E M Y PL.!!!!!

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Merg to na pewno - dobre ceny, duży wybór, takie buty mi odpowiadają. Generalnie staram się szukać takich, które dają wygodę, są tanie. A najczęściej w jednych chodzę ze dwa sezony.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 6/5

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

mi się podobają buty na eobuwie.pl

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 4/5

Faktycznie Perfektsport.pl super! Ceny bardzo atrakcyjne, można kupić dużo taniej niż po sklepach, wreszcie normalne ceny :)

Ja szukałam włoskich butów ovye na ten sezon i przez reklamę na facebooku znalazłam sklep dalbeshop.pl. Oprócz butów zamówiłam sobie jeszcze bluzkę na spróbowanie i muszę przyznać, że jestem mega zadowolona! Na pewno jeszcze do nich wrócę :) buziaki

Mnie np bardzo podobały się buty w Kari. Ogromny wybór balerinek, czółenek, szpilek normalnie w końcu jest gdzie wybierać buty . Bo u nas w sklepach to wszystko na jeden rodzaj . Tu na pewno znajdę buty dla siebie http://sklep.kari.com/sklep/pl/kari

do mnie najbardziej przemawia kolekcja WorldBox ale czekam też aż w końcu ruszy sklep online New Yorkera, bo podobno ma ruszyć

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

plagiaty