Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Wiecie gdzie można kupić teraz tanio dobre buty zimowe męskie?

A ja zapraszam do siebie na profil :)
stylowe-butki :)

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 12/5

Hej. U mnie znajdziecie mnostwo inspiracji modowych. Inspiruje sie tez moda prostu z Zurichu, gdyz tu mieszkam :) Ponizej kilka fotek na zachete oraz link. Zachecam tez do kometowania na blogu :)<moderacja-spam>




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-26 11:43 przez moderator.

Sklepem który z pewnością jest warty uwagi jest SellYo. Miałam okazję zrobić w nim zakupy jakieś 2tyg temu i powiem Wam szczerze, że nie żałuję. Buty są mega wygodne. Kupiłam 3 pary z czego najdroższa kosztowała 80zł. To i tak bardzo mało w porównaniu do innych sklepów. Paczka była już na drugi dzień u mnie. Warto odwiedzić ich stronę choćby z czystej ciekawości. Myślę, że większość z Was coś by dla siebie tam znalazła. Mam nadzieję, że pomogłam ;-)

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 2/5

Witajcie, ja polecam <moderacja-spam> - wyprzedaże, promocje i mega przeceny butów sportowych. Dodatkowo można znaleźć w necie kupony rabatowe i obnizyć jeszcze bardziej cenę butów. Sprzwdźcie sami rower



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-26 11:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 6/5

Dziewczyny witajcie! :D Jeżeli poszukujecie fajnych, niedrogich i dobrych jakościowo butów to świetnie trafiliśmy :) Jesteśmy sklepem internetowym OMBRE i specjalizujemy się w męskiej garderobie. Znajdziecie u nas fajne buty, które zadowolą niejednego mężczyznę.. A gdybyście szukały eleganckiej koszuli, marynarki, a może sportowych joggerów czy fajnych niedrogich bluz TO TEŻ DO NAS WPADAJCIE!
Znajdziecie nas tu → Ombre_Poland
W razie pytań służymy pomocą :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

impreza w stylu lat 20 POMOCY!!!