Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

air maxy czas oczekiwan

09 mar 2014 - 19:47:16

Mam do was pytanko.. Na innym wątku dziewczyna napisała że jeżeli kupuję się przez internet np air maxy i czas oczekiwań jest od 10-30 to muszą być podróby.. Czy to prawda?

air maxy czas oczekiwan

09 mar 2014 - 19:52:07

prawda, ponieważ wtedy zazwyczaj idą one z Chin albo innego azjatyckiego kraju :) nie lepiej jest dołożyć nawet i 100 zł i kupić w sprawdzonym sklepie internetowym typu chmielna20, worldbox albo runcolors? ;) masz gwarancję 2letnią, pewność, że towar jest oryginalny i czas wysyłki to ok 2 dni kurierem? :) buty się przynajmniej nie rozwalą a będziemy mieć pewność że oryginały, bo wydać 200 lub 300 zł na podróbki mija się z celem bo sprawne oko i tak wyłapie, że to fake :)

air maxy czas oczekiwan

09 mar 2014 - 19:55:43

a te w sklepie to nie made in china...?

air maxy czas oczekiwan

09 mar 2014 - 19:58:42

może i też z Chin, ale mają lepszą jakość, lepsze materiały i mamy gwarancję ;) o wiele lepiej jest kupić coś oryginalnego niż podróbkę, która po miesiącu jest nie do noszenia ;d słyszałam też, że podrabiane airmaxy są niewygodne :) chociaż nie wiem jak jest z oryginalnymi bo akurat do tych butów mnie nie ciągnie :)

air maxy czas oczekiwan

09 mar 2014 - 20:09:59

Znacie jeszcze jakieś internetowe sklepy z takimi bucikami?:))

zweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

air maxy czas oczekiwan

09 mar 2014 - 20:15:18

nie koniecznie są to podróbki , sama zamawiam sobie z Wietnamu i buty są dobrej jakości .Fakt ,że nie ma gwarancji tzn jest ale koszt wysyłek jest bardzo drogi i czas oczekiwania

air maxy czas oczekiwan

09 mar 2014 - 20:16:07

dokładnie jeśli taki czas oczekiwania to dostaniesz buty od producenta prosto z chin ale nie producenta nike a podróbek sama zamawiałam nie polecam bo dołożysz i kupisz oryginalne jak coś pisz na priv

air maxy czas oczekiwan

09 mar 2014 - 20:18:20

Zdrowy rozsądek- wszystkie air max-y o podejrzanie niskiej cenie to podróby.

air maxy czas oczekiwan

09 mar 2014 - 20:22:14

Raczej wszystkie markowe rzeczy po podejrzanie niskich cenach to podróby bo dlaczego sprzedający miałby sprzedawać towar o połowę taniej, skoro może zarobić drugie tyle? Tak samo jest z conversami np, ciężko jest teraz na szafie albo allegro znaleźć oryginalne, ponieważ większość to te podróbki za 150 zł, które udają oryginalne i setki ludzi je kupuje... lepiej dołożyć, a kupić pewny towar :)

air maxy czas oczekiwan

09 mar 2014 - 20:28:11

Ja kupiłam przez internet, szły z Chin, Witnamu czy tam innej Tajlandii.. i co ? zapłaciłam 60 funtów za podróby, jeszcze zupełnie inne niż na zdjęciu. NIE POLECAM

air maxy czas oczekiwan

09 mar 2014 - 20:28:35

Też uważam że to podroby. Zobacz ta strone bardzo pomocna http:// www.airmaxy.pl/jak-odroznic-
podroby-airmaxow-od-oryginalow/

air maxy czas oczekiwan

11 mar 2014 - 10:25:28

Airmaxy.pl to pomocna strona m.in. dlatego, że można tam znaleźć zaufane sklepy. Moja siostra ostatnio zamawiała te buty w butsklepie. Dostała paczkę następnego dnia od złożenia zamówienia. Też jestem zdania, że bez sensu "oszczędzać" na zamówieniach z Chin czy Wietnamu. Nawet 200zł na podróbki to moim zdaniem głupota. W tych butach płaci się głównie za system i wygodę, a nie wygląd.

air maxy czas oczekiwan

11 mar 2014 - 10:37:11

ja również nie polecam kupna air maxów gdzie czas oczekiwania jest tak długi dlatego,że sama kupowałam na allegro te buty przyszły z Hong Kongu całkiem inne niż na zdjęciu gdzie nawet znak nike to nie był nike tylko jakiś trójącik, tyle dobrze,ze sprzedawca okazał się w porządku i zrwócił pieniądze.

air maxy czas oczekiwan

11 mar 2014 - 10:42:16

Ja maxy kupuję tylko w sprawdzonych sklepach internetowych w nike lub w footlockerze , czasem warto popatrzyć w jakimś outlecie , stanowczo odradzam allegro gdyż większość to podróbki . Pozdrawiam

air maxy czas oczekiwan

11 mar 2014 - 10:49:15

w sklepach tez sa made in china :) wiec moim zdaniem dokladanie do takich 100 to bez sensu ;) moja kolezanka wlasnie zamowila sobie z chin za 120 zł i są identyczne, roznicy nie ma :), sama mam podrabiane free runy i sa swietne :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Strój matki chrzestnej .