Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sklep FASARDI

15 sie 2014 - 16:22:16

Osobiście mam raczej pozytywne doświadczenia. Kupowałam bluzę dla chłopaka na urodziny, a potem dla siebie spódnicę. Pierwszym razem szło chyba około tygodnia, drugim 5-6 dni. Ja jestem zadowolona.

Sklep FASARDI

15 sie 2014 - 16:49:17

fejkowe wpisy :)

Sklep FASARDI

15 paź 2014 - 23:29:28

Nie wiem co wy chcecie od FAsardi, bo u mnie sie sprawdzil jako sklep z szybka wysylka :)

Sklep FASARDI

29 paź 2014 - 11:46:50

ech ja teraz odkryłam tą zakładkę z promocjami i naprawdę muszę się mocno powstrzymywać przed zakupami ;)

Sklep FASARDI

29 paź 2014 - 11:58:39

Ja zamawiałam i jestem zadowolona :)

Sklep FASARDI

14 mar 2015 - 16:49:53

Na początku lutego zrobiłam zamówienie. Paczka miała dojść wciągu dwóch tygodni.
Po miesiącu dostałam wiadomość, która brzmiała następująco:
Witam serdecznie,
W związku ze zmianą systemu i remanentem stanów magazynowych wystąpiły problemy z realizacją niektórych zamówień przekazanych do systemu magazynowego i niestety Pani zamówienie znajduje się właśnie wśród nich i nie jesteśmy w stanie go zrealizować. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Pozdrawiam Kasia
...............................................

Pozdrawiam Sklep FASARDI.com
tel: 422031000
mail: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)


Jeżeli mają taki szacunek do wszystkich klientów to moje pytanie brzmi:
-jak to jest, że ta firma nadal prosperuje?

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 3/5

Sklep FASARDI

14 mar 2015 - 23:41:00

Ja kupuję tylko tu http://rahi.pl/. Ciuchy tanie i modne. Bardzo odbre gatunkowo. Warto zaglądać bo mają sporo przecen i można upoloważ na prawdę super ciuchy za parę groszy.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

Sklep FASARDI

15 mar 2015 - 22:37:05

O to, to. Zadziwiają mnie takie zachwyty. Z daleka czuć płatny wpis. Nikomu nie polecam Fasardi. Próbowałam od nich wyegzekwować zwrot pieniędzy. Cicho, głucho. Okazało się, że właściciel sklepy ma dalekowschodni adres i szukaj wiatru w polu.On nie musi przestrzegać polskiego prawa.

Sklep FASARDI

02 lip 2015 - 12:01:04

Uważajcie !!!! Nie oddają pieniędzy za zwrócony towar !!!!

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Sklep FASARDI

08 paź 2015 - 11:00:26

Akurat tam nie kupowałam ale koleżanka poleciła mi inną stronkę z ciuchami na której upatrzyłam sobie bluzę w moim stylu [moderacja - link] Nie kupowałam tam jeszcze ale ona mówi, że jest zadowolona a więc jest to sprawdzona opinia :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-08 12:54 przez moderator.

Sklep FASARDI

08 paź 2015 - 11:26:54

Zamawiałam miesiąc temu u nich sukienkę, doszła inna i odesłałam - wszystko bez problemu. Jednak korespondencja z nimi bywa czasochłonna, niekiedy odpisywali po paru dniach. Sukienka kosztowała 80zł, a jakość była naprawdę bez rewelacji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka- da się coś ulepszyć?