Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sklep FASARDI

17 lut 2014 - 12:19:47

Czy któraś z Was kupowała coś w tym sklepie? Interesuje mnie jedna rzecz, ale obawiam się że to jakaś tandeta pod względem materiału i wykonania.
nikt?
?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-17 21:59 przez elak21.

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

Sklep FASARDI

19 lut 2014 - 00:50:47

Witaj. Ja czasem zamawiam w Fasardi. Ceny są niskie to fakt, ale jakość jest porównywalna jak w zwykłych sieciówkach, tak więc jesli nie chcesz przepłacać to lepiej tu zamówić. Nie okłamujmy się, wszystkie marki szyją w jednym kraju :) Ale na prawdę można spokojnie zamówić:)

Sklep FASARDI

19 lut 2014 - 00:56:53

ja własnie jestem na etapie tworzenia sklepu online i już tak zostałam zlinczowana , że dochodzę do wniosku że ... brak słów :( a co tam jest ciekawego w tym sklepie?

Sklep FASARDI

19 lut 2014 - 00:57:24

Oj nie wiem, nie znam, ale podbijam bo może ktoś inny pomoże :)

Sklep FASARDI

19 lut 2014 - 00:59:41

aaa... no ja tak z ciekawości pytam :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Sklep FASARDI

21 lut 2014 - 23:50:41

Wiem, że ten sklep miał kilka lat temu problemy, ale teraz widzę, że działają prężnie i wchodzą już na zagraniczny rynek. Coraz więcej polek im ufa i o to chodzi. Dobry towar mają to nie ma się co dziwić.

Sklep FASARDI

23 lut 2014 - 21:43:28

Zamówiłam tam dwie sukienki i według mnie jakość ubrań jest bardzo dobra. Paczka doszła do mnie bardzo szybko, po kilku dniach.

zweryfikowana
Posty: 909
Ostrzeżenia: 1/5

Sklep FASARDI

01 mar 2014 - 19:29:55

Cytat
rufus90
Wiem, że ten sklep miał kilka lat temu problemy, ale teraz widzę, że działają prężnie i wchodzą już na zagraniczny rynek. Coraz więcej polek im ufa i o to chodzi. Dobry towar mają to nie ma się co dziwić.

Też słyszałam. Ale niskie ceny mnie skusiły i zamówiłam w fasardi kilka rzeczy, marynarkę, tunikę i sukienkę. Ciuszki dostałam w terminie, więc problemy już chyba mają za sobą

Sklep FASARDI

27 cze 2014 - 15:34:49

ja zamówiłam u nich kilka rzeczy i nie mam żadnych zarzutów, jestem zadowolona. no i oni nie szyją ciuchów w Chinach :)

Sklep FASARDI

27 cze 2014 - 15:40:22

Cytat
adrianka80
ja zamówiłam u nich kilka rzeczy i nie mam żadnych zarzutów, jestem zadowolona. no i oni nie szyją ciuchów w Chinach :)

może i ich nie szyją w Chinach ale na pewno dużo z nich sprowadzają...

Sklep FASARDI

30 cze 2014 - 09:02:29

myślisz? na stronie - tu - mają niby napisane:
"Oferowane przez nas produkty nie pochodzą z Chin."

Sklep FASARDI

09 lip 2014 - 14:23:41

Zdecydowanie nie polecam i odradzam!!!
Publikuję korespondencję:
https://docs.google.com/document/d/1IghcOP8XMLNnowCDnSzwS-VtXrXg9UcsdXQsCRTLFP8/edit?usp=sharing

Sklep FASARDI

09 lip 2014 - 14:32:02

Cytat
anikki
Zdecydowanie nie polecam i odradzam!!!
Publikuję korespondencję:
https://docs.google.com/document/d/1IghcOP8XMLNnowCDnSzwS-VtXrXg9UcsdXQsCRTLFP8/edit?usp=sharing

Współczuję, pisać do nich to jak grochem o ścianę. Piszą, jakby w ogóle nie czytali Twoich wiadomości.

Sklep FASARDI

31 lip 2014 - 20:42:59

Ja zamówiłam u nich ciuchy i dostałam zarówno w odpowiednim terminie jak i w obiecanej jakości. Nie będę się chwalić jak ktoś wyżej, bo jestem wstydliwa :)
Jednak uważam, że jak ktoś chce się przekonać, to powinien sam spróbować. Wszystko przebiegło pomyślnie w moim przypadku

Sklep FASARDI

31 lip 2014 - 20:53:24

Cytat
Rikszuk
Ja zamówiłam u nich ciuchy i dostałam zarówno w odpowiednim terminie jak i w obiecanej jakości. Nie będę się chwalić jak ktoś wyżej, bo jestem wstydliwa :)
Jednak uważam, że jak ktoś chce się przekonać, to powinien sam spróbować. Wszystko przebiegło pomyślnie w moim przypadku

Pewnie, i aż musiałaś założyć konto na Szafie, żeby nam o tym powiedzieć, odświeżając przy tym stary wątek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hej Dziewczyny!