Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

1 minutę temu

Projekt wnętrza

35 minut temu

usługi stomatologiczne

38 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

seksowna bielizna

07 lut 2014 - 17:20:21

ja dłuższy czas poprawiałam sobie humor właśnie takimi zakupami, a ponieważ nie miałam figury modelki wszystko leżało w szufladzie aż w końcu lądowało na szafie czy podobnych serwisach.

w takiej bieliźnie można poczuć się uwodzicielsko:) no i naszych Mężczyzn pewnie też cieszyłby taki widok co?

A Wy nosicie, lubicie czy raczej kojarzy wam się z pannami lekkich obyczajów?


seksowna bielizna

07 lut 2014 - 17:25:29

Zakładałabym dla faceta, gdybym go miała, z reszta podoba mi się tego typu bielizna, ale z zaprezentowanych tutaj tylko 2 uszłaby :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-07 17:26 przez xkasiax1495.

seksowna bielizna

07 lut 2014 - 17:25:53

Niestety te zestawy, które tutaj pokazałaś nie podobają mi się. Ale mam w szafie kilka ślicznych gorsetów i halek :)

seksowna bielizna

07 lut 2014 - 17:27:43

nr 2 spoko, cała reszta nia nie (jak dla mnie)

niestety ja osobiście do takiej bielizny muszę schudnąć, bo nie oszukujmy się. na puszystej dziewczynie nie będą te "Ciuchy" ładnie leżeć...
brrrr, na zdjęćiu nr 3 ... makabrycznie jej się wcina ten paseczek w piczkę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-07 17:29 przez mzap88.

seksowna bielizna

07 lut 2014 - 17:31:19

mzap88 też na to zwróciłam uwagę, masakra :P

seksowna bielizna

07 lut 2014 - 17:33:38

Cytat
Yagga_yo
mzap88 też na to zwróciłam uwagę, masakra :P

ha ha, nie wiem czy to warto aż tak się poświęcać dla chłopa.
Nie mogę patrzeć na to 3. zdjęcie ;D

seksowna bielizna

07 lut 2014 - 17:40:27

Wyobraź sobie, że wyłaniasz się w drzwiach sypialni w tej bieliźnie, jest efekt wow, a potem...musisz w tych gaciach dojść do łóżka i tak drepczesz tiptopkami AŁA !! :P

seksowna bielizna

07 lut 2014 - 17:45:05

Cytat
Yagga_yo
Wyobraź sobie, że wyłaniasz się w drzwiach sypialni w tej bieliźnie, jest efekt wow, a potem...musisz w tych gaciach dojść do łóżka i tak drepczesz tiptopkami AŁA !! :P


:D

zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

seksowna bielizna

07 lut 2014 - 17:47:29

2 tylko! Pierwszy strasznie wyuzdany, moim zdaniem nawet nie dla faceta

seksowna bielizna

07 lut 2014 - 17:49:13

Cytat
x33HellouKotku
2 tylko! Pierwszy strasznie wyuzdany, moim zdaniem nawet nie dla faceta

pierwsze zdjęcie to przecież nie jest żadna bielizna, tylko się babka obwiązała na kokardkę jakąś wstęga ;]

seksowna bielizna

07 lut 2014 - 17:49:21

a w czym mam chodzić w bawełnianych gaciach:P Lubie ładna koronkową bielizne, nawet sama dla siebie, lepiej się w niej czuję:) No musze sie też podobać, wiec staram się co jakiś czas cos ciekawego kupic:)

Cytat
x33HellouKotku
2 tylko! Pierwszy strasznie wyuzdany, moim zdaniem nawet nie dla faceta

nie ma nić złego w wyuzdaniu miedzy 2 osobami. Kwestia gustu, ale to nie bielizna tylko kokarda... Można obwiazać sie na prezent.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-07 17:51 przez truskawka_ang.

seksowna bielizna

07 lut 2014 - 17:50:46

Przy tej czerwonej "kokardzie" prawie pękłam ze śmiechu :D Drugi zestaw ok, reszta not. Mam trochę inne wyobrażenie o seksownej bieliźnie, która jednak zakrywa strategiczne miejsca a nie w nie włazi :D

Edit: właśnie dostrzegłam jeszcze na pierwszym zdjęciu mistrza fotoszopa w okolicy talii :D

seksowna bielizna

07 lut 2014 - 17:53:19

mam tyle seksownej bielizny ze mogla bym sklep otworzyc... swego czasu to bylo moje male hobby kolekcjonowanie takich łaszków hehe.
Mój facet je uwielbia i sam mi co jakiś czas dokupuje coś nowego :)
Ja lubie komplety seksowne ale z klasą, jakieś przebrania pastereczki czy pielegniarki nie wchodza w gre. Ale seksowne koronki jak najbardziej i myśle, że każdy, a przynajmniej większość facetów to lubi :)

z tych co ty pokazalas to takie sobie...a np nr 1 mnie smieszy :p
Ale sama pomysl noszenia seksownej bielizny jest trafiony.

seksowna bielizna

07 lut 2014 - 17:54:35

Ja ubieram tego typu stroje dla faceta jka najbardziej :) Nie mam kompleksów, więc sama też się dobrze w takich wdziankach czuję.. Nie wspomnę o radości męża :D

seksowna bielizna

07 lut 2014 - 17:55:36

Cytat
BlueOrchid
mam tyle seksownej bielizny ze mogla bym sklep otworzyc... swego czasu to bylo moje male hobby kolekcjonowanie takich łaszków hehe.
Mój facet je uwielbia i sam mi co jakiś czas dokupuje coś nowego :)
Ja lubie komplety seksowne ale z klasą, jakieś przebrania pastereczki czy pielegniarki nie wchodza w gre. Ale seksowne koronki jak najbardziej i myśle, że każdy, a przynajmniej większość facetów to lubi :)

z tych co ty pokazalas to takie sobie...a np nr 1 mnie smieszy :p
Ale sama pomysl noszenia seksownej bielizny jest trafiony.

mogłabyś pokazać coś w Twoim stylu?
chętnie się zainspiruję (na przyszłość)

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Kombinezon - hit czy kit ??