Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wymiany a sprzedaże

26 sty 2014 - 10:59:02

Jeżeli umieściłam wątek w złym dziale proszę o przeniesienie.

Witam dziewczyny :) (chłopców również jeżeli tu są ;))
powiedzcie mi .. Robicie tak, że umieszczacie ubrania w sekcji "na wymianę" bez opcji "kup" a jak ktoś do Was napisze z zapytaniem o wymianę odpowiadacie "tylko sprzedaż" ? :D nieraz się spotkałam z taką sytuacją i jest to bardzo irytujące. Ja wolę się wymieniać więc tym samym szukam szafiarek które też to robią :) bo już rzadko można takowe spotkać. Jeżeli był już taki wątek proszę o link :)
Nikt???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-26 11:04 przez illegal562.

wymiany a sprzedaże

26 sty 2014 - 11:04:21

No cóż... Takie życie. Ja osobiście wolę all. Wystawiam na licytację zwykle od 1zł i jak pójdzie tak pójdzie. BTW, właśnie za 3h kończą mi się aukcje i czekam aż ktoś jeszcze zalicytuje :D

wymiany a sprzedaże

26 sty 2014 - 11:05:02

a można o link chociażby na priv do aukcji ? ;))

wymiany a sprzedaże

26 sty 2014 - 11:05:45

tez tego nie lubie, widze "wymiana" a w opisie wielkimi literami TYLKO SPRZEDAZ, eh...

wymiany a sprzedaże

26 sty 2014 - 11:07:17

no właśnie, jest to bardzo irytujące. jeżeli ktoś chce wymienić LUB sprzedać to niech to zaznacza i wszystko będzie ok :)
a można o link do wątku o wymianach ? powymieniałabym się z chęcią :D ale nie ma chętnych więc szukam .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-26 11:08 przez illegal562.

wymiany a sprzedaże

26 sty 2014 - 11:13:55

A jeszcze bardziej irytujące jest jak przedmiot jest wystawiony na sprzedaż. W opisie jest wyraźnie napisane, że tylko sprzedaż, a tu pytanie za pytaniem czy wymiana.

wymiany a sprzedaże

26 sty 2014 - 11:14:18

Ja tam wystawiam i na sprzedaż i na wymianę, lubię się wymieniać :)

wymiany a sprzedaże

26 sty 2014 - 11:14:34

Przy 10% prowizji nie ma co się dziwić... Od wymiany jej nie płacisz. Sprawa jest prosta. Komentarze załatwiasz przez Wymianę, a resztę dogadujesz 'na boku' :) Poza tym, przy wymianie masz kontrolę nad tym komu sprzedajesz (musisz zatwierdzić) a w trybie sprzedaży kupić może każdy, nawet osoba z samymi negatywami z którą będziesz się później użerać.

wymiany a sprzedaże

26 sty 2014 - 11:21:05

Dokładnie!! Jestem tego samego zdania i 100% popieram. Miałam już tak niestety i tylko zarobiłam neutralne koment. ;( Zapraszam do mnie dziewczyny;-) Mam rzeczy na sprzedaż ale i dużo na wymianę ;-)
Na aukcje?? Jest taka możliwość? Jak to zrobić? ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-26 11:22 przez annapny.

wymiany a sprzedaże

26 sty 2014 - 11:25:04

niestety prozizja jest tutaj za duża i każdy sobie radzi jak może.

wymiany a sprzedaże

26 sty 2014 - 11:31:03

Wprowadzają opcję "wymień" żeby uniknąć prowizji. Ale niektóre robią tak, że dają opcję "Wymień" lub "Sprzedaż", ale zaznaczają, że oferta tyczy się tylko sprzedaży, z tym, że w celu uniknięcia prowizji dają opcję "Wymień".

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.361

wymiany a sprzedaże

26 sty 2014 - 12:36:57

Wszystkie takie ,,zagrania" to łamanie regulaminu który notabene zaakceptowałyście. Jeśli ktoś uważa, że prowizja jest za wysoka to niech nie sprzedaje tutaj. Jeśli macie taką sytuację, że przedmiot jest wystawiony na wymianę a dostajecie info, że tylko sprzedaż proszę takie rzeczy zgłaszać. Również jeśli w opisie jest formułka tylko sprzedaż lub cena. Takie zachowania to łamanie regulaminu i jest odpowiednio karane przez serwis. Takie zachowania są nie fer w stosunku do tych użytkowniczek które są uczciwe i płacą prowizję i nie ma się czym chwalić, że ,,każdy radzi sobie jak może"...

Cytat
anulla06
tez tego nie lubie, widze "wymiana" a w opisie wielkimi literami TYLKO SPRZEDAZ, eh...

W takim wypadku zgłaszaj nieprawidłowość.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-26 12:38 przez alpina.

wymiany a sprzedaże

26 sty 2014 - 12:44:31

a moze "tylko na sprzedaż" dotyczy tylko Twojej szafy, bo ktoś nie znajduje w niej nic dla siebie

wymiany a sprzedaże

26 sty 2014 - 12:46:54

Nie robię tak.

wymiany a sprzedaże

29 sty 2014 - 09:07:46

Cytat
przempro22
a moze "tylko na sprzedaż" dotyczy tylko Twojej szafy, bo ktoś nie znajduje w niej nic dla siebie
to powinna napisać "nic dla siebie nie znalazłam" i tyle. jesteśmy ludźmi i przecież nie będziemy się złościć jak małe dzieci że nikt nic u nas nic nie znalazł tylko to zrozumiemy i ok..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cześć!