Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Płaszcz MANGO

12 sty 2014 - 14:20:44

Dziewczyny szukam klasycznego beżowego trencza DOBREJ JAKOŚCI , żeby posłużył mi na długo .
Mam jeden w którym jestem zakochana , ale ma plamę z tyłu , której nie da się doprać .. I szukam innego .
Ważne ,żeby był długości do połowy uda i z materiału , który się bardzo nie gniecie , nie pyli ..

Wbrew pozorom ciężko jest znaleźć IDEALNY .
Znalazłam taki w Mango , na żywo nie widziałam , więc nie wiem jaka jest jego jakość .
Widziałyście go , h/n ?

Może wiecie , gdzie dostanę jakiś fajny , który spełnia powyższe wymagania ???



Płaszcz MANGO

12 sty 2014 - 14:31:42

niby ładny ale jakoś tak mi nie do końca te czarne lamówki się podobają :\ osobiście poszukałabym czegoś innego

Płaszcz MANGO

12 sty 2014 - 14:35:11

Cytat
klikklik
niby ładny ale jakoś tak mi nie do końca te czarne lamówki się podobają :\ osobiście poszukałabym czegoś innego

no właśnie ja też mam mieszane uczucia

Płaszcz MANGO

12 sty 2014 - 14:37:06

wiesz wydaje mi się, że jeśli szukasz klasycznego trencza to raczej bez takich udziwnień, bo za rok czy 2 to wyjdzie z mody i płaszcz przestanie Ci się podobać ;)

Płaszcz MANGO

12 sty 2014 - 14:38:23

Niby ładny ale z drugiej strony coś w nim nie pasuje, za dużo chyba się w nim dzieje- czarne lamówki, pasek, kieszenie z suwakami.

Ja swój beżowy płaszczyk kupiłam jakieś 4 lata temu w Benettonie,chodzę w ni zarówno jak jest wiosna jak i jesień i przez tyle lat wygląda jak nowy :)

Płaszcz MANGO

12 sty 2014 - 14:41:28

Cytat
Blair_89
Niby ładny ale z drugiej strony coś w nim nie pasuje, za dużo chyba się w nim dzieje- czarne lamówki, pasek, kieszenie z suwakami.

Ja swój beżowy płaszczyk kupiłam jakieś 4 lata temu w Benettonie,chodzę w ni zarówno jak jest wiosna jak i jesień i przez tyle lat wygląda jak nowy :)

Ja swój kupiłam kilka lat temu w Zarze , ale teraz ma wielką plamę nie do sprania.. a w Zarze teraz coś porobili z rozmiarami ,że nawet xs są duże ..

Płaszcz MANGO

12 sty 2014 - 14:43:46

widziałam jakieś na stronie h&m ale już nie pamiętam do końca jak wyglądały musiałabyś zajrzeć ;) no i tam to z jakością może być cienko :\

Płaszcz MANGO

12 sty 2014 - 15:33:35

wcale nie uważam, że jakość w h&m jest zła bo właśnie tam znalazłam w zeszłym roku idealny trencz, którego długo szukałam i jestem z niego bardzo zadowolona, w tym, który pokazałaś rzeczywiście za dużo się dzieje, poczekaj zaraz wejdą nowe kolekcje to na pewno coś dla siebie znajdziesz :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-12 15:34 przez mysiafanka.

Płaszcz MANGO

12 sty 2014 - 15:54:58

ktoś jeszcze ? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

płaszcz mosquito zdj sylwetki