Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 10:54:16

Dziewczyny, wybieram sie kiedyś tam na wesele i chce kupic szpilki, ale takie mega wygodne w których przetańczę całą noc bez przebierania ich :) ja chodzę szpilkach 12cm, na sylwestra do tańca rownież, ale za wygodne to ona nie sa trzeba przyznać. Z jakiej firmy buty polecacie ? zainwestuje w jedne droższe tylko nie wiem gdzie szukać :/

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 11:00:11

Ja kupiłam szpilki w bershka i sa swietne.Dałam tylko stówę:)Zwykłe zamszowe szpilki,z obcasem 10cm,czerwone,bez platformy.Polecam.Co jakis czas rzucaja taki model,ale w innych kolorach.

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 11:00:33

A ja ci powiem że nie kupuję drogich butów , ale kupuję specjalne wkładki do butów jest ich masa , żelowe, dmuchane , całe, pod palce tylko , i możesz tańczyć całą noc:)

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 11:01:40

czy mega drogie szpilki bede wydodne tego nie wiem , ...poszukaj w sieciowkach w koncu jest ich tyle

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 11:25:10

Cena raczej nie będzie ci gwarantować że będą wygodne. Ja kupiłam raz skórzane szpilki za które dałam 300zl - jak przymierzałam wydawały się wygodne, niestety wytrzymałam w nich tylko 2 godziny na weselu po czym przebrałam je na szpilki kupione w chinczyku za 30zł i tanczyłam w nich do rana:D

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 12:15:07

właśnie ja przy mierzeniu butów w sklepie nie czuje czy sa takie wygodne, dopiero pózniej w użytkowaniu wychodzi ze sa mega niewygodne tylko wyglądem nadrabiają :/

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 12:35:46

jak dla mnie w reserved są najwygodniejsze buty

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 12:43:46

czas na buty, mam 16cm koturny akurat, to juz ich kolejna impreza, gdzie przetańczyłam prawie całą noc ;) Prawie całą, bo ja akurat mam kolano po operacji i nie mogę przeciążać, ale są wspaniałe i bardzo wygodne ;)

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 12:45:14

Cena niestety nie zagwarantuje tego, aby były wygodne, dla mnie najwygodniejsze szpilki jakie mam, to kupione w Tally Weijl ;)

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 12:46:01

tak pewnie kup tansze bo jak sie okaze ze to szmelc duzo nie bedziesz w plecy kazdemu pasuja z innej sieciowki kazdy ma inna noge wiec tym sie nie sugeruj

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 13:36:32

Dzięki, a myślałam ze jak kupie takie za 250-300 to bedą mega wygodne jak w kapciach :D

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 13:40:43

dla mnie najbardziej wygodne szpilki to są z platformą

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 13:55:54

Mimo że mam kilka par szpilek to najwygodniejsze są te, których zdjęcie mam w avatarze. A kosztowały tylko 50 zł.

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 14:08:08

Według mnie niestety te droższe są wygodne. Przynajmniej teraz się przekonuję się,że nie warto kupować butów zbyt tanich, bo są słabej jakości.
Kupiłam koturny za ponad stówę ponosiłam jeden sezon i już widać było jakieś defekty. A mam kozaki skórzane, które mam cztery lata i są w świetnej formie.
Wydaje mi się,że dobrze jest zainwestować w jedną lepszą parę.

bardzo wysokie i wygodne szpilki

01 sty 2014 - 14:26:26

Ryłko. Całą zeszła zimę przechodziłam w botkach 12 cm, nie dośc, że super wygodne to i wytrzymałe w tym roku nadal w nich chodzę prawie codziennie i wygladają super. Szpilki produkują równie dobre.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Parka z allegro