Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 21:23:00

Niestety to był zwykły list ekonomiczny... Ale byłam głupia i naiwna ;/ jednak mam jeszcze nadzieje

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 21:25:50

ja kiedys na szafie tak kupiłam z myślą, że jak priorytet to musi byc polecony, i "przypadkiem" wysyłka do mnie nie dotarła, a osoba u ktorej kupowałam jeszcze beszczelnie mówiła, że to przeciez moja wina

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 21:28:29

Jeśli zwykły ekonomiczny i w dodatku przesyłka warta 200 zł to radzę się pożegnać i z zakupioną rzeczą i z przesyłką, bo jestem pewna, że sprzedający nawet tego nie wysłał..

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 21:30:37

ojejku, no fakt źle zrobiłaś.. szczególnie, że rzecz warta 200 zł..
całkiem możliwe, że w ogóle nie wysłał, bo i po co? coraz mniej uczciwych osób, a skoro tak naprawdę sama się prosiłaś o to wybierając taką opcję to niestety.. :(

list ekonomiczny

19 gru 2013 - 21:35:13

Cytat
asia629
Hej. Mam taki problem - w sobotę zamówiłam coś na allegro, ale pożałowałam na kuriera i jako formę przesyłki wybrałam list ekonomiczny i do dzisiaj przesyłki nie ma ;/ jak myślicie dojdzie mi do świąt? Ile czasu może iść taka przesylka? Jeszcze napisałam do sprzedawcy kiedy wysłał paczkę, a on nie odpisuje... Nie wiem co mi strzeliło do głowy żeby przed świętami zamawiać listem ekonomicznym...
list ekonomiczny idzie 3-5dni ale jest okres przedświąteczny gdzie czas się wydłuża ale jeżeli wybrałaś tylko list ekonomiczny to jest wielka szansa że go w ogóle nie dostaniesz bo go ktoś na poczcie ukradnie bo jest nierejstrowany...a w okresie przedświątecznym giną mi nawet listy polecone ale mam prawo do odszkodowania przy zwykłym liście niestety ale nie ... powiem szczerze że wybrałaś taka opcję że sprzedający może ci powiedzieć że wysłał a nie wysłał ci towary bo polecenie nadania czyli numer jest dowodem nadania przesyłki na poczcie...

list ekonomiczny

20 gru 2013 - 22:40:58

dziewczyny dzisiaj dotarla do mnie przesylka :D sprzedawca pomyslal za mnie i sam wyslal POlECONYM ;):p tym razem mialam szczescie, ale juz nigdy wiecej zwyklego listu ekonomicznego nie wybiore! :D

list ekonomiczny

22 gru 2013 - 20:06:29

To teraz powinnaś poprościć o jego dane i numery konta i dopłacić mu różnicę za polecony i ślicznie podziękować .

list ekonomiczny

22 gru 2013 - 20:18:34

Cytat
cztery-kawki
To teraz powinnaś poprościć o jego dane i numery konta i dopłacić mu różnicę za polecony i ślicznie podziękować .

też bym tak postąpiła, warto podziękować i dopłacić pare groszy, tym bardziej ze okazał się uczciwy.

list ekonomiczny

22 gru 2013 - 20:31:12

Cytat
asia629
dziewczyny dzisiaj dotarla do mnie przesylka :D sprzedawca pomyslal za mnie i sam wyslal POlECONYM ;):p tym razem mialam szczescie, ale juz nigdy wiecej zwyklego listu ekonomicznego nie wybiore! :D

No to porządny sprzedawca;)))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szminka nude - dziewczyny pomóżcie!