Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam dziewuszki .
Mam problem dostaliśmy z narzeczonym zaproszenie do jego kuzynki na osiemnastkę nigdy nie byłam na takiej imprezie i niestety nie wiem w co mam się ubrać. pomożecie . ?
Myślałam o czerwonych rurkach które mam w swojej szafie i czarnymi zamszowymi koturnami. A co dalej . ?
Może do tego żakiet czarny ale jaka bluzka .? Pomocy bo ja się wg już pogubiłam..:(

Dodaje zdjęcie spodni :


ja bym stawiala na sukienke! :)

osobiście polecam spodnie i bluzkę bo nigdy nie wiadomo jaka okaże się impreza , przerabiałam 18-ki w różnych strojach i do dnia dzisiejszego pozostaję przy spodniach i bluzce :)

Pod koniec listopada Zimno:) Ja ostatnio byłam w sukience na weselu kuzynki rok temu.
a może macie w swoich szafach jakieś bluzki pasujące do spodni i żakietu .? w rozsądnej cenie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-08 16:45 przez Pysia2o.

gdzie ta 18nastka? :)
Jeżeli na sali, to postawiłabym na sukienkę.
Tu na szafie masz dużo różnych kiecek w dobrych cenach :)

Cytat
edytakuku
osobiście polecam spodnie i bluzkę bo nigdy nie wiadomo jaka okaże się impreza , przerabiałam 18-ki w różnych strojach i do dnia dzisiejszego pozostaję przy spodniach i bluzce :)

hehe potwierdzam :) Raz wybrałam się w rajtuzach i skonczyło się tak że musiałam śmigać w gołych nogach bo podpita kolezanka skiepowała mi cygara na nogę i byłam cała w dziurach :D

Ja na 18stki chodziłam w sukienkach i spódniczkach - w końcu to wyjątkowe okazje, a spodnie noszę na co dzień ;) Choć te spodnie są OK, do tego właśnie żakiet, a bluzka, to nawet bokserka. W sumie ciężko doradzić, bo nie wiemy co masz w szafie :p

też raczej postawiłabym na sukienkę ;) no chyba, że jakieś klasyczne rurki z ładną baskiną i żakietem ? ale te czerwone odpadają

Cytat
edytakuku
osobiście polecam spodnie i bluzkę bo nigdy nie wiadomo jaka okaże się impreza , przerabiałam 18-ki w różnych strojach i do dnia dzisiejszego pozostaję przy spodniach i bluzce :)

dokładnie!

Impreza odbędzie się na sali . Chciałabym ładnie wyglądać żeby dobrze wypaść jeszcze nie znam tej części rodzinki narzeczonego :)

Świetne spodnie :) Ja bym do nich wzieła czarne platformy, białą bluzeczkę i czarny żakiecik :) no i oczywiście dodatki :)

ja ostatnio do czerwonych rurek dodalam bluzke biała z granatowym obrazkiem taka lekko luzniejsza ale nie jakas tunike i granatowa marynarke, bardzo duzo osob mi mowilo ze dobrze wygladam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie proponujecie ?