Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PILNIE PROSZĘ OPOMOC 50kg ciuchów

06 lis 2013 - 15:45:18

Hej. mam problem, posiadam z 50-60 kg ciuchów.
męskich, damskich, trochę dziecięcych. wszystkie przebrane nadające się do ubrania.
na wystawianie poszczególnych szt nie mam czasu, zresztą chce ciuchów się szybko pozbyć, bo przeprowadzam się i nie mam na nie miejsca...chce je sprzedać na kg, szt obojętnie.
macie jakiś pomysł? co z tym zrobić? czy ktoś to ode mnie kupi? gdzie mogę się z tym zgłosić.
a może ktoś z Was ma ciuszek? sklep z odzieżą używaną i chciałby za grosze?
wysyłka 30 kg- to 19 zł



bardzo proszę o rady



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-06 15:46 przez agniesza0906.

PILNIE PROSZĘ OPOMOC 50kg ciuchów

06 lis 2013 - 16:26:27

Może zacznij chodzić po sklepach z odzieżą używaną i przedstaw jak się sprawa ma :>

PILNIE PROSZĘ OPOMOC 50kg ciuchów

06 lis 2013 - 16:29:50

a nie możesz oddac potrzebującym?, idzie zima i pewnie nie jedna rodzina by się ucieszyła!

( tylko najlepiej oddac jakiejs rodzinie a nie wrzucac do pck zeby to trafiło do taniej odziez-na handel)

PILNIE PROSZĘ OPOMOC 50kg ciuchów

06 lis 2013 - 18:28:40

ja bym zaszła do lumpeksów, czasem biorą. Ewentualnie ogłosiła się na tablicy - kiedyś Pani z lumpeksu się odezwała i kupiła ode mnie kilka ciuchów.
:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-06 18:29 przez amygdale.

PILNIE PROSZĘ OPOMOC 50kg ciuchów

06 lis 2013 - 18:30:39

uwaga na oznaczenia pojemników,PRYWATNE ze szperaków wyglądają PCK,tylko zamiast krzyża mają jakieś słonko czy coś takiego

PILNIE PROSZĘ OPOMOC 50kg ciuchów

06 lis 2013 - 18:35:11

Cytat
agniesza0906
Hej. mam problem, posiadam z 50-60 kg ciuchów.
męskich, damskich, trochę dziecięcych. wszystkie przebrane nadające się do ubrania.
na wystawianie poszczególnych szt nie mam czasu, zresztą chce ciuchów się szybko pozbyć, bo przeprowadzam się i nie mam na nie miejsca...chce je sprzedać na kg, szt obojętnie.
macie jakiś pomysł? co z tym zrobić? czy ktoś to ode mnie kupi? gdzie mogę się z tym zgłosić.
a może ktoś z Was ma ciuszek? sklep z odzieżą używaną i chciałby za grosze?
wysyłka 30 kg- to 19 zł



bardzo proszę o rady


te damskie sa po Tobie? jaki rozmiar nosisz??

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

PILNIE PROSZĘ OPOMOC 50kg ciuchów

06 lis 2013 - 19:05:25

a moze lepiej oddac potrzebujacym... jak w sumie duzo kasy za nie nie chcesz, chodzic w tym nie bedziesz i miejsca nie masz ja bym oddala;) I tak robie ;-)

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

PILNIE PROSZĘ OPOMOC 50kg ciuchów

06 lis 2013 - 19:18:47

Cytat
gabitron
a nie możesz oddac potrzebującym?, idzie zima i pewnie nie jedna rodzina by się ucieszyła!

( tylko najlepiej oddac jakiejs rodzinie a nie wrzucac do pck zeby to trafiło do taniej odziez-na handel)
Jestem za , dobry uczynek zaowocuje.

PILNIE PROSZĘ OPOMOC 50kg ciuchów

07 lis 2013 - 07:45:08

już oddałam potrzebującym,zresztą już chyba nawet większą połowę tego co miałam.

nawet byłam u księdza,niestety on nie był zainteresowany,żeby to zabrać i podzielić na jakieś biedne rodziny.

resztę chcę sprzedać, żeby mieć też jakiś grosik dla siebie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jesienne kurtki płaszczyki :)