Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

56 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

studniówka 2014 :)

10 wrz 2013 - 20:30:01

hej dziewczyny :) wątek jest przeznaczony dla dziewczyn które wybierają sie na 100-dniówke w tym roku szkolnym:) ( i nie tylko) chodzi mi o pokazanie sukienek które wam sie marzą :) sama szukam swojej która wpadnie mi w oko :) wiec zapraszam do wklejania zdjęć :) Pozdrawiam:*

studniówka 2014 :)

10 wrz 2013 - 20:34:16

Sezon studniówkowy uważam za otwarty !! :) pozdrawiam i udanej zabawy:)

zweryfikowana
Posty: 173
Ostrzeżenia: 1/5

studniówka 2014 :)

10 wrz 2013 - 20:36:12

Oj tak przygotowania juz sa ;) Ogolnie mam pare pomyslow na sukienke ale jeszcze TEJ nie znalazlam. Chetnie zobacze jakie typy maja inne dziewczyny

studniówka 2014 :)

10 wrz 2013 - 20:38:14

Moje typy, na które poluję załączam. W tej chwili spośród nich posiadam tę z czarną górą z zamkiem i kwiatową spódnicą (ostatnia) oraz tę koralową (pierwsza). Planuję wybrać się w koralowej (ale jeszcze nie jestem pewna, czy w niej pójdę), po to ją zakupiłam. Jeżeli nie to wykorzystam ją na inną okazję/sprzedam. :)
Szalenie podoba mi się kremowa ze złotymi kwiatami (z cekinów), ale zastanawiam się też nad tą malinową. A ty, którą z poniższych byś wybrała?

PS: Mam nadzieję, że zdjęcia będą działać, to mój pierwszy psot. ;D


studniówka 2014 :)

10 wrz 2013 - 20:39:10

Cytat
oODominisia94Oo
w mojej szafie nowa baskinka idealna na taką okazję :)

Sezon na reklamę sprzedaży sukienek studniówkowych również otwarty pozdrawiam i życzę udanej sprzedaży ,ale proszę reklamować się w odpowiednim dziale :)

studniówka 2014 :)

10 wrz 2013 - 20:40:24

ja bardzo marze o długiej sukience w pierwszy dzien :) piękny dzień każda z nas chcę wyglądać jak księżniczka:)
różowa i ostatnia śliczne oraz ten jaśniutki żółty :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-10 20:43 przez joannawrobel90.

studniówka 2014 :)

10 wrz 2013 - 20:57:14

Ja nie czuję się najlepiej w długich, eleganckich sukniach (jestem dosyć niska). Poza tym darzę wielką i bezgraniczną miłością korzystne dla mojej figury, rozkloszowane sukienki. A takie mocnotiulowe, mocnorozkloszowane :D to już moje ulubione. Gdybym wybierała długą to pewnie coś takiego:

Na wideo w ruchu nieziemska *_*


studniówka 2014 :)

10 wrz 2013 - 21:01:40

Cytat
joannawrobel90
ja bardzo marze o długiej sukience w pierwszy dzien :) piękny dzień każda z nas chcę wyglądać jak księżniczka:)
różowa i ostatnia śliczne oraz ten jaśniutki żółty :)

PIERWSZY dzień ?? A to ile dni trwa teraz studniówka?

studniówka 2014 :)

10 wrz 2013 - 21:04:11

Z długich wpadła mi jeszcze w oko ta: (piękne aplikacje):


studniówka 2014 :)

10 wrz 2013 - 21:05:04

skąd ta pierwsza ??? piękna ( z tych długich ) też muszę kupić :)

studniówka 2014 :)

10 wrz 2013 - 21:09:02

Cytat
clasicstar
skąd ta pierwsza ??? piękna ( z tych długich ) też muszę kupić :)

O, widzę w tym roku będzie moda na długie, bo dużo osób planuje się w takich wybrać. :D

Jeżeli chodzi o sukienkę z mojego posta to jest to Forever Unique, fotki z Asoso.com (gdzie także można ją kupić). Ale z góry ostrzegam, że tania to ona nie jest, nawet w tej "promocji".

studniówka 2014 :)

10 wrz 2013 - 21:10:36

piękne te sukienki, ale cena też pewnie niebagatelna

studniówka 2014 :)

10 wrz 2013 - 21:11:14

Przepraszam, miało być asos.com

Cytat
mojmarek
piękne te sukienki, ale cena też pewnie niebagatelna

Wiesz, zależy która. Poza tym ja zawsze poluję na swoje wybranki albo na wyprzedażach, albo szukam ich w outletach. Oczywiście, te z "najwyższej półki" (czyli zazwyczaj najpiękniejsze) nawet w takich okazjach kosztują fortunę. Jednak modele zeszłoroczne można na przykład dużo taniej kupić na ebayu (zazwyczaj używane, ale mi to osobiście nie przeszkadza) tylko niestety wysyłka do Polski droga. Jednak, jak ktoś ma możliwość przywieźć sobie, albo sprowadzić inaczej, to można piękne kiecki spokojnie od 200-300zł upolować w licytacjach. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-10 21:15 przez Svitra.

studniówka 2014 :)

10 wrz 2013 - 21:15:59

Mi się marzy długa suknia, ale te są przeważnie drogie i boję się, że będę wyglądać zbyt strojnie, bo teraz diminują krótkie. Dodatkowo krótką można gdzieś jeszcze ubrać, a długą już tak średnio.

studniówka 2014 :)

10 wrz 2013 - 21:24:22

mam andzieje że uda mi się wylecieć do Londynu na zakupy przed samą studnówką :) Odłożę trochę pieniędzy i kupie tam sukienkę. Myślicie że marka Forever Unique ma swoją jakąś siedzibe w Londynie ? Wiem że jeszczE w ASOSie mogę dostać coś ładnego. W sierpniu mam ejszcze wesele także będzie na dwa razy a potem pewnie sprzedam ;) tak jak skienke z tego roku ( była u chłopaka na studniówce ) Poszłam, a potem sprzedałam. Straciłam na tym jakieś 20 zł tylko ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

legginsy - matowe czy błyszczące? ?