Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

retroBut

02 lis 2013 - 21:08:59

Cytat
MoniqueJulie
Cytat
ajmii
weź czytaj ze zrozumieniem. napisałam, że buty z retrobut są produkcji chińskiej.
idac dalej, jeśli chodzi o każdy produkt nie pochodzi on z Chin.
Udajesz taką mądrą, każdemu chcesz udowodnić, że nie ma racji, a nie rozumiesz najprostszych wypowiedzi, lepiej skończ.
serio? buty z retrobuta są produkcji chińskiej? ameryki nie odkryłaś i wiadomo to już od dawna, idąc dalej skoro są produkcji chińskiej to pochodzą z chin, więc jakby nie było każdy produkt Z RETROBUTA chcąc nie chcąc pochodzi z chin.
Nie ty jesteś od pisania mi czy mam skończyć czy nie, bo idąc za twoją radą - lepiej by było jakbyś dopisała się do istniejącego już wątku o retrobucie, a nie zakładała kolejny.
Ah i na koniec, nikomu nic nie chcę udowodnić, bo po co? To jest DYSKUSJA, wymiana zdań/poglądów, a nie kółko wzajemnej adoracji.
'
Jakoś mam daleko w tyle co mi tutaj pieprzysz, gdybyś była choć tak ciut inteligentna co udajesz przeczytałabyś wątek od początku i wiedziała czemu jest on założony od nowa, ale rozumiem panna wszystkowidząca ma zawsze jakieś ale, polskie przysłowie mówi, że głupszym się ustępuje, więc o zrobię,szkoda czasu na odpisywanie kretynce która nie ma o niczym pojęcia a jednak dalej udaje nie wiadomo kogo :) ciał bejbe :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-02 21:10 przez ajmii.

retroBut

02 lis 2013 - 21:14:20

Słuchaj, nie jestem twoją koleżanką z podwórka, więc hamuj się trochę z tymi hasłami, odzywaj się tak do swojej rodzinki nie do mnie. Jak jesteś naiwna, to masz za swoje, nie jest mi cie ani trochę szkoda, jak połakomiłaś się na taką okazję to teraz jesteś do tyłu. Za głupotę się płaci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-02 21:16 przez MoniqueJulie.

retroBut

02 lis 2013 - 21:28:56

niestety ale tutaj zgadzam się z koleżanką Monique. Bez sensu kolejny wątek. Tak, jesteś naiwna a na deser z braku argumentów zaczynasz rzucać mięsem

retroBut

06 lis 2013 - 11:12:30

Ja do tej pory nie dostalam butow. Wiec odradzam kazdemu zamawianie na tej stronie;/

retroBut

06 lis 2013 - 20:12:32

Cytat
ewelaak94
Ja do tej pory nie dostalam butow. Wiec odradzam kazdemu zamawianie na tej stronie;/

więc jednak nie doszły? numeru nadania pewnie też Ci nie podali ;/

retroBut

05 lis 2013 - 17:17:01

mi wystarczyło, że zobaczyłam u nich Emu Stinger Hi za niecałe 200zł i już wiedziałam, że to oszuści! :/

retroBut

05 lis 2013 - 17:21:22

Czytałam na jakimś forum o nich, były zdjęcia, jakie podróby wysyłają, jak jest za tanio to od razu widać, że to przekręt

retroBut

05 lis 2013 - 17:25:33

Mi się wydaje oczywistym, że najpierw sprawdza się opinie o danym sklepie a dopiero potem cokolwiek zamawia. Ale jak widać nie dla wszystkich to takie proste.

retroBut

05 lis 2013 - 17:33:37

to było wiadome. ktos się w ogóle dał nabrac? masakra :P

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

retroBut

05 lis 2013 - 17:37:21

no nareszcie ktoś to "odkrył", bo wątek z pochwałami na temat retrobut królował na szafie już od ładnych kilku tygodni i moderatorki nic z tym nie robiły mimo próśb moich i innych użytkowniczek

retroBut

05 lis 2013 - 22:10:18

Cytat
Finka1988
no nareszcie ktoś to "odkrył", bo wątek z pochwałami na temat retrobut królował na szafie już od ładnych kilku tygodni i moderatorki nic z tym nie robiły mimo próśb moich i innych użytkowniczek

Ktoś to odkrył? Wątek na szafie z 20 stronami o retrobucie jest od dawna, owszem ale nie jest to wątek założony w celu pochwalenia tej strony, jak ktoś czyta to się dowie że to oszustwo już na pierwszych stronach tego wątku, a pochwał w nim jest garstka.

retroBut

07 lis 2013 - 17:08:52

nic nie daostałam zandego nr paczki czy cos. Wczoraj odpowiedz ich byla taka,ze paczka od poczatku byla wstrzymana ze wzgl.na takies tam problemy. Napisalam ze żadam zwrotu kasy bo w umowie przy zamawianiu nie bylo mowy o dodatkowym czqsie presylki tylko gora te 30 dni to juz nawet odpowiedzi jie dostaje. Oszuci pier... Ale ja glupia bylam,e myslalam,ze te fejki chociaz przyjda:/

retroBut

07 lis 2013 - 19:12:50

Po co wam jakies tvn'y.
Na portalu i forum allekicz.pl jest wielostronicowy temat o retrobut, kto chcial ten znalazl, kto nie chcial ten umoczyl kase.
24 strony ze zdjeciami, informacjami od oszukanych http://forum.allekicz.pl/odradzamy-f45/retrobut-pl-t7170.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czarny płaszcz męski! Pomocy!