Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

Opakowania

12 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moja biżuteria to jakaś katastrofa, co było złote teraz już jest powiedzmy miedziane. xd Muszę sobie zafundować jakiś nowy wisiorek, naszyjnik, kolczyki, pierścionek, wszystko! Pomocy, może znacie jakieś ciekawe strony z biżuterią, najlepiej "złotą" i tanią. ;D

Amber Hurt, taki internetowy chińczyk. Polecam;)

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie można kupić tanio ładną biżuterię? ;) zapewne w sklepie :)

Yhym, tak, o to mi chodziło, bardzo pomocne. xd

złota i tania? to znowu straci swój blask. Więc nie opłaca się. Kup raz a porzadną np z próbą 500 coś tam nie pamietam dokładnie az tak droga nie jest a nie powinna się zużyć.

Prawdziwego złota tanio nie kupisz więc polecam kolekcje zwykłej bizuterii np. w Stradivarius, H&M, Mango...Kolekcje są bardzo modne i na czasie i zawsze można wybrać coś dla siebie.....

Prawdziwe złoto tanio? Nie da się? Ale jako że ja jestem wielką maniaczką, po prostu obrzydliwą, polecam sklepy z tanimi rzeczami japan. Biżuterię kupuję tutaj: http://bizuterka.pl/ i mam od nich chyba 3/4 asortymentu :P

O sztuczną biżu trzeba dbać, najlepiej choować ją do woreczków takich zapinanych żeby się nie utleniała. Pierścionki i bransoletki można malowac lakierem bezbarwnym żeby nie traciły koloru.

Tak samo kolczyki - jak masz uczulenien a sztuczne to pociągnij bigiel lakierem do paznokci i jak wyschnie zakładaj na uszko :) Możesz też smarować ucho i bigiel kremem - wtedy nic nie powinno się dziać :)

Ja kupuję w parfois i f&f. Jak mają wyprzedaże to są naprawdę dobre ceny. W Top Secret też upolowałam kilka fajnych rzeczy. Możesz sprawdzić oferty w necie.

hurtownia KATHERINE duży wybór i niskie ceny niestety trzeba zrobić większe zamówienie(na chyba 100zł), bo to hurtownia;) może namówisz koleżanki czy coś.

odwiedź chiński market, tam znajdziesz sztuczną biżu w niskiej cenie ;)

Cytat
pieronica
Prawdziwe złoto tanio? Nie da się? Ale jako że ja jestem wielką maniaczką, po prostu obrzydliwą, polecam sklepy z tanimi rzeczami japan. Biżuterię kupuję tutaj: http://bizuterka.pl/ i mam od nich chyba 3/4 asortymentu :P

O sztuczną biżu trzeba dbać, najlepiej choować ją do woreczków takich zapinanych żeby się nie utleniała. Pierścionki i bransoletki można malowac lakierem bezbarwnym żeby nie traciły koloru.

Tak samo kolczyki - jak masz uczulenien a sztuczne to pociągnij bigiel lakierem do paznokci i jak wyschnie zakładaj na uszko :) Możesz też smarować ucho i bigiel kremem - wtedy nic nie powinno się dziać :)


Fajne nawet!

Ogólnie sztuczne złoto trzyma się o wiele gorzej niż sztuczne srebro. Ja polecam sklep Sinsay. Obecnie w nowych kolekcjach sztuczna biżuteria to wydatek 30-40zł za sztukę, a w Sinsay kupiłam ostatnio bransoletkę za 10zl, kolczyki za 8zł i wisiorek za 15zł :)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

A mi bardzo podoba się biżuteria Dziubeki: http://www.murrano.pl/bizuteria-cat-111.aspx Jest taka oryginalna i młodzieżowa ;) Myślę, że bardzo fajnie pasuje do młodych dziewczyn i nowoczesnego stylu.
Mam kilka ich modeli - warto sobie zaglądać do tego sklepu murrano ponieważ można tam wyszperać niezłe promocje.
Zamówiłam tam ostatnio świetną bransoletkę 50% taniej.

Również polecam AmberHurt, fajne są rzeczy, ale też trzeba zrobić zakupy za minimum 120zł. Ceny są naprawdę niskie, więc za to 120zł kupisz pełno ładnej biżuterii :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KTÓRE?