Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

W Aparcie są przystępne ceny można też trafić na promocje.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 7/5

tam jest akurat strasznie drogo i nie wiadomo wlasciwie za co sie placi bo na przyklad jakby wziac dla porownania bizuterie z topsilver pl to jest podobna, jakosciowo wcale nie odstaje, srebro jest proby 925 bardzo wysokiej a ceny sa 3 razy nizsze

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Zgadzam się w stu procentach, w Aparcie jest droga biżuteria, ale to w większości tych luksusowych butików, czymś mogą zapłacić za reklamę z gwiazdami. Promocje niewiele dają. Osobiście oczywiście wolę, albo własnoręcznie robioną, albo już z mniejszych sklepików, gdzie ceny są dużo przystępniejsze.

typowa chińszczyzna to może i jest tania, ale nie liczyłabym że to przetrwa dłużej. Mi jakoś nigdy nic w tych chińskich sklepach nie pasowało, bo to jednak widać że chińszczyzna
Ja ostatnio kupiłam kilka bransoletek od koleżanki mojej siostry. Robi je ręcznie i sprzedaje na Małej Fabryczce. Są mega cudneserce serce serce, każda w innym stylu więc pasują mi do dużo rzeczy. Ciągle ktoś mnie pyta skąd mam taką bransoletkę. Nawet ostatnio pani w biedronce na kasie:P Zobacz sobie tam na biżuterię, bo jest ta dużo takich ludzi jak ona i można zamówić

a i ja jeszcze planuję dokupić kolczyki do tych bransoletek, już jestem umówiona na oglądanie to nie wiadomo czy czegoś jeszcze nie powybieram jak wszystko mi sie tak spodoba :-)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-17 12:04 przez WegAnka007.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Braffiterka na Opolszczyźnie HELP