Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

22 minut temu

sprawdzony stomatolog

26 minut temu

sklep detailingowy

50 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

ja polecam biżuterię chrześcijańską z <moderacja-spam> Podwójna srebrna bransoletka z Aniołami i serduszkami jest śliczna, po prostu wyjątkowa! Starannie wykonana, idealnie sprawdziła się jako prezent dla siostry. Polecam!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-20 11:11 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 6/5

mi sie taka niestety nie podoba, to chyba trafia do bardzo wąskiego grona zainteresowanych osób. Mi sie bardzo podoba bizuteria ze srebra, kupuje na <moderacja-spam> mają dużó bardzo oryginalnych wzorów, których nie widziałem nigdy wczesniej w sklepach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-20 11:12 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Serdecznia zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą starej oraz nowej srebrnej biżuterii.
<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-20 11:11 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Przyznam szczerze, że coraz częściej zdarza mi się kupować biżuterię przez internet. Przynajmniej wybór jest większy niż u jubilera czy w innych sklepach. Ogólnie raczej nie noszę słota więc z reguły oglądam się na kolczykami srebrnymi, takimi jak tutaj: <moderacja-spam> - ogólnie bardzo mi się podobają, mam już dwa zestawy krótkich kolczyków na co dzień i jedne długie, takie eleganckie do sukni :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-20 11:03 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 4/5

Ja często kupuję na ankabizuteria w sumie to przypadkowo znalazłam ten sklep z biżuterią, ktoś udostępnił adres na facebooku. Prześliczny naszyjnik delikatny z dwoma serduszkami ostatnio kupiłam sobie plus do tego jeszcze bransoletka była

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

Polecam swoją ręcznie wykonywaną biżuterię :)
ostatnio stworzyłam stronę na fb, oto link -----> <moderacja-spam>
Zapraszam do polubienia strony i obejrzenia moich prac :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-20 11:05 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 6/5

Osobiście lubię srebro, za to nie noszą złota. Lubię dyskretną biżuterię, nie za dużą, ale tez musi byc widoczna, bo bizuteria nadaje calosci piekno. Na Jubilea pl znalazlam duzo ladnej srebrnej bizuterii i juz jakis czas robie tylko na tej stronce zakupy bo jest duzo szybciej

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Mi koleżanka mówiła o jeszcze jednej stronce typu aliexpress: <moderacja-spam> . Za parę złotych można tam kupić ładne kolczyki. Mi się bardzo spodobały kolczyki typu earjacket, których tam jest mnóstwo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-26 11:41 przez moderator.

Całkiem niedrogie złote kolczyki próby 585 widziałam ostatnio na Avora.pl, mają też białe złoto w ofercie, gdyby znudził ci się żółty odcień

A właściwie dlaczego tak lubią w Polsce złote? Ja jestem wielką fanką srebra i miedzi. Tylko na miedź niestety jestem uczulona, co sobie kupię oddaje mamie bo bąble się robią.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

Ja najwięcej mam srebrnej biżuterii i wykonanej z białego złota. Niedrogie bransoletki, kolczyki i naszyjniki kupicie w Sotho. Ja tam zamówiłam celebrytkę dla siebie i dla siostry.

Ja osobiście mogę polecić śliczną biżuterię z tego sklepu https://malafabryczka.pl/. Mają dużo pięknych bransoletek, kolczyków itp. Wszystkie produkty są ręcznie robione, co dla mnie jest rewelacją. Przynajmniej wiem, że chodzę w czymś wyjątkowym :)

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 7/5

na topsilver pl tez znalazlam duzo taniej a ladnej bizuteri, jak chcesz sztuczna to nie tutaj, tu jest wszystko ze srebra, srebro próby 925 i jest oryginalne bo zanioslam z paragonem caly komplet do jubilera zeby mi sprawdził i potwierdził, że wszystko jest oryginalne, próba sie zgadza

Ja mam takie.
Chętnie wystawię,jeśli komuś wpadną w oko.



niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 3/5

A kupujecie u znanych jubilerów? Czy według Was mają za drogo?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienki Warszawa