Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

przestrzeganie diety

15 minut temu

zalety diety pudełkowej

30 minut temu

skuteczna dieta

52 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 2/5

W sklepie online http://www.jubilea.pl/ zaopatruję się w niedrogą i stylową biżuterię z kamieni szlachetnych i półszlachetnych, mają w swojej ofercie nietuzinkowe rzeczy, dlategoo zawsze coś cobie fajnego wyszperam i zamówię u nich :)

Lubię delikatną a zarazem stylową biżuterię dlatego podoba mi sie biżuteria z tej firmy http://www.myway-jewellery.pl/ Mają w swoim asortymencie wyroby ze srebra, srebro pozłacane żółtym złotem i pozłacane różowym złotem. Fajne modne kształty zawieszek umiejscowione w nietypowy sposób na łańcuszku i biżuteria jest niedroga.

Jeżeli potrzebujesz dobre namiary na sklep internetowy ze złotą i srebrną biżuterią to mogę Ci polecić http://lipgold.pl/ Mają przystępne ceny, nawet jak wydaje Ci się, że dużo kosztuje, to zobacz sobie na gramaturę i ile musiałabyś zapłacić za daną ilość złota w innych sklepach. Sama sprawdziłam i kupiłam, stąd mogę z czystym sumieniem polecić. Ja kupiłam sobie taki jak na zdjęciu ;)



a ja kiedyś trafiłam na śliczną biżuterię na Alibabie. Wiadomo, żę to chińska cienizna, ale gatunkowo nie odbiegała od tego, co znajdujemy w popularnych sklepach. Raz już tam zamawiałam pokrowiec na ipada i wszystko było ok, wiec może i na tę biżuterię się skuszę...
A jak tam dużo kupujecie w sieci, to polecam ten artykuł o bezpiecznych zakupach i jak rozpoznać oszusta - moze się przydać na przyszłość :>

Jak chcesz chińską biżuterię to podeślij mi zdjęcia tej którą chcesz i mogę kupić za granicą, na stronach internetowych i w chińskich marketach te jednorazówki mają śmiesznie zawyżone ceny

ja kupuje na granashop.pl jest duzy wybór za małą cene :) polecam!! :)

Śliczny pierścionek AnnaK:)

Duży wybór nowoczesnej biżuterii jest też na My way jewellery teraz mają piękną zimową kolekcję którą można sobie dobrać do typu osobowości.

Jeśli mowa o fajnym sklepie z oryginalną biżuterią nie mogę nie wspomnieć o sklepiku, który ostatnio znalazłam - Galeria Pomysłu - stylowa biżuteria. Bardzo oryginalna biżuteria - przepiękne kolczyki, naszyjniki i bransoletki - srebro, kamienie naturalne, wszystko ręcznie wykonane z niezwykłą precyzją - i co najważniejsze - każdy wyrób jest jedyny w swoim rodzaju - po prostu ekstra. Ceny też całkiem całkiem.

Z całego serca POLECAM jako biżuterię na rok 2014!



zweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Na allegro są tanie. Tutaj np. zegarek kosztuje 20 zł a na allegro po 5 zł.
Trzeba poszukać. Ja jak szłam na wesele to kupiłam tam ładny zestaw biżuterii za 20 zł.

Allegro to podstawa. Jeśli ktoś lubi kamienie to kocham-bizuterie.pl, Ja mam fioła na punkcie geologii, i czasem coś tam sobie ściągne od nich.

Nie dajcie się wrabiać w "tanią" i okazyjną biżuterie! To tak nie działa, złoto/srebro ma stałe ceny i nikt nie sprzeda go poniżej ceny złomu. Jeśli ktoś chce mniej, to znaczy żekupujesz miedz posrebrzaną lub coś w ten deseń. To samo z kamieniami -lepiej kupić tańszy, mniej "szlachetny" niż podróbe diamentów. A niektóre są genialne, choćby "Piasek Pustyni" (to rodzaj kamienia), albo "Noc Kairu". No i wszelkiego rodzaju ametysty (bardzo drogie nie sa)

ja kupuję na allegro głównie ale ostatnio znajoma poleciła mi sprawdzony sklep internetowy krainabizuterii.pl (są również na allegro ale w sklepie mają lepsze ceny) faktycznie ceny atrakcyjne i czas realizacji ekspresowy, można tam wyszukać naprawdę ciekawą biżuterię i niedrogą. Ja zakupiłam u nich piękne złote kolczyki i zawieszkę i jestem bardzo zadowolona z zakupu

Prawdziwe złote (ze złota rozumiem?) - sklepu jubilerskie (polecam jubilerskie internetowe, chociażby na All, jest taniej). Taka na pewno na wartości i jakości nie straci.

Jeżeli chcesz sztuczną biżuterię to niestety po jakimś czasie na pewno straci blask, no ale jest tańsza. Chyba najłatwiej w internecie o takie pierdołki

Ja polecam sklep stacjonarny Centro ;) Ostatnio całkiem sporo ładnych rzeczy znalazłam za 3-6 zł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

torebki