Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Które wybrać? Doradźcie mi!

26 sie 2013 - 12:53:55

Chce zakupić buty, jakies lepszej jakości, po szkole i nie tylko... Zastanawiała sie nad conversami, przymierzyłam i powiem szczerze że się zawiodłam, niedość że drogie, to na dodatek średnio wygodne... no ale cóż.

Mam na oku buty nike, lecz niestety nigdzie nie moge wyłapać ładnych...
Zastanawiam się też nad VANS-ami, granatowymi ale słyszałm że trzymają sie krótko a na dodatek boję się że wyjdą z mody :(

Prosze Was o radę, czy zabrać vans'y granatowe (tylko po szkole) noję się że wyjdą z mody. Któreś tych nike'a czy poprostu zwykłe granatowe tenisówki.



PS. Vansy są trwałe? Słyszałam dużo opinii że rozklejają sie po miesiącu :( a ja ogólnie bardzo dbam o buty :)



Które wybrać? Doradźcie mi!

26 sie 2013 - 12:56:12

Cytat
Edycik
1

co sądzisz o vansach?

Które wybrać? Doradźcie mi!

26 sie 2013 - 13:05:27

oryginalne vansy rozklejają się identycznie jak ich podróbki za 50 zł, więc kupowanie takich szmaciaków się nie oplaca moim zdaniem za takie pieniądze : ) na pewno takie nike Ci dużo dłużej posłużą :) moim zdaniem ostatnie najlepsze

Które wybrać? Doradźcie mi!

26 sie 2013 - 13:08:31

Cytat
Ciasteczkoo
oryginalne vansy rozklejają się identycznie jak ich podróbki za 50 zł, więc kupowanie takich szmaciaków się nie oplaca moim zdaniem za takie pieniądze : ) na pewno takie nike Ci dużo dłużej posłużą :) moim zdaniem ostatnie najlepsze


Zgadzam się z Tobą w 100%! :)
Ale jednak te ostatnie nie pasują do wszystkiego a ten znaczek nike jest chyba troszkę za duży ;). Chyba wybiorę te 1 z cielistym kolorem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-26 13:08 przez MFashion.

Które wybrać? Doradźcie mi!

26 sie 2013 - 13:10:19

ja mam NIKE coś podobne jak te pierwsze tylko białe całe służą mi już drugi rok;)

Które wybrać? Doradźcie mi!

26 sie 2013 - 13:12:44

A gdzie kupiłaś takie z białym?

Które wybrać? Doradźcie mi!

26 sie 2013 - 13:13:53

1, choć ja i tak bym kupiła zwykłe trampki.

Które wybrać? Doradźcie mi!

26 sie 2013 - 13:14:16

na all oczywiście są super wygodne ;)

Które wybrać? Doradźcie mi!

26 sie 2013 - 13:17:59

Zwykłe też kupuję :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Miętowa Maxi