Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

tabernakula sklep

16 minut temu

zakupy internetowe

41 minut temu

Budowa domu

45 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wczoraj przyszły do mnie moje nowe conversy, ale zastanawiam się,czy to aby nie są podróbki?
Martwi mnie lekko przechylony napis "all star" z tyłu buta, ale słyszałam, że to się zdarza w oryginałach.
I R pod gwiazdką o niczym nie świadczy, bo nawet na stronie conversów są te z "R" :)
Co myślicie?



A kogo to interesuje, czy firmowe czy podróbki? Chyba nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy wydają wiecej niż 50 zł za trampki tylko po to, żeby ''szpanować'' jakimś logo. I nie, jakość również nie jest lepsza, bo mam pełno znajomych którzy wydawali pełno kasy na te buty i zawsze się po kilku miesiącach odklejały, tak jak zwykłe trampki.

Jeśli chodzi o te, nie dostrzegam żadnej różnicy miedzy nimi a Deichmannowymi, więc strzeliłabym że to podróbka. Nic z tym już i tak nie zrobisz, więc trudno. Życie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-15 16:58 przez ludziorka.

Spokojnie :D
autorko, przytoczylas argumenty ze to jednak oryginal ;P

Jak dla mnie to podróbka literki na humie z tyłu sa zbyt rozwleczone.

mam wątpliwości xd

mam wątpliwości... gdzie to kupiłaś i ile za to dałaś?

Nie wyglądają jak oryginalne , przykro mi :(

a ile dałas za nie?

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ludziorka
A kogo to interesuje, czy firmowe czy podróbki? Chyba nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy wydają wiecej niż 50 zł za trampki tylko po to, żeby ''szpanować'' jakimś logo. I nie, jakość również nie jest lepsza, bo mam pełno znajomych którzy wydawali pełno kasy na te buty i zawsze się po kilku miesiącach odklejały, tak jak zwykłe trampki.

Jeśli chodzi o te, nie dostrzegam żadnej różnicy miedzy nimi a Deichmannowymi, więc strzeliłabym że to podróbka. Nic z tym już i tak nie zrobisz, więc trudno. Życie.
no to ci wytłumaczę., może wreszcie zrozumiesz. Oryginalne conversy są mięciutkie, są dobrej jakości... MAm 3 pary, najstarsze mają 7 lat. Zwykłe trampki wyrzucałam po sezonie. Po 3 parze przestałam kupować - nie warto. Lepiej dać więcej za oryginalne conversy i mieć je na lata. To nie szpan, to jakość i wygoda. Lubię swoje nóżki imęczyć je w takich deptakach wiecej nie zamierzam


Jeśli chodzi o buty ze zdjeć, to wyglądają ok. All star mam we wszystkich 3 parach, dwie kupowane były w sklepie, trzecia przez net, ale też z zaufanej strony
Najłatwiej sprawdzić czy podeszwa w środku jest miękka i "sprężynuje". No i wkładka ma być profilowana i pod wkładką wyczuwalna taka guma



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-15 20:08 przez slodzonamysza.

więc ten znaczek R oznacza , że buty są robione na licencję , czyli wyglądają niemal identycznie. różnica jest taka , że mogą być wykonane z mniejszą dokładnością. idzie to zauważyć porównując dopiero z oryginalnymi conversami ;)

a ma to znaczenie ?? wazne zeby dobrze sie nosily i były wytrzymałe

spoko ro r nic nie znaczy o podróbkach

Napis na wkładce powinien być granatowy a nie czarny, litery na gumie z tyłu są zbyt rozwleczone. Przykro mi, to podróbki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

letnie wyprzedaże