Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nigdy nie kupowałam nawet na all - kol to za mnie robila ;p , znalazłam niedrogi sklep zagraniczny (necessaryclothing.com) ale nie wiem jak robić zakupy, ile wyniesie przesyłka żeby nie było nieprzyjemnych niespodzianek itp.

macie doświadczenie w tej kwestii?

p.s. chce kupic te sukienke : http://www.necessaryclothing.com/dresses/All-Dresses/NCC09538-Bring-It-On-Dress-Taupe?price=10-20



Sama jestem ciekawa, w zagranicznych nie kupowalam;p

Nie kupowałam, ale na stronie głównej jest napisane, że przesyłka 20$

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

to jest prościzna, tylko musisz mieć konto paypal, przelewasz na nie kasę, zmieniasz na np dolce i płacisz gdzie chcesz :) a jeśli chodzi o tą stronkę to darmowa przesyłka od zakupów powyżej 125$ więc trzeba będzie poszukać ile kosztuje :)

Cytat
agrafka871
Nie kupowałam, ale na stronie głównej jest napisane, że przesyłka 20$

hah, droższa niz kiecka, teraz na bank biore;p

Cytat
Syrena91
Cytat
agrafka871
Nie kupowałam, ale na stronie głównej jest napisane, że przesyłka 20$

hah, droższa niz kiecka, teraz na bank biore;p
polecam asos, romwe,sheinside lub nawet niektórych sprzedawców na e-bayu- tam przesyłka jest darmowa, do kupowania wystarczy konto paypal

na newlook.com nie potrzebny jest nawet paypal - potrzebujesz danych z karty i bankowych, sprawdzają dane po czym ściągają z konta.
Kiedyś mojej koleżance ściągnęli 15zł za dużo i w ramach rekompensaty dostała pon na 20 funtów do wykorzystania + darmową wysyłkę do PL.

Wiele sklepów ma tak, że powyżej jakiejś konkretnej kwoty (na w NL jest to 55 funtów) wysyłka jest za darmo.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-15 15:06 przez paciurka.

Cytat
oryginal
Cytat
Syrena91
Cytat
agrafka871
Nie kupowałam, ale na stronie głównej jest napisane, że przesyłka 20$

hah, droższa niz kiecka, teraz na bank biore;p
polecam asos, romwe,sheinside lub nawet niektórych sprzedawców na e-bayu- tam przesyłka jest darmowa, do kupowania wystarczy konto paypal

hmm..rzeczywiscie na sheinside je opcja STANDARD SHIPPING : Free Shipping within 5-15 Business Day.. dzieki :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowe converse- podróbki czy oryginały?