Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomyślałam o tym żeby założyć wątek o tym jakie obecnie sukienki na weselach sa najbardziej oklepane. Wiem że wiele z was kupując sukienkę chce się choć troszkę wyrózniać, ja również;) Myślę że to pomoże wielu dziewczynom w wyborze. Prosze o wypowiadanie się osoby, które w ostatnich miesiącach miały okazję być na weselu. Piszcie jakich fasonów/kolorów sukienek było najwięcej:) Ja osobiście byłam na weselu miesiąc temu i mogę powiedziec że najwięcej był sukienek miętowych i morelowych, 3 czerwone i 2 cytrynowe. Odnośnie fasonów to baskinki, baksinki i jeszcze raz baskinki:D Były 2 asymetryczne takie jak na zdjęciu i nie zabrakło oczywiście słynnej sukienki Dody:D Ponadto było równiez kilka sukienek rozkloszowanych z kontrafałdami.



Ja nie mam pojęcia, co teraz dominuje na weselach, ale chętnie się dowiem :D

ja dawno nie byłamna weselu ale w VI mam więc chętnie się dowiem czego nie kupować :P

na pewno baskinki,asymetryczne i kolory mięta żółty morelowy i moze tez neony

zweryfikowana
Posty: 1.097
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
panterka138
na pewno baskinki,asymetryczne i kolory mięta żółty morelowy i moze tez neony
rozkloszowane :P
To za chwilę nie będzie w czym wyjść :P

Baskinki. Szpilki nude z czerwoną podeszwa. Poprostu to co jest na bazarkach.

zweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 1/5

polecam barokową czarno złotą , racja dużo pasteli i baskinek

Odnosnie neonów to osobiście nie widziałam ani jednej osoby w takim kolorze wiec myślę że na lato może to byc dobry pomysł, np. taka limonka:)

zweryfikowana
Posty: 1.097
Ostrzeżenia: 1/5

Ja szukam czegoś w takim stylu może nikt nie wyskoczy w czymś podobnym :)



zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Nie bywam na weselach, ale gdybym teraz miała iść, to pewnie wskoczyłabym w małą czarną od Mamy i miała wszystko w zadzie. No chyba, że serio nie miałabym co zrobić z pieniędzmi - w ostatnich latach nie odmówiłam wzięcia udziału tylko w dwóch weselach, na oba miałam nowe sukienki, bo każda poprzednia była już za duża, a sukienek tego typu ogólnie nie noszę..
Problem solved :D

Ja mam wesele 29 czerwca, chętnie się dowiem w czym iŚć a czego się wystrzegać :) JakieŚ propozycje? W sklepach wszystko jest "na jedno kopyto" czyli wszędzie to samo :/

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
osa88
Ja szukam czegoś w takim stylu może nikt nie wyskoczy w czymś podobnym :)

Ja się do niej ślinię odkąd się pojawiła, użyczyłabym za nią swoich czterech liter najchętniej, bo gdziekolwiek widzę, to albo rozmiar zły albo cena :P

Dlatego warto pogrzebać w necie i znaleźć coś "innego" :) Albo może przerobić jakąs starą sukienkę? Mnie np. marzył się kolor szmaragdowy - w sklepach nigdzie go nie widziałam, ostatnio kupiłam w lumpeksie sukienkę w takim kolorze za 5zł, materiał jest świetny, sukienka ma fason jak z czasów baroku ale ja ją totalnie myślę przerobić i mam nadzieję że w efekcie końcowym będę mieć wyjątkową sukienkę:)

zweryfikowana
Posty: 1.097
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
matra
Cytat
osa88
Ja szukam czegoś w takim stylu może nikt nie wyskoczy w czymś podobnym :)

Ja się do niej ślinię odkąd się pojawiła, użyczyłabym za nią swoich czterech liter najchętniej, bo gdziekolwiek widzę, to albo rozmiar zły albo cena :P

:P Jaki rozmiar szukasz ?:)

Koronki, asymetryczne to królowało ostatnio.
Kolory to: czerwony, czarny, róż i niebieski.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Buty ze skóry naturalnej - sieciówki