Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

12 minut temu

kosmetyki samochodowe

56 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

skórkowe leginsy (z czym nosic?)

08 maj 2013 - 14:55:22

Hej Dziewczyny! Z czym nosicie skórkowe leginsy? Ja swoje kupiłam jakiś czas temu, a ani razu nie miałam ich na sobie(oprócz mierzenia):( nie wiem w ogóle co do nich zakładać, zawsze mi coś nie pasuje, coś jest, tak jak nie powinno być. Podobają mi się, tylko jaka bluzkę do nich założyć no i buty. Nie mówi tu o jakimś dokładnym stroju, tylko bardziej tak ogólnie. Co pasuje, a co zupełnie nie... Mam nadzieję, że mi pomożecie i będę mogła w końcu gdzieś w nich wyjść. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-08 14:57 przez muszka6668.

skórkowe leginsy (z czym nosic?)

08 maj 2013 - 14:57:29

ja zestawiam z jeansową koszulą i czarnymi botkami

skórkowe leginsy (z czym nosic?)

08 maj 2013 - 14:59:28

myślę że właśnie jeans koszula była by fajna i może baleriny ? tylko jakieś gładkie proste bez kokardek i innego badziewia :)

skórkowe leginsy (z czym nosic?)

08 maj 2013 - 14:59:53

1. leginsy to nie spodnie więc coś co będzie zakrywać tyłek - jaki sweter albo dłuższy top.
Moim zdaniem takie spodnie pasują do wielu rzeczy - na sportowo do bluz i trampek lub bardziej elegancko do szpilek i zwiewnych tunik. Z resztą wpisz w grafikę google wyszukiwanej frazy i wyskoczy ci pełno zdjęć ;)
to mój zestawik ze swetrem ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-08 15:09 przez j_ulka.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

skórkowe leginsy (z czym nosic?)

08 maj 2013 - 15:08:40

Do dłuższej koszuli, swetra, tuniki, do tego ramoneska, jeansówka, trampki, szpilki baleriny, do wyboru do koloru ;)

skórkowe leginsy (z czym nosic?)

08 maj 2013 - 15:13:02

Gdybym miała fajne nogi to bym nosiła do dłuższych oversizów- swetrów, bluzek itp.itd. Z butami miałabym tylko problem bo wg mnie pasują takie tylko do balerin, koturn lub szpilek :P

skórkowe leginsy (z czym nosic?)

08 maj 2013 - 16:01:10

ktoś jeszcze?????????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-08 21:27 przez muszka6668.

zweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 1/5

skórkowe leginsy (z czym nosic?)

09 maj 2013 - 10:19:05

luźne t-shity, tuniki, bluzki z mocno wyciętymi pachami :) do tego fajna biżuteria np. bransoletka łańcuch i całość się świetnie się prezentuje :)
u mnie znajdziesz taką bransoletkę, zapraszam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka ślubna! Pomocy!