Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

regularne posiłki

27 minut temu

przestrzeganie diety

58 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żałosna szafa

29 kwi 2013 - 11:50:14

Długo się zastanawiałam, czy stąd nie zniknąć po tych wszystkich zmianach. Ale teraz już jestem pewna.
Jakiś czas temu wymieniłam się z pewną użytkowniczką- nie spodobała jej się moja marynarka, nawymyślała, że jest zniszczona i zgłosiła sprawę do administracji. Porobiłam zdjęcia jak marynarka wróciła do mnie i udowodniłam, że użytkowniczka kłamie- administracja uznała, że tamta panna nie miała żadnych podstaw do wystawienia mi neutralnych komentarzy. Efekt? Jej usunęli z profilu moje komentarze, a na moim profilu te od niej zostały :)
Sytuacja nr 2- wymieniłam się z panną, nie wysłała mi bluzki. Czekałam cierpliwie, ściemniała że paczka wróciła, potem że paczka zaginęła- miała mu odesłać moją bluzkę, więc znów czekałam... W końcu przestała mi odpisywać, zgłosiłam sprawę do administracji- dzisiaj przyszła odpowiedź, że oni się nie biorą za rozpatrywanie tego, bo minęły 3 miesiące. Na tę chwilę nie mogę jej wystawić negatywnych komentarzy, a ona cieszy się, bo to oszustwo uszło jej płazem.

Także gratuluję "kochanej szafie", z którą byłam związana tyle czasu. Prowizje wprowadzone, ale stosunek do użytkowniczek widać jaki jest.

Żałosna szafa

29 kwi 2013 - 11:53:48

te prowizje niezbyt mi się podobają...zwłaszcza jak ktoś cos kupi a potem zero kontaktu..:/

Żałosna szafa

29 kwi 2013 - 11:54:31

z tymi prowizjami to totalne ździerstwo,prowizje pobierają ale w razie oszustwa już ochrony nie dają tak jak allegro

Żałosna szafa

29 kwi 2013 - 11:55:02

no nieładnie..

Żałosna szafa

29 kwi 2013 - 11:55:31

Cytat
skj2008
z tymi prowizjami to totalne ździerstwo,prowizje pobierają ale w razie oszustwa już ochrony nie dają tak jak allegro

wypięli się na mnie i tyle z tego mam, a obydwie oszustki czują się w tej chwili bezkarne. brak mi słów...

Żałosna szafa

29 kwi 2013 - 11:56:22

no niestety za pobieraniem prowizji powinno pojsc coś wiecej niz chec zysku.

Żałosna szafa

29 kwi 2013 - 11:56:24

No cóż, pod względem ochrony kupujących/wymieniających się All biję Szafę na potęgę, prowizja powinna być znacznie mniejsza. Rozumiem Twoją frustrację, ale kolejny wątek o tym jest bez sensu. Napisz do Administracji,przenieś się na inny portal i tyle.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-29 11:57 przez keyy.

Żałosna szafa

29 kwi 2013 - 11:57:11

cała szafa i jej myślący prowadzący. standardzik.

Żałosna szafa

29 kwi 2013 - 11:58:10

Cytat
ettelienne
Cytat
skj2008
z tymi prowizjami to totalne ździerstwo,prowizje pobierają ale w razie oszustwa już ochrony nie dają tak jak allegro

wypięli się na mnie i tyle z tego mam, a obydwie oszustki czują się w tej chwili bezkarne. brak mi słów...

Masakra..

Żałosna szafa

29 kwi 2013 - 12:00:42

Oj, nie dziwię Ci się, że jesteś wściekła. Dlatego ja się rzadko wymieniam, tylko jak komuś zależy na czymś moim (wtedy raczej nie oszuka), tylko jeśli ktoś ma co najmniej 20 pozytywnych komentarzy, jeśli mniej to tylko pod warunkiem, że druga robię wysyłkę. Poza tym ja bym tak tego nie zostawiła, mając jej dane osobowe można ją spokojnie znaleźć, ja bym napisała tak samo jej co o niej myślę jak i jej najbliższym, z jakim człowiekiem mają do czynienia.

Cytat
keyy
Napisz do Administracji
A co do administracji, to ostatnio pisałam do nich, żeby mi usunęli stare ostrzeżenie i jakoś im się nie spieszy:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-29 12:02 przez Zuosnica.

Żałosna szafa

29 kwi 2013 - 12:00:52

też zgłosiłam nieuczciwa użytkowniczkę (od niej dwa negatywy za odwet)do administracji, napisali że przyjeli zgłoszenie ale do tej pory nie rozpatrzyli i niestety 2 NEGATYWY zostały :(
nie zgłaszam więcej bo stata czasu

Żałosna szafa

29 kwi 2013 - 12:01:23

z tymi komentarzami to Cię faktycznie "wybronili", przyznając Ci rację. obawiam się jednak, że kolejny wątek i tak nic nie zmieni. ja tu nie sprzedaję, ani się nie wymieniam, więc mnie to tak nie wkurza. uciekaj jak Cię tu nie chcą.

Żałosna szafa

29 kwi 2013 - 12:02:06

ja nie kupuje na szafie ani nie sprzedaje. Raz coś kupiłam ale na szczęście doszło, mimo to że szło chyba z tydzień. Jedynie co mnie tu denerwuję to to że za byle co się dostaje ostrzeżenia na forum....

Żałosna szafa

29 kwi 2013 - 12:04:40

właśnie też to zauważyłam a dopiero zaczęłam sie udzielać więc czekam tylko na ostrzeżenie :P

Żałosna szafa

29 kwi 2013 - 12:06:04

a sluchajcie jak ktos cos od was kupi a nie wplaci, to ma szafa problem ze zwrotem prowizji?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OULTET MODOMANIA KIELCE