Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

46 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KOPIOWANIE zdjęć bez czyjejś zgody

21 kwi 2013 - 09:40:40

W życiu są ważniejsze problemy niż kopiowanie czyiś zdjęć. Ale to co jej napisałaś w komentarzu to czysta przesada.. Mogłaś jej napisać w wiadomości prywatnej, a nie jakieś paragrafy wystawiać w komentarzu.. szczególnie jeszcze z tą zapłatą ; O

KOPIOWANIE zdjęć bez czyjejś zgody

21 kwi 2013 - 09:46:10

Tak to jest, kiedy ktoś wstawia TAKIE zdjęcia jak ty.

KOPIOWANIE zdjęć bez czyjejś zgody

21 kwi 2013 - 09:59:12

Na bank Ci zapłaci;d haahha

KOPIOWANIE zdjęć bez czyjejś zgody

21 kwi 2013 - 10:09:00

masz fajne zdjęcia, pewnie laska myślała, że też je ściągnęłaś z netu ;)

rozumiem, że sobie nie życzysz...ale...sama masz wstawione czyjeś foty i nie sądzę żebyś kogoś prosiła o zgodę na ich zamieszczenie w swoim profilu, nawet nie ma podanego źródła skąd są ściągnięte...raczej trudno to ogarnąć w necie :)

KOPIOWANIE zdjęć bez czyjejś zgody

21 kwi 2013 - 10:20:18

ja nie pisze tylko o sobie, problem jest ogólny - dlatego założyłam ten wątek, może administracja przeczyta :)

Cytat
marta_iwa
masz fajne zdjęcia, pewnie laska myślała, że też je ściągnęłaś z netu ;)

rozumiem, że sobie nie życzysz...ale...sama masz wstawione czyjeś foty i nie sądzę żebyś kogoś prosiła o zgodę na ich zamieszczenie w swoim profilu, nawet nie ma podanego źródła skąd są ściągnięte...raczej trudno to ogarnąć w necie :)



taa na pewno myślała skoro mam napisane w opisie ze zdjęcia są moje i nie wyrażam zgody na kopiowanie ich bez mojej wiedzy.
Też nieraz widziałam swoją fotke w Poszukiwanych albo Inspiracjach i o to się nie czepiam, bo dziewczyny normalnie pytają o zgodę-takie zachowanie jest OK.
Mam fotki innych dziewczyn dodane jako INSPIRACJA i chodzi tu o sport,
a nie kopiuje czyiś zdjęć ,dodaje znaczek że to niby moje i sprzedaje towar zarabiając na tym - o to mi chodzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-21 10:25 przez jwooow.

KOPIOWANIE zdjęć bez czyjejś zgody

21 kwi 2013 - 10:21:47

Aj tak to juz jest,ja kiedys zglaszalam,ze babka skubnela foto z moja osoba, i co-admin usunal a klientka znow je wystawila tylko z zamazaną twarzą,szkoda slow heh

KOPIOWANIE zdjęć bez czyjejś zgody

21 kwi 2013 - 11:01:00

przed chwilą sama trafiłam na aukcję ze zdjęciami kurtki którą sama sprzedaję (wszystkie 3 to moje zdjęcia) - http://szafa.pl/c14677027-hit-skora-przesylka-w-cenie.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-21 11:06 przez lenkowsky.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOŻCIE ZNALEŹĆ! :))