Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć! :)

Stwierdziłam, że nadszedł czas na buty inne niż te wszystkie zimowe botki, kozaki i trapery :D

Chciałabym kupić sobie takie zwykłe tenisówki a la Atmosphere, możliwie tanio, w Krakowie.

Myślicie, że warto skoczyć do Pepco? Nigdy tam nie byłam, ale tylko ten sklep przyszedł mi do głowy. A w Galerii są w kosmicznych cenach, coś koło 80zł! :)

U mnie aktualnie sa w auchan - we wszystkich kolorach tęczy za coś koło 20 zl za parę;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

Do Pepco możesz skoczyć, bo w jednym będą, a w innym nie ;)

Na all można bardzo tanio kupić :)

Na każdym bazarku kupisz trampki zwyklaki:) za góra 20zł.
Ja bardzo lubię trampki z atmosphere mam 4pary i poluję na następne są bardzo wygodne i w sumie to też takie zwyklaki:)

Cytat
pestka86
U mnie aktualnie sa w auchan - we wszystkich kolorach tęczy za coś koło 20 zl za parę;)

Oooo! W gazetce są nawet przecenione na 15,99! Chyba się poświęcę i pojadę na drugi koniec miasta! ;)

Ale tak czy inaczej, chciałabym jeszcze czarne z czarną podeszwą, a w Auchan są tylko z białą :(
Cytat
anta83
Na każdym bazarku kupisz trampki zwyklaki:) za góra 20zł.

Mam wrażenie, że od czasu kiedy stały się takie popularne już nie jest tak prosto, gdzie się nie rozejrzałam to były za około 50zł...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-19 15:19 przez Dafcia.


Dokładnie takie znalazłam w markecie :) w E.Leclercu za całe 9,99 zł. :D
Takie same tylko innej firmy i w innym kolorze, malinowym kupiłam w realu za 8.99 zł. :D
W pepco też widziałam, były po ok. 20 zł. :)

Poszukaj w marketach, jak nie znajdziesz, to w Pepco na pewno będą :)

U nas w carrefour (sorki jak źle napisałam:() są trampki w kwiatki za 12,99 różne odcienie morelowe różowe czarne białe. Chociaż nie mój gust ale może komuś się spodobają.

Cytat
sheeep890
[attachment 863473 1.jpg]

Poszukaj w marketach, jak nie znajdziesz, to w Pepco na pewno będą :)

To lecę zaraz do Reala, bo mam akurat na drodze do Pepco :D

zweryfikowana
Posty: 154
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
anta83
Ja bardzo lubię trampki z atmosphere mam 4pary i poluję na następne są bardzo wygodne i w sumie to też takie zwyklaki:)

ja mam jedną parę i strasznie mi się w nich nogi pocą ;/

jak któraś napisała w auchanie są i nawet dużo kolorów :)

a ja swoje znalazłam w sh, z metka za 3zł:) Atmosphere.:)



zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

miała kiedyś te buty, rozwaliły się w miesiąc. dla porównania conversy mam już 2 lata i nic sie z nimi nie dzieje

Cytat
blackchocolate
miała kiedyś te buty, rozwaliły się w miesiąc. dla porównania conversy mam już 2 lata i nic sie z nimi nie dzieje

Nie ma reguły, mnie Conversy przetarły się na piętach więc wolę kupić tanie buty i je wyrzucić, kiedy się zniszczą :)

Cytat
muszka6668
a ja swoje znalazłam w sh, z metka za 3zł:) Atmosphere.:)
O ja zazdroszczę:) gdzie wy macie dziewczyny takie SH?
Cytat
moneczka323
Cytat
anta83
Ja bardzo lubię trampki z atmosphere mam 4pary i poluję na następne są bardzo wygodne i w sumie to też takie zwyklaki:)

ja mam jedną parę i strasznie mi się w nich nogi pocą ;/

jak któraś napisała w auchanie są i nawet dużo kolorów :)

To nie wiem co masz za stopy mi się nawet w upale 30st w tym trampkach noga nie poci przecież większość jest wykonana z bawełny więc jak się ma noga spocić?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-19 15:52 przez anta83.

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
anta83
Cytat
muszka6668
a ja swoje znalazłam w sh, z metka za 3zł:) Atmosphere.:)
O ja zazdroszczę:) gdzie wy macie dziewczyny takie SH?


takich butów jest masa w sh, ciągle widze zupełnie nowe nawet ;p ja conversy kupuje w sh ;p

Cytat
muszka6668
a ja swoje znalazłam w sh, z metka za 3zł:) Atmosphere.:)

ale ladne te Twoje :) wlasnie takich szukam tylko bialych :)

jest ich niby sporo ... ale szukam takich oplywowych :) mialam kiedys takie z chinskiego markeciku :) byly swietne 2 sezony w nich smigalam :) az nadszedl ich kres :( kupilam pozniej inne ;/ i sa lipne ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wietrzenie szafy