Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

53 minut temu

elektryka sklep

59 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:53:04

rzeczy do domu bardzo fajne, ale ciuchy bardzo słabe jakościowo. poza tym u mnie w pepco już od dłuższego czasu strasznie marnie z ciuszkami damskimi...

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:53:19

jakość słaba, ale są bardzo ładne rzeczy dla małych dzieci na przykład ;p i tak pierdoły do domu przydatne;p jako studentka bywałam często

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 11:59:51

W pepco ubrania nie zawsze są dobre jakościowo. Natomiast jeśli chodzi o ubrania dziecięce to naprawdę polecam. Biżuteria i rzeczy do domu faktycznie bardzo się opłacają :)

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:00:11

nie wiem co tu się tak jarać Pepco :). U mnie jest od dawna, sklep jak sklep, coś na podobę "Wszystko po 5 zł". Kupuję tam czasem zabawki, gry, kredki, książeczki, czasami coś do domu i ubranka dla córci. Ubranka są dobrej jakości, zabawki jak wszędzie. Co do ciuchów dla siebie, to można znaleźć rzeczy z Atmosphere... osobiście kupują tam tylko majtki, bo są śliczne i raz mi się futrzana kamizelka spodobała, ale jej nie kupiłam.
Szczerze, to trochę mnie bawi kupowanie np na urodziny lub święta czyjemuś dziecku rzeczy w pepco. Na takie okazje można się bardziej postarać i wejść choć do 5.10.15., gdzie ciuszki jednak są lepsze i ładniejsze.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:02:11

Ja kupiłam 5 par baletek na wiosnę ;) Jak się jedne rozpadną to będę miała drugie :)
Pepco jest fajne jak są promocje ;)

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:04:35

kupiłam kilka razy dla chrześniaka...wiadomo mały kilka razy założy i wyrośnie.... znaczy sie skończy sie żywot urań ze względu na jakość... sobie nie kupuję ciuchów,ale do domu sporo rzeczy :)

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:04:46

ja np. kupilam w pepco taki sweterek :) i jakie bylo moje zdziwienie gdy taki samiusienki trafilam w H&M za 2 razy tyle! poza tym kupilam ostatnio śliczną miętową blueczkę! niektore rzeczy naprawde super, no i artykuly do domu :) ja tam lubie Pepco :D



zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:08:08

ja kupuję, idzie znaleźć fajne rzeczy ze niską cenę . Warto zwrócić uwagę na jakość, bo nie których nie ma co kupować.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:11:17

KUPUJE - ale trzeba trafić na dobrą dostawe - jeśli chodzi o ciuchy dziecięce niektóre są naprawde bardzo przyzwoita i dobre gatunkowo....ale czasem trafia się kiepski sort i jakość mocno spada. Natomiast jeśli chodzi o jakieś artykuły domowe i kuchenne to jak najbardziej polecam. świeczki, świeczuszki, koce, narzuty, pudełka ,naczynia itp. są ok.☺

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:12:03

Byłam tam kilka razy, ceny bardzo niskie, ale jakoś masakryczna, nic tam jeszcze nie kupiłam. Choć jakieś szklanki czy coś bardzo mi się podobają.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:12:06

Ubrań tam nie kupuję,ale czasami zdarzy się coś do domu-pudełka, ramki, świeczki i inne takie oraz czasami biżuterię,ostatnio kupiłam świetne kolczyki za 1.50zł :P
Raz się skusiłam na sweter,ale po 1 praniu wyglądał strasznie.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 12:14:33

są tam świetne rzeczy do domu i najczęściej bardzo tanie ;)

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 13:18:11

Cytat
Dzoenn19
ja np. kupilam w pepco taki sweterek :) i jakie bylo moje zdziwienie gdy taki samiusienki trafilam w H&M za 2 razy tyle! poza tym kupilam ostatnio śliczną miętową blueczkę! niektore rzeczy naprawde super, no i artykuly do domu :) ja tam lubie Pepco :D

Sweterek z Hm w Pepco ?Zazdroszczę , zwłaszcza , że taki śliczny >3

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 13:20:23

Cytat
ciastozowocami
jakość słaba, ale są bardzo ładne rzeczy dla małych dzieci na przykład ;p i tak pierdoły do domu przydatne;p jako studentka bywałam często

własnie ostatnio byłam po raz pierwszy i kupiłam synowi na wiosne fajną kurtkę za 39 zł. jak na 1 sezon to super.

Pepco-Kupujecie ?

22 mar 2013 - 13:27:04

Mi się spodobały baletki , które ponoć są nawet spoko :)
Jedna dziewczyna pisała też o neonowych trampeczkach :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Taniochy nie chcemy