Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Aseksowne czesci garderoby damskiej

10 lut 2013 - 14:50:40

No wlasnie stworzylem sobie taka liste, wielu facetow uwaza podobnie jak ja. Acha ja nie jestem trollem, bo trolle zyja w lasach a nie w sieci internetowej:)))

1)Balerinki - dla mnie to ohyda
2)Cieliste podkolanowki - rozumiem jeszcze pod spodnie i do tego szpilki, ale noszac je do spodnic(roznego rozmiaru) wyglada to kompletnie niesmacznie
3)Rurki - ich dol jest kompletnie zkaszaniony, co to ma niby byc? Kobieta w nich wyglada dla mnie aseksualnie
4)Buty z czubkiem w szpic - dziwnie wygladaja,
5)Dlugie spodnice do kostek - nie podobaja mi sie gdyz spodnice sluza glownie do eksponowania nog a nie do ich zaslaniania
6)Getry - rozumiem jeszcze w polaczeniu z rajstopami, ale zakladajac je na gole nogi to nie wyglada to najlepiej
7)Lateksowe legginsy/spodnie - marszcza sie strasznie i kobieta w nich wyglada co najmniej dziwnie

Dobra prosze o fachowa ocene, a nie o atakowanie i wyzywanie mnie od trolla okey szafiarenki?

Aseksowne czesci garderoby damskiej

10 lut 2013 - 14:53:07

Bull's shit, trolle żyją w jaskiniach.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Aseksowne czesci garderoby damskiej

10 lut 2013 - 14:53:50

trolllll

Aseksowne czesci garderoby damskiej

10 lut 2013 - 14:54:29

od kiedy kobieta wygląda aseksulanie w rurkach??? To najbardziej sexowne spodnie jakie są

Aseksowne czesci garderoby damskiej

10 lut 2013 - 14:56:02

Czemu balerinki dla Ciebie to ohyda, a rurki mają Twoim zdaniem "zkaszaniony dół" ?? Dwa pierwsze pytania, które mi się nasunęły :)

Aseksowne czesci garderoby damskiej

10 lut 2013 - 14:56:16

Trolle żyją pod mostami, Panie X.
Moja fachowa ocena jest taka, że każdemu podoba się co innego i nie każdemu wszystko pasuje :P Bezdyskusyjny jest tylko punkt drugi.

Aseksowne czesci garderoby damskiej

10 lut 2013 - 14:56:57

Pewnie ślinisz się na widok kobiety ubranej w rzeczy, które umieściłeś na swojej liście ;)

Aseksowne czesci garderoby damskiej

10 lut 2013 - 14:57:10

haha , śmieszny typek :P

Aseksowne czesci garderoby damskiej

10 lut 2013 - 14:57:12

Zgadzam się, nienawidzę wszystkich z wymienionych przez ciebie ciuchów.

Aseksowne czesci garderoby damskiej

10 lut 2013 - 14:57:25

Cytat
shoeholic
od kiedy kobieta wygląda aseksulanie w rurkach??? To najbardziej sexowne spodnie jakie są

Nogi kobiece w rurkach wygladaja przerazliwie chudo, one sa zbyt przylegajace do ciala, nie wyglada to seksownie. Takie jest moje zdanie. Acha do tej szanownej pani w gustownym kapeluszu

"Trolle mieszkały w trudno dostępnych dla człowieka miejscach: lasach, górach i jaskiniach, niektóre żyły też w morzu. Wyrządzały szkody ludziom i zwierzętom. Pod tym względem były podobne do orków, lecz o wiele od nich większe, silniejsze i agresywniejsze. Zajmowały się też wydobyciem i gromadzeniem srebra, złota oraz kosztowności. Były bardzo chciwe i skąpe. Nie znosiły światła słonecznego, dlatego pojawiały się wyłącznie w nocy; troll, który na czas nie schował się przed promieniami słońca, zamieniał się w kamień. Żeńskim odpowiednikiem trolla była huldra."

Aseksowne czesci garderoby damskiej

10 lut 2013 - 14:57:28

A ja jestem ciekawa czemu ten wątek ma służyć..może nam powiesz?

Aseksowne czesci garderoby damskiej

10 lut 2013 - 14:57:42

Cytat
duchess93
Pewnie ślinisz się na widok kobiety ubranej w rzeczy, które umieściłeś na swojej liście ;)

Sądzę, że kolega to ogólnie jest niewzruszony na widok każdej kobiety.

Aseksowne czesci garderoby damskiej

10 lut 2013 - 14:57:51

Cytat
shoeholic
od kiedy kobieta wygląda aseksulanie w rurkach??? To najbardziej sexowne spodnie jakie są

niezweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 1/5

Aseksowne czesci garderoby damskiej

10 lut 2013 - 14:59:15

rurki aseksualne ach tak? to jakie spodnie według Szanownego Pana są seksowne? dzwony? szwedy?

Aseksowne czesci garderoby damskiej

10 lut 2013 - 14:59:52

Cytat
duchess93
Pewnie ślinisz się na widok kobiety ubranej w rzeczy, które umieściłeś na swojej liście ;)

Slinie sie na widok kobiety ubranej gustownie, eleganckiej, znajacej sie na modzie podkreslajacej swoje walory poprzez odopwiedni dobor stroju. Na przyklad bardzo podobaja mi sie kobiety ubrana w jeansowa mini...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wiosenne zakupy ;)