Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:26:21

witajcie :) chciałabym się dowiedzieć jakie sklepy polecacie z dość dobrą jakością ? lubię h&m ale niektóre ciuchy się mechacą i rozciągają już po 2-3 praniach,a nawet jedne tregginsy z rozmiaru xs ewoluowały do rozmiaru l przy założeniu na kilka godz. :D myślałam żeby kupić coś w pull&bear,bo ostatnio widziałam dużo fajnych ubrań ;p co więc polecacie:)?

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:27:57

Dla mnie ciuchy z Bershki są dobre jakościowo,szczególnie dżinsy :)

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:27:57

także zawiodłam się na h&m, ale nadal tam kupuje :) moze dlatego, ze maja ciuchy adekwatne do mojego upodobania, a to rzadko sie zdarza :)

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:29:24

Cytat
Mee1990
Dla mnie ciuchy z Bershki są dobre jakościowo,szczególnie dżinsy :)
tak zgadzam się:)ostatnio kupiłam sb świetne rurki i są naprawdę świetnej jakości ale trochę do bershki mnie zraziła jedna bluzka,co mi się zmechaciła po pierwszym ubraniu,a mało nie kosztowała:(

zweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 2/5

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:29:40

bershka :)

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:30:15

spodnie są dobre z Cubusa, poza tym jezeli chodzi o H&M mam rzeczy po kilka lat i nadal są w świetnym stanie a mam też szmatki zależy jak trafisz ale generalnie często od razu widać czy ciuch jest na lata czy na sezon.

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:31:23

W kazdej sieciowce znajda się plusy i minusy,wiec trudno doradzic ;/, ale to chyba tez zalezy od tego jak ktos dba o ubrania,ja np nie wszystkie rzeczy piorę w pralce i co jak co nie narzekam na jakosc ubran,a mam naprawde z roznych zrodeł tzn (sieciowki,rynek,miejscowy butik itp).ach no i oczywiscie kochany sh :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 14:36 przez adkawi.

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:33:04

a ja polecam z tych mniej znanych przez internet (jeśli chodzi o spodnie) Blue Rags, Please, Speedway :)

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:33:04

Byly juz takie watki:)

Wg mnie Big Star, Zara, Stradivarius.

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:33:25

H&M nie jest "dobra jakoscia" to typowa sieciowka tak wiec nie ma co liczyc na cuda.dobra jakosc to River Island,Miss Sixty,Diesel,Killah,Mohito(lepsza),bench,Tommy H.,DKNY
vila,united color of benethon.lee,levis,wrangler



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-15 14:36 przez czarnulla.

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:33:47

niestety, ale większość sieciówek jest do kitu pod względem jakości:x ja nie kupuję zbytnio casualowych ubrań, więc nie pomogę :x

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:34:58

h&m niestety ma tragiczną jakość...
Stradivarius i Zara są okej, ale niestety Zara odstrasza cenami... więc polecam outlety i sh ;)

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:35:25

Ja kupuję w sh, i powiem Ci, że tamte ciuchy mam długie lata, nie zmechacone. Co kto lubi:) Wiem, że wiele osób nie lubi sh, ja za to nie znoszę sieciówek, te ciuchy szybko się trą i wycierają

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:36:51

Cytat
ChuuupaChups
Byly juz takie watki:)

Wg mnie Big Star, Zara, Stradivarius.
wybacz ale jestem tu nowa i nic nie znalazlam takiego:) w sh raczej nigdy nie moge znalezc nic fajnego:(

dobra jakość ubrań

15 sty 2013 - 14:39:19

Cytat
czarnulla
H&M nie jest "dobra jakoscia" to typowa sieciowka tak wiec nie ma co liczyc na cuda.dobra jakosc to River Island,Miss Sixty,Diesel,Killah,Mohito(lepsza),bench,Tommy H.,DKNY
vila,united color of benethon.lee,levis,wrangler

też polecam Vilę i Wranglera. Z Vili mam tylko jedne spodnie (poza tym jeszcze koszulę) i są naprawdę super! :) mam już je kawałek czasu i wciąż wyglądają jak nowe :) porządny grubszy jeans

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spodnie