Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

42 minut temu

szkoła nauki jazdy

43 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Witam serdecznie wszystkie forumowiczki : )

Już za dwa tygodnie sylwester - czas rozejrzec się za kreacją !

Ja jednak mam problem - zupełnie nie wiem co ubrać. Idę na sylwestra ze swoim chłopakiem na domówkę do jego znajomych. Chciałabym zrobić jak najlepsze wrażenie jako że to bedzie pierwsze takie nasze spotkanie : P na co dzien ubieram się raczej luźno - jeansy rurki, szeroka koszulka/ sweter. Myślałam o wąskich czarnych woskowanych spodniach, czarnej koszuli- mgiełce i być może szpilkach w szalonym kolorze? Co o tym myślicie ? Nie chce się ubrać zbyt zobowiązująco, lubię sie czuć swobodnie ; > Pomóżcie!

(Mam 20 lat, 157 cm wzrostu, ok 52 kg, sylwetka raczej przeciętna, rude włosy ściete na boba, zielone oczy.)

Może macie jakies pomysly na własne kreacje? : D

Pozdrawiam !

czarne spodnie, czarna koszula za czarno :/ wiem, ze piszesz o kolorowych szpilkach, chyba wolałabym czarne spodnie i czarne buty a kolorową górę :)

Nie zawracaj sobie głowy sylwestrem, przecież koniec świata jest w piątek ;p

zweryfikowana
Posty: 284
Ostrzeżenia: 1/5

Mam propozycję stylizacji na sylwestra na moim blogu botki i sukienka jeśli źle sie czuejsz w sukience to faktycznie jakieś błyszczące spodnie botki i cekinowa szalona bluzka to sylwester szalej ! http://blogi.szafa.pl/karmelowa077/post/13990-sylwester- :)

zweryfikowana
Posty: 284
Ostrzeżenia: 1/5

Mam propozycję stylizacji na sylwestra na moim blogu botki i sukienka jeśli źle sie czuejsz w sukience to faktycznie jakieś błyszczące spodnie botki i cekinowa szalona bluzka to sylwester szalej ! http://blogi.szafa.pl/karmelowa077/ post/13990-sylwester- :)

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
blackcat1988
Nie zawracaj sobie głowy sylwestrem, przecież koniec świata jest w piątek ;p


w sumie racja! : D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty ukala by emu .pomocy!