Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

46 minut temu

elektryka sklep

52 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 03:11:46

hejka!
dziewczyny mam pytanko, bede otwierala sklep z odzieza damska, nie beda to ciuszki typu bazarkowe, deptak itp,a takie na styl Italy, glamur:) chce by bylo to cos klasycznego a zarazem szykownego z mala nutka nonszalancji i przy tym w przystepnejcenie dla kazdej Pani:) I tu mam taki maly problem nie wiem gdzie moge zaopatrzyc sie w takie ciuszki? wiele słyszy sie o Wólce o Nadarzynie, Ptaku, ale sadze ze tam wlasnie sa te ubrania typu chinczyk, made in bazar:( a mi nie o cos takiego chodzi. mam nadzieje ze jakos choc troszke mnie pokierujecie, prosze o pomoc


POZDRAWIAM MARIKA8928

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 05:11:25

Wpisz w google, hurtownie odieży ;) Sama kiedyś szukałam, jest ich sporo są też takie gdzie można kupić przez internet, nie tylko chinskie można tam dostać znane marki bądź ciuszki z różnych stron europy.. Albo szukaj kontaktów z fabrykami tyle, że ja znam same azjatyckie :P Chociaż nie wiem czy wiesz, że chińskie ciuszki dzielą się na typową masówkę i te lepszej jakości :> H&M wciąż robi połowe ciuszków w chinach ;) Ludzie mają złe podejście do tego kraju i ich produktów wszystkie smarfony są roione w farykach azjatyckich przez azjatów a my wciąż psioczymy, że tam tylko tandeta.

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 08:30:51

Piszesz o fabrykach odziezy azjatyckiej a msz moze jakies ciuszki np. zdjecia to bym zerknea sobie???
Wiem wiem wlasnie ze z Chinskim ciuchami tak do konca nie jest tak zle, ale wlasnie chodzi mi o te lepsze materialowo,gatunkowo by te wlasnie upolowac.
Hurtowni internetowych kilka znalazlam ale nie wiem czy nie lepiej jak dotkne ciuszka obejze co to za material i wogole a potem to ju bez obaw bym zamawiala taka wieksza masowa ilosc, no mam dylemat:(
Moze polecisz jakies sprawdzone zrodła???

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 08:56:47

a nie myślałaś, aby na giełde pojechać np?

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 09:04:28

a masz na mysli jakas konkretna?

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 09:08:03

Moja znajoma kupowała ciuszki do swojego sklepu. i to właśnie takie modne, nie żadna tandeta czy bazar.

jeździła do hurtowni w Łodzi.

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 09:57:42

Łódz:) wiem wiem a cos dokladniej np adres ulica, pytam bo tego tyla tam jest a sprawdzone zrodlo bym wolala.
agieszka0906 moze popytasz znajoma o ta hurtownie:) ???

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 10:01:26

może Poznań WGO

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 10:07:16

Cytat
Marika8928
Łódz:) wiem wiem a cos dokladniej np adres ulica, pytam bo tego tyla tam jest a sprawdzone zrodlo bym wolala.
agieszka0906 moze popytasz znajoma o ta hurtownie:) ???


no wiesz jak ktoś dorwał dobre miejsce to raczej się tym nie pochwali

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 10:13:40

Radzę jechac na giełdę,tam jest ogromny wybór.Nie musisz przecież brac całego asortymentu od jednego hurtownika.

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 10:13:53

w gliwicach swego czasu była giełda i możnabyło fajne gatunkowo ciuchy dostać...będę dziś u znajomej to popytam ona ma właśnie butik taki droższy, który dobrze się trzyma,no i ciuchy mają tkaninę specyficzną jak coś to dam później znać;)

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 10:28:31

"ptak" niedaleko łodzi

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 11:33:09

mysia24 oki to czekam na jakies info:)

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 11:49:19

w ptaku w miejscowosci RZgów i w tuszynie tez jest no i wiem tez ze w koszalinie sa gieldy co weekend



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-17 11:52 przez pattysiia.

hurtownie odziezy damskiej nowej

15 sie 2013 - 08:12:14

Witaj
Najlepsze stoisko jakie znam to w C.H Ptak w Rzgowie i ceny są najniższe. Sprawdzona jakość , bezpośredni importer z Francji i Włoch. Zawsze najlepiej sprzedaję towar zakupiony na tym stoisku. Możesz sprawdzić , to niedaleko. Hala G 49A.
pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

miętowa spódniczka - doradzcie