Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 03:11:46

hejka!
dziewczyny mam pytanko, bede otwierala sklep z odzieza damska, nie beda to ciuszki typu bazarkowe, deptak itp,a takie na styl Italy, glamur:) chce by bylo to cos klasycznego a zarazem szykownego z mala nutka nonszalancji i przy tym w przystepnejcenie dla kazdej Pani:) I tu mam taki maly problem nie wiem gdzie moge zaopatrzyc sie w takie ciuszki? wiele słyszy sie o Wólce o Nadarzynie, Ptaku, ale sadze ze tam wlasnie sa te ubrania typu chinczyk, made in bazar:( a mi nie o cos takiego chodzi. mam nadzieje ze jakos choc troszke mnie pokierujecie, prosze o pomoc


POZDRAWIAM MARIKA8928

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 05:11:25

Wpisz w google, hurtownie odieży ;) Sama kiedyś szukałam, jest ich sporo są też takie gdzie można kupić przez internet, nie tylko chinskie można tam dostać znane marki bądź ciuszki z różnych stron europy.. Albo szukaj kontaktów z fabrykami tyle, że ja znam same azjatyckie :P Chociaż nie wiem czy wiesz, że chińskie ciuszki dzielą się na typową masówkę i te lepszej jakości :> H&M wciąż robi połowe ciuszków w chinach ;) Ludzie mają złe podejście do tego kraju i ich produktów wszystkie smarfony są roione w farykach azjatyckich przez azjatów a my wciąż psioczymy, że tam tylko tandeta.

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 08:30:51

Piszesz o fabrykach odziezy azjatyckiej a msz moze jakies ciuszki np. zdjecia to bym zerknea sobie???
Wiem wiem wlasnie ze z Chinskim ciuchami tak do konca nie jest tak zle, ale wlasnie chodzi mi o te lepsze materialowo,gatunkowo by te wlasnie upolowac.
Hurtowni internetowych kilka znalazlam ale nie wiem czy nie lepiej jak dotkne ciuszka obejze co to za material i wogole a potem to ju bez obaw bym zamawiala taka wieksza masowa ilosc, no mam dylemat:(
Moze polecisz jakies sprawdzone zrodła???

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 08:56:47

a nie myślałaś, aby na giełde pojechać np?

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 09:04:28

a masz na mysli jakas konkretna?

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 09:08:03

Moja znajoma kupowała ciuszki do swojego sklepu. i to właśnie takie modne, nie żadna tandeta czy bazar.

jeździła do hurtowni w Łodzi.

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 09:57:42

Łódz:) wiem wiem a cos dokladniej np adres ulica, pytam bo tego tyla tam jest a sprawdzone zrodlo bym wolala.
agieszka0906 moze popytasz znajoma o ta hurtownie:) ???

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 10:01:26

może Poznań WGO

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 10:07:16

Cytat
Marika8928
Łódz:) wiem wiem a cos dokladniej np adres ulica, pytam bo tego tyla tam jest a sprawdzone zrodlo bym wolala.
agieszka0906 moze popytasz znajoma o ta hurtownie:) ???


no wiesz jak ktoś dorwał dobre miejsce to raczej się tym nie pochwali

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 10:13:40

Radzę jechac na giełdę,tam jest ogromny wybór.Nie musisz przecież brac całego asortymentu od jednego hurtownika.

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 10:13:53

w gliwicach swego czasu była giełda i możnabyło fajne gatunkowo ciuchy dostać...będę dziś u znajomej to popytam ona ma właśnie butik taki droższy, który dobrze się trzyma,no i ciuchy mają tkaninę specyficzną jak coś to dam później znać;)

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 10:28:31

"ptak" niedaleko łodzi

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 11:33:09

mysia24 oki to czekam na jakies info:)

hurtownie odziezy damskiej nowej

17 paź 2012 - 11:49:19

w ptaku w miejscowosci RZgów i w tuszynie tez jest no i wiem tez ze w koszalinie sa gieldy co weekend



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-17 11:52 przez pattysiia.

hurtownie odziezy damskiej nowej

15 sie 2013 - 08:12:14

Witaj
Najlepsze stoisko jakie znam to w C.H Ptak w Rzgowie i ceny są najniższe. Sprawdzona jakość , bezpośredni importer z Francji i Włoch. Zawsze najlepiej sprzedaję towar zakupiony na tym stoisku. Możesz sprawdzić , to niedaleko. Hala G 49A.
pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

miętowa spódniczka - doradzcie