Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozmiary kostiumów kąpielowych..

02 sie 2012 - 13:24:40

Czy Wy też macie problem z dobraniem sobie odpowiedniego rozmiaru? Staniki noszę xs/75A, majtki S/M. Gdy kupuję strój na xs - stanik jest ok, a z majtkami wiadomo co się dzieje, gdy są za ciasne :D
Gdy kupuję Mki, jest na odwrót. W niektórych przypadkach można kupić dół i górę osobno, ale w większości tych, które mi się podobają, są komplety :<

zweryfikowana
Posty: 456
Ostrzeżenia: 2/5

Rozmiary kostiumów kąpielowych..

02 sie 2012 - 13:26:35

to masz problem,

Rozmiary kostiumów kąpielowych..

02 sie 2012 - 13:26:55

Nie mam problemu ;p dobieram do dołu, a górę łatwo dopasować, jeśli jest wiązana i można pomarszczyć miseczki ;p

Rozmiary kostiumów kąpielowych..

02 sie 2012 - 13:26:56

Na to nic niestety nie poradzisz , jedynie wyjście takie żeby kupić komplet który Ci się podoba wizualnie jeśli chodzi o górę a do tego dodać jakieś uniwersalne majtki które są sprzedawane osobno np. całe czarne, czy coś.

Rozmiary kostiumów kąpielowych..

02 sie 2012 - 13:27:09

Też tak mam, z tym że góra to 65D, dół XS/S.. Ostatnio kupowałam strój w croppie i niestety były komplety więc musiałam wziąć eMkę bo eSka uciskała mi biust, z kolei majtki od eMki mi wiszą na tyłku ;P

Rozmiary kostiumów kąpielowych..

02 sie 2012 - 13:27:53

Ja kupuje stroje tak rozmiar 38, ale zawsze jest problem z majtkami. W jednym, rozowym stroju leca mi z tylka, a w innym, bialym wrzynaja mi sie w... w uda :D

Rozmiary kostiumów kąpielowych..

02 sie 2012 - 13:28:07

Cóz,ja mam taki problem,że majtki kupuję m/l a górę równa rozmiarowi 48,więc wyobraź sobie,co ja przechodzę:D na szczęście zawsze mogę dobierac osobno.

Rozmiary kostiumów kąpielowych..

02 sie 2012 - 13:28:54

Też mam zawsze z tym problem ;/ Ostatnio kupiłyśmy sobie taki sam strój z mamą, ona ma więcej w biuście, ja z kolei w pupie, wymieniłyśmy się dołem od stroju :P A tak to raczej szukam, gdzie można kupić górę i dół osobno. Moja koleżanka zaś ma taki problem, że jest szczuplutka, ale za to biust ma dość pokaźny i wtedy majtki od stroju są na nią za wielgachne! Chyba mało kto jest tak proporcjonalny, żeby zarówno góra i dół była w jednym rozmiarze... Producenci powinni wziąć to pod uwagę.

Rozmiary kostiumów kąpielowych..

02 sie 2012 - 13:31:13

Cytat
MoniqueJulie
Też tak mam, z tym że góra to 65D, dół XS/S.. Ostatnio kupowałam strój w croppie i niestety były komplety więc musiałam wziąć eMkę bo eSka uciskała mi biust, z kolei majtki od eMki mi wiszą na tyłku ;P

też mam górę 65D i dól takie bardziej s/m niż xs/s, a jak kupiłąm strój w komplecie to oczywiście kupiłam rozmiar M - góra dobra, a dól mi wisi ;) dlatego staram się kupować osobno..

Rozmiary kostiumów kąpielowych..

02 sie 2012 - 13:33:28

Cytat
nicolenkaa
Cytat
MoniqueJulie
Też tak mam, z tym że góra to 65D, dół XS/S.. Ostatnio kupowałam strój w croppie i niestety były komplety więc musiałam wziąć eMkę bo eSka uciskała mi biust, z kolei majtki od eMki mi wiszą na tyłku ;P

też mam górę 65D i dól takie bardziej s/m niż xs/s, a jak kupiłąm strój w komplecie to oczywiście kupiłam rozmiar M - góra dobra, a dól mi wisi ;) dlatego staram się kupować osobno..

Ja teraz trochę schudłam i dół to już nawet w XXS wchodzi :P Dlatego najlepsze są uniwersalne czarne majtki i do tego praktycznie każda góra będzie pasować ;P Tylko ze znalezieniem idealnych czarnych majtek teraz w sklepach jest problem ;P A na szafie większość to majty po cyce.

Rozmiary kostiumów kąpielowych..

02 sie 2012 - 13:35:06

Haha ja ostatnio kupowałam strój w H&M i dół kupiłam XS a górę XL ; p

Rozmiary kostiumów kąpielowych..

02 sie 2012 - 13:42:06

też tak mam! :d kupiłam rozmiar S i wyprułam gumkę z gaci, obszyłam i jest cacy :D

Rozmiary kostiumów kąpielowych..

02 sie 2012 - 13:45:36

Cytat
Rybsheen
Haha ja ostatnio kupowałam strój w H&M i dół kupiłam XS a górę XL ; p

Ja musze robic dokladnie to samo bo jak kupilam L to gora i tak za ciasna a w majtki moge sie trzy razy owinac ;d

Rozmiary kostiumów kąpielowych..

02 sie 2012 - 23:13:06

Cytat
vougar
Czy Wy też macie problem z dobraniem sobie odpowiedniego rozmiaru?
<

Nie mamy ;)

Cytat
vougar
Staniki noszę xs/75A, majtki S/M.

Jakbyś nosiła dobrze dobrane biustonosze (nie wierzę, żeby 75A to był dobrze dobrany rozmiar) to też byś nie miała problemu ;)

W dobrych firmach (Ewa Michalak, Comexim, Freya, Panache, Audelle, Fantasie...) i dobrych sklepach (adresy znajdziesz na "stanikowej mapie";) góry bikini/tankini mają rozmiarówkę jak biustonosze, a dół rozmiary "ubraniowe". Oczywiście jedno i drugie wybiera się osobno.

Zacznij od dobrania prawidłowego rozmiaru stanika:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

i z kostiumami będzie już z górki:

http://smallcup.blox.pl/2011/10/Metamorfoza-nr-3-czyli-w-czym-na-plaze-i-basen.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-02 23:13 przez takaona.

Rozmiary kostiumów kąpielowych..

05 sie 2012 - 19:37:33

Cytat
takaona
Cytat
vougar
Czy Wy też macie problem z dobraniem sobie odpowiedniego rozmiaru?
<

Nie mamy ;)

Cytat
vougar
Staniki noszę xs/75A, majtki S/M.

Jakbyś nosiła dobrze dobrane biustonosze (nie wierzę, żeby 75A to był dobrze dobrany rozmiar) to też byś nie miała problemu ;)

W dobrych firmach (Ewa Michalak, Comexim, Freya, Panache, Audelle, Fantasie...) i dobrych sklepach (adresy znajdziesz na "stanikowej mapie";) góry bikini/tankini mają rozmiarówkę jak biustonosze, a dół rozmiary "ubraniowe". Oczywiście jedno i drugie wybiera się osobno.

Zacznij od dobrania prawidłowego rozmiaru stanika:
http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

i z kostiumami będzie już z górki:

http://smallcup.blox.pl/2011/10/Metamorfoza-nr-3-czyli-w-czym-na-plaze-i-basen.html


Niestety, ale biustonosz dobrze dobrany już noszę i 75A to właśnie on :>
Nie liczy się wielkość, tylko jakość :D
Twoja odpowiedź nie wniosła nic nowego do wątku, więc jest zbędna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Primark