Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Rajstopy cienkie nie ogrzewają tylko uzupełniają mój styl. Naturalnie rajstopy od 40den wzwyż grzeją skutecznie. Poza tym też nie rozumiem po co kobietom w upały legginsy, które mają grubość jak zimowe grube rajstopy 100den.

mi się nie podoba

o ile kolega w czymś takim by mi nie przeszkadzał o tyle jest to dla mnie aseksualne, że faceta swego bym w czymś takim nigdy zobaczyć nie chciała

Cytat
Agnieszka1000
Z całym szacunkie ale facet w rajstopach to jakaś porażka.

teraz już tylko czekam, kiedy przyjdzie czas na męskie staniki ;|

w sumie niezły viral

Cytat
nero30
Rajstopy cienkie nie ogrzewają tylko uzupełniają mój styl. Naturalnie rajstopy od 40den wzwyż grzeją skutecznie. Poza tym też nie rozumiem po co kobietom w upały legginsy, które mają grubość jak zimowe grube rajstopy 100den.
Kobiety, które w upały noszą grube legginsy albo upadły na głowę albo mają takie kompleksy, przez które wyją w nocy w poduszkę.

Wiesz co jest tu najbardziej wieśniackie? Paradowania w rajstopach na plaży, tak jak to radośnie uczyniłeś.

A odnośnie noszenia rajstop przez facetów- rajstopy generalnie uważam za wyjątkowo brzydką część garderoby i określenie "antygwałty" uważam za bardzo odpowiednie :P Aczkolwiek nie widzę nic śmiesznego/oburzającego/obrzydliwego w tym, że facet nosi rajstopy. Z tego co widzę po zdjęciach to jesteś fajnym facetem, a te rajtki dużo Ci odejmują i wygląda to absurdalnie (bo rajstopy do krótkich spodni to w ogóle jakieś nieporozumienie), ale nie wywołuje to we mnie większych emocji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-31 00:45 przez Nens.

Cytat
Nens
rajstopy generalnie uważam za wyjątkowo brzydką część garderoby ...bo rajstopy do krótkich spodni to w ogóle jakieś nieporozumienie...

Chyba należysz więc do zdecydowanej mniejszości facetów, którym kobiety w rajstopach się nie podobają no bo przecież to brzydka część garderoby. Dla mnie nieporozumieniem jest paradowanie przez kobiety latem w legginsach grubości 100den z tyłkiem na wierzchu na ale każdy ma swój gust i szanuję to.

Bardzo chętnie przyjmę na klatę wszystkie kulturalne, negatywne komentarze na swój temat zamieszczone w księdze gości na moim blogu
www.podwiatr.blog.pl/ksiega-gosci/

Nie rozumiem jednego. Dlaczego tutaj przeważają negatywne opinie a w realu i na innych stronach przeważają pozytywne?
Poniżej zamieszczam parę ciekawostek z neta w tym temacie:

Pokaz rajstop damskich i męskich firmy Adrian. Rajstopy męskie założone do krótkich spodni:
http://www.adrian-rajstopy.pl/aktualnosci.php?news_id=15&news_page=3

http://obieliznie.pl/meskie-rajstopy.html
http://images38.fotosik.pl/1648/62d04abb504e1911gen.jpg

Mała prowokacja czyli biznesmeni w spódnicach, szpilkach
http://www.franckallais.com/series%201.html

raczej nie :D

Choc mój facet jak zimno jest no pod spodnie nosi kalesoniki bo by chyba zamarzł bez nich :D ale takie rajstopki to jestem na nie, chyba ze dla panów na żylaki czy coś sa takie specjalistyczne to zdrowotnie to jescze da sie przeboleć.

Wybacz, ale mi się to kompletnie nie podoba. Do tego golisz nogi. Mężczyzna powinien być męski a nie paradować w rajstopkach. Poza tym po co one Ci są potrzebne pod krótkie spodenki? A co na to Twoja żona/partnerka? We mnie widok mężczyzny w rastopach wywołuje same negatywne emocje. Mimo wszystko, szacunek za to, że masz swój "styl" i nie boisz się krytyki.

Cytat
Zuosnica
Cytat
nero30
Rajstopy cienkie nie ogrzewają tylko uzupełniają mój styl. Naturalnie rajstopy od 40den wzwyż grzeją skutecznie. Poza tym też nie rozumiem po co kobietom w upały legginsy, które mają grubość jak zimowe grube rajstopy 100den.
Kobiety, które w upały noszą grube legginsy albo upadły na głowę albo mają takie kompleksy, przez które wyją w nocy w poduszkę.

Tak,a potem tylko słychać np w autobusie-o jak mi gorąco,o mój boże czemu jest takie gorąco,ojej zaraz zemdleję z tego gorąca-a na nogach grubaśne legginsy i zakryte buty.
Co do rajstop-co kto lubi,a co do wypowiedzi tego psychologa,u którego autor wątku był,że kto ocenia książkę po okładce powinien się leczyć,to wychodzi,że conajmniej 95% społeczeństwa powinno się leczyć,bo praktycznie wszyscy tak oceniają w myśl przysłowia:jak cię widzą tak cię piszą.Taka prawda,tak ludzie są skonstruowani.

Cytat
dootii
... kto ocenia książkę po okładce powinien się leczyć,to wychodzi,że conajmniej 95% społeczeństwa powinno się leczyć,bo praktycznie wszyscy tak oceniają w myśl przysłowia:jak cię widzą tak cię piszą.Taka prawda,tak ludzie są skonstruowani.

Zgadzam się, taka jest mentalność większości ludzi w tym kraju, którzy zamiast spojrzeć na czubek swojego nosa wolą oceniać innych po ubiorze, po przypadkowym zachowaniu itp. Wystarczy porozmawiać ze znajomymi z Anglii by przekonać się, że tam ludzie chodzą jak chcą ubrani a u nas od razu sugerowano by im pójście do lekarza. Niestety w naszym kraju głównie kobiety potrafią ubrać się gustownie. Mężczyzn przykładających większą wagę do ubioru od razu uważa się za gejów, metroseksualnych itp. Jesteśmy perfekcyjni w ocenianiu innych jak zapewne żaden inny naród. Dlaczego ulica nie miałaby być ciekawsza, bardziej zróżnicowana stylistycznie, nawet bardziej kontrowersyjna. Byłoby ciekawiej, sympatyczniej z pewnością a ludzie szanowali by siebie za odwagę i łamanie stereotypów i barier.

Żonaty 29. Cały czas chodze w rajstopach i moja zona lubi ja mam je na sobie. Drogie panie rajstopy to nie tampony czy podpaski.!!! Wiadomo to wina państwa i kultury społecznej ze jest takie zacofanie i patrzenie i obgadywanie drogiego człowieka zamiast spojrzyc na własny nos przed lustrem. Powinien byc blog coś jak NK. Z profilami, zdjęciami, reklamy itd. I producenci jak zaczęli produkcje meskich rajstop to chyba powinni mocno wbijac sie na rynek , reklamy wywiady, sady uliczne. A tak podchodzą do tego jak pies do kota. Ja tego nie ukrywam chodze w rajstopach i chodzil bede a kobiety co są temu przeciwne niech same choć raz złoża to oblesne kalesony pod spodnie lub do spodenek. Tolerancji ludzie

gdy byłam w liceum miałam fizykę z gościem, który uważał, że najlepszym sposobem na odmrożone genitalia w zimę są damskie rajstopy. bez skrępowania mówił o tym, że pożycza je od żony. mój świat legł wtedy w gruzach, bo był dla mnie autorytetem w dziedzinie fizyki... teraz, gdy przeczytałam ten wątek wspomnienia wróciły. ;(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozmowa kwalifikacyjna