Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

Ciekawe ile dają Ci kasy za reklamowanie tych rajstop?
I tak nikogo do nich nie przekonasz więc lepiej sobie odpuść!

Nie zdziwię się jeżeli wylądujesz na stronie "wiocha", co moim zdaniem będzie adekwatne do Twojego zachowania. Bez urazy (mogę mieć swoje zdanie), ale to jest tragedia- ja wybrałabym się do psychologa. Są pewne rozgraniczenia i przedmioty zarezerwowane tylko i wyłącznie dla jednej płci.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 1/5

zero godności...

Cóż może niedługo, dwie duże frmy w Polsce zdecydują się na produkcję podpasek dla mężczyzn.. TOTALNA porażka.

Dosłownie ŻART !

Najlepiej pomalujcie jeszcze facetom paznokcie , maseczki.. jakiś lekki fluid.. rajstopki.. :). Facet ma być facetem! Ma być zadbany co nie oznacza wypielęgnowany jak kobieta.. już mnie chyba nic nie zdziwi ..;/

zaraz sie porzygam.. oblesnie to wyglada, moze gejem nie jestes (boze, wspolczuje twojej kobiecie), ale na geja wyglądasz.. uwazam ze robisz z siebie posmiewisko, ja na siłe nie zakładam nie wiem np. męskich slipków czy bokserek albo męskich butów czy skarpet, bo bym wyglądała śmiesznie i wsyzscy by myśleli ze jestem obłąkana.. litości, wszystko jest niby dla ludzi, ale gdzie sa granice? po co w takim razie jest rozdzielenie na płci, skoro aktualnie faceci wyglądają juz jak baby

Kurde, a co mają rajstopy do godności?
Facet chce nosić rajstopy to niech nosi, jego sprawa. Może uważa, że są wygodne, może znudziły mu się kalesony (samo słowo jest beznadziejne!), może stwierdza, że rajstopy lepsze. A może to lubi i podoba mu się to.
A to że facet ubrał rajstopy nie mówi nic o jego osobowości i charakterze, który może być tak typowo męski.
Więcej tolerancji na inność!

A co ma do tego tolerancja? Przecież nie wyjęłam z szafy strzelby, żeby go zlikwidować. Jak dla mnie może sobie jeszcze do tego założyć kieckę (będzie pasować bardziej niż krótkie spodenki). Po prostu nie podoba mi się, kiedy facet ubiera się w rzeczy zarezerwowane dla kobiet. Ma prawo mi się nie podobać, tak jak on ma prawo tak się ubierać. Nie krzywdzi mnie bezpośrednio swoim sposobem ubierania się, ale zwyczajnie budzi we mnie negatywne odczucia.

No i nigdy nie uwierzę, że facet, który z własnej woli wskakuje w rajtki może mieć męski charakter!

Nadchodzą czasy, kiedy mniejszości będą miały większe prawa niż większości...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-24 15:38 przez xAmyLeex.

hmm noszenie rajstop przez facetów powinno być zakazane powyżej 5 roku życia:P rozumiem wszystko-ma ochotę niech facet je nosi-ale niech nie twierdzi, że sa fajne, męskie nawet tfu seksowne. Jak by mój mąż je ubrał to po pierwsze ze śmiechu długo bym się nie pozbierała, po drugie- nie przyznałabym się że go znam:)i 5 metrów za mną/ przedemną by szedł:P przy tym skarpetki do sandał to pikuś:P owszem były czasy, że faceci chodzili w rajstopkach ba nawet pierwsze buty na obcasie powstały dla mężczyzny,malowanie i noszenie peruk to była norma- ale te czasy minęły na szczęście:) facet powinien być męski i w tej męskości seksowny- w rajstopkach z lajkry niestety traci on swój urok :)

Niedobrze mi jak na to patrzee.

No cóż, zabrałyśmy im spodnie to oni zabierają się za nasze ciuchy. Nie widzę w tym nic złego. Niemniej mężowi bym nie dała tego nosić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-24 15:50 przez mimi2506.

właściwie to jest mi to całkiem obojętne, nie mam jakiejś szczególnej awersji do mężczyzn w rajstopach, po prostu nie przeszkadza mi.

Cytat
someril
Bez urazy (mogę mieć swoje zdanie), ale to jest tragedia- ja wybrałabym się do psychologa. Są pewne rozgraniczenia i przedmioty zarezerwowane tylko i wyłącznie dla jednej płci.

Tak się składa że razem z żoną i synem byliśmy u psychologa, który poruszał różne tematy i między innymi właśnie ten. O ludziach takich jak tutaj, którzy "oceniają książkę po okładce", którzy chętnie przypinają różne durne łatki nie znając mnie psycholog ten wypowiedział się krótko i zwięźle: "chory naród w którym jeden drugiego wytyka palcami, w którym brak szacunku i tolerancji a przecież taki katolicki na pokaz tylko przed rodziną. Powiedział, że najłatwiej ocenia się kogoś nie znając go a jeszcze łatwiej uczestniczy sie w zbiorowym obrzucaniu błotem."
Drogie Panie dajecie właśnie tutaj przykład swoich możliwości i feministycznego podejścia traktując facetów jak samców, którzy mają zapieprzać by Was utrzymywać bez zgody na własne zdanie.
Jak komuś nie pasuje to niech nie ogląda moich zdjęć, przecież nikogo nie zmuszam. Też już parę razy rzygnąłem na dekolt kobiet ubranych w krawat, spodnie, męskie buty, koszulę w kratę itd.

Ten kraj był i będzie zacofanym zaściankiem Europy dzięki takim ludziom jak tutaj, którzy karmią się zbiorowym osądem, wyśmiewaniem, opluciem. Nie dziwcie się potem, czemu w życiu codziennym jest tyle chamstwa, obłudy, zakłamania, głupoty skoro tutaj aż kipi od wypowiedzi w takim tonie.

Miłej dalszej zabawy...
Cytat
Nadzieja11
Kurde, a co mają rajstopy do godności?
Facet chce nosić rajstopy to niech nosi, jego sprawa. Może uważa, że są wygodne, może znudziły mu się kalesony (samo słowo jest beznadziejne!), może stwierdza, że rajstopy lepsze. A może to lubi i podoba mu się to.
A to że facet ubrał rajstopy nie mówi nic o jego osobowości i charakterze, który może być tak typowo męski.
Więcej tolerancji na inność!

Brawo!!

Jednak tli się tu iskierka nadziei, że kiedyś będzie więcej takich ludzi w tym jakże cudownym, rajskim kraju :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-24 22:58 przez nero30.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o rade