Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

Witam i zapraszam do dyskusji na temat rajstop dla mężczyzn. Nie będę się tu rozpisywał. Większość odpowiedzi na pytania, które mogą paść znajduje się na moim profilu:
http://szafa.pl/profil/nero30

Osoby zainteresowane moimi stylizacjami z wykorzystaniem rajstop zapraszam do galerii:
http://szafa.pl/c11174362-nero-styl.html

Więcej na temat rajstop dla mężczyzn firmy Knittex, które już niebawem pojawią się w sprzedaży znaleźć można poniżej. Tam też jest odpowiedź na pytanie "dlaczego męskie rajstopy", po co, w jakim celu?
http://szafa.pl/c11174420-kolekcja-rajstop-dla-mezczyzn-knittex.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 10:06 przez moderator.

chyba sobie zartujesz? o_O moze calkiem ubierzmy facetow w sukienki, a co tam, nie?

Kolejny tego typu wątek. Nuda.

Ja sobie żartuję? Dla osób, które nie czytały informacji zawartych na moim profilu wyjaśniam więc tutaj: nie jestem gejem, nie noszę sukienek itp. Jak łatwo zauważyć rajstopy są dodatkiem w moich stylizacjach i nie jest to żadna prowokacja. Ponadto dwie duże firmy w Polsce nie "strzelały by sobie w kolano" inwestując w produkcję rajstop dla mężczyzn więc to nie jest żaden żart.

A co na to Twoi koledzy, że popylasz w rajtkach? Jak dla mnie (oczywiście jest to moje własne zdanie, nikt nie musi mieć takiego samego) to jest całkowiecie niemęskie. Jako kobieta kobieca (chodząca w spódnicach i sukienkach) nigdy w życiu nie spojrzałabym na faceta w rajstopach. Facet ma być męski. Rajstopy takie nie są. Jestem za przymusową służbą wojskową.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-24 13:18 przez xAmyLeex.

Z całym szacunkie ale facet w rajstopach to jakaś porażka.

Cytat
xAmyLeex
A co na to Twoi koledzy, że popylasz w rajtkach? Jak dla mnie (oczywiście jest to moje własne zdanie, nikt nie musi mieć takiego samego) to jest całkowiecie niemęskie. Jako kobieta kobieca (chodząca w spódnicach i sukienkach) nigdy w życiu nie spojrzałabym na faceta w rajstopach. Facet ma być męski. Rajstopy takie nie są. Jestem za przymusową służbą wojskową.

No niestety ale racja, to malo meskie na dodatek takie pedalskie jakies...... takze nie spojrzalabym na takiego faceta ....

zweryfikowana
Posty: 357
Ostrzeżenia: 1/5

:o obrzydliwe.

A czy rajstopy nie są niezdrowe dla facetów ? Gdzieś jakiś fan spódnic pisał, ze noszenie spodni jest niezdrowe... jak więc coś bardziej obcisłego może być ?

ja mam tylko jedno pytanie, czy masz żone/ dziewczyne?

a co o tym sadze pisalam u Ciebie pod fota.

nie masz stylu i wygladasz jak wiesniak!

Nie no już bez przesady!

Cytat
xAmyLeex
A co na to Twoi koledzy, że popylasz w rajtkach? Jak dla mnie (oczywiście jest to moje własne zdanie, nikt nie musi mieć takiego samego) to jest całkowiecie niemęskie. Jako kobieta kobieca (chodząca w spódnicach i sukienkach) nigdy w życiu nie spojrzałabym na faceta w rajstopach. Facet ma być męski. Rajstopy takie nie są. Jestem za przymusową służbą wojskową.
Po takich wątkach też zaczynam być. Gdyby mój facet wpadł na pomysł popylania w rajtach to bym go z wyra dożywotnio wygoniła.

Całkowicie, w 100% niemęskie. I nie będę obrażać homoseksualistów, bo przez takie coś tylko im się dostaje. Zdjęć nie oglądam, bo nie chce zwrócić tortilli, którą właśnie sobie zrobiłam.

tragedia.... hahhahahahhaha

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moda dla odważnych ?