Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

skuteczna dieta

9 minut temu

informacje o żywieniu

27 minut temu

produkty do domu online

godzinę temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Creepersy Deezee - jaki model?

18 lip 2012 - 02:12:19

Cześć :)
Planuje zakup modnych teraz creepersów na stronie deezee.pl, jednak nie mogę się zdecydować jaki model/kolor. Proszę, doradźcie coś!

Zastanawiam się nad tymi:
http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/creepersy/creepersy_ata3_black_suede_studs.html
http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/creepersy/creepersy_ata1_green_suede.html

Te też mi się podobają, ale już mniej:
http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/creepersy/creepersy_ata1_black_dalmatian.html

Co sądzicie, które wybrać? :)

Creepersy Deezee - jaki model?

18 lip 2012 - 02:14:34

okropne są te buty...

Creepersy Deezee - jaki model?

18 lip 2012 - 02:18:17

Cytat
miss_teen
okropne są te buty...
Dzięki temu, że dużo ludzi tak uważa, stają się oryginalne, i to mi się w nich podoba :)
Swoją drogą, wyróżniają się i nie są takie same jak każde na ulicy :)

Cytat
mmm_margareth
foto?
Wysłałam linki do sklepu internetowego, tam są zdjęcia :)

Creepersy Deezee - jaki model?

18 lip 2012 - 02:19:32

1. z ćwiekami (link nr 1)
2. w kropki (link nr 3)
3. zielone (link nr 2)
to tak wg mnie.
brałabym z ćwiekami, wybierając z tych trzech.
a te zielone wcale mi się nie podobają, w sumie jak wszystkie inne kolory gdzie przeważają jasne. ale jestem fanką ciemnych barw, to pewnie dlatego :)

Creepersy Deezee - jaki model?

18 lip 2012 - 02:25:32

Cytat
Sevilay
1. z ćwiekami (link nr 1)
2. w kropki (link nr 3)
3. zielone (link nr 2)
to tak wg mnie.
brałabym z ćwiekami, wybierając z tych trzech.
a te zielone wcale mi się nie podobają, w sumie jak wszystkie inne kolory gdzie przeważają jasne. ale jestem fanką ciemnych barw, to pewnie dlatego :)
Ja właśnie lubię kolorowe ubrania/buty/dodatki, ale creepersy same w sobie są ekstrawaganckie i boje się, że jeśli kupię te morskie to kompletnie nie będę wiedziała do czego je ubrać. Dlatego zaczęłam się zastanawiać nad czarnymi, są bardziej uniwersalne ;)

Creepersy Deezee - jaki model?

18 lip 2012 - 02:38:36

Cytat
dziendobry
Cytat
Sevilay
1. z ćwiekami (link nr 1)
2. w kropki (link nr 3)
3. zielone (link nr 2)
to tak wg mnie.
brałabym z ćwiekami, wybierając z tych trzech.
a te zielone wcale mi się nie podobają, w sumie jak wszystkie inne kolory gdzie przeważają jasne. ale jestem fanką ciemnych barw, to pewnie dlatego :)
Ja właśnie lubię kolorowe ubrania/buty/dodatki, ale creepersy same w sobie są ekstrawaganckie i boje się, że jeśli kupię te morskie to kompletnie nie będę wiedziała do czego je ubrać. Dlatego zaczęłam się zastanawiać nad czarnymi, są bardziej uniwersalne ;)

To fakt, te ostatnie nie do wszystkiego będą pasować... Zaś czarne tak jak mówisz uniwersalne... Więc uniwersalność to kolejny argument za :)
Teraz tylko które by lepiej pasowały do twojej garderoby... kropki czy ćwieki... :)
Mi osobiście podobają się te z ćwiekami bardzo. Te w kropki też całkiem całkiem... Lecz jednak wybrałabym ćwieki.

Creepersy Deezee - jaki model?

18 lip 2012 - 02:45:05

Cytat
Sevilay
Cytat
dziendobry
Cytat
Sevilay
1. z ćwiekami (link nr 1)
2. w kropki (link nr 3)
3. zielone (link nr 2)
to tak wg mnie.
brałabym z ćwiekami, wybierając z tych trzech.
a te zielone wcale mi się nie podobają, w sumie jak wszystkie inne kolory gdzie przeważają jasne. ale jestem fanką ciemnych barw, to pewnie dlatego :)
Ja właśnie lubię kolorowe ubrania/buty/dodatki, ale creepersy same w sobie są ekstrawaganckie i boje się, że jeśli kupię te morskie to kompletnie nie będę wiedziała do czego je ubrać. Dlatego zaczęłam się zastanawiać nad czarnymi, są bardziej uniwersalne ;)

To fakt, te ostatnie nie do wszystkiego będą pasować... Zaś czarne tak jak mówisz uniwersalne... Więc uniwersalność to kolejny argument za :)
Teraz tylko które by lepiej pasowały do twojej garderoby... kropki czy ćwieki... :)
Mi osobiście podobają się te z ćwiekami bardzo. Te w kropki też całkiem całkiem... Lecz jednak wybrałabym ćwieki.
Ja też postawiłabym na ćwieki, chociaż te kropkowane mają jakiś swój urok, dopasowałabym do nich o wiele mniej ciuchów :)
Więc zostają mi albo czarne ćwiekowane, albo zielone - nie potrafię im odmówić, uwielbiam ten kolor i chyba na nie się zdecyduje, chociaż poczekam jeszcze na opinie innych :)

Sevilay, dziękuje za pomoc :*

Creepersy Deezee - jaki model?

18 lip 2012 - 03:07:55

Cytat
dziendobry
Cytat
Sevilay
Cytat
dziendobry
Cytat
Sevilay
1. z ćwiekami (link nr 1)
2. w kropki (link nr 3)
3. zielone (link nr 2)
to tak wg mnie.
brałabym z ćwiekami, wybierając z tych trzech.
a te zielone wcale mi się nie podobają, w sumie jak wszystkie inne kolory gdzie przeważają jasne. ale jestem fanką ciemnych barw, to pewnie dlatego :)
Ja właśnie lubię kolorowe ubrania/buty/dodatki, ale creepersy same w sobie są ekstrawaganckie i boje się, że jeśli kupię te morskie to kompletnie nie będę wiedziała do czego je ubrać. Dlatego zaczęłam się zastanawiać nad czarnymi, są bardziej uniwersalne ;)

To fakt, te ostatnie nie do wszystkiego będą pasować... Zaś czarne tak jak mówisz uniwersalne... Więc uniwersalność to kolejny argument za :)
Teraz tylko które by lepiej pasowały do twojej garderoby... kropki czy ćwieki... :)
Mi osobiście podobają się te z ćwiekami bardzo. Te w kropki też całkiem całkiem... Lecz jednak wybrałabym ćwieki.
Ja też postawiłabym na ćwieki, chociaż te kropkowane mają jakiś swój urok, dopasowałabym do nich o wiele mniej ciuchów :)
Więc zostają mi albo czarne ćwiekowane, albo zielone - nie potrafię im odmówić, uwielbiam ten kolor i chyba na nie się zdecyduje, chociaż poczekam jeszcze na opinie innych :)

Sevilay, dziękuje za pomoc :*

Zastanawiałam się nad nimi od jakiegoś czasu ale chyba narobiłaś mi ochoty większej i będę musiała się przejść tam... :)
Nie ma sprawy :)

Creepersy Deezee - jaki model?

20 lip 2012 - 14:07:48

Zamówiłam te czarne z ćwiekami, nie jestem pewna co do rozmaru, mam 38 i takie wzięłam, jednak lekko uciskają mnie w palce, ale mam nadzieje że to kwestia przyzwyczajenia :)
Wyglądają ślicznie i świetnie leżą na nodze, nie wiem jak będzie z użytkowaniem ich na dłuższą metę, ale jak na razie mogę je Wam w 100% polecić, jeśli chodzi o wygląd!

Creepersy Deezee - jaki model?

21 lip 2012 - 10:06:11

z Cwiekami najlepsze ;) potem panterka i zielone

Creepersy Deezee - jaki model?

21 lip 2012 - 10:07:29

Zielooone. < 3

Creepersy Deezee - jaki model?

21 lip 2012 - 10:10:46

Jak ortopedyczne:P Ale jak już to te z ćwiekami;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy to do siebie pasuje?i co ubrac na gore?