Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

12 lip 2012 - 09:43:36

Witam, od jakiegoś czasu pojawil sie na szafie w ofertach sprzedazy zegarek michaela korsa w baaaaaaaaardzokorzystnej cenie. Od dawna chorowalam na taki wlasnie zegarek takze cos tam wiem co musi miec zeby byl oryginalny. Odrazu wydal mi sie podejrzany zegarek, kotry wystawila uzytkowniczka jednak w jej opisie nie bylo mowy o zadnej replice itp. wiec zapytalam jej wprost czy to podroba i nie uzyskalam zadnej odpowiedzi poczym odrazu jej aukcja zniknela... Pojawila sie nowa z nowym zdjeciem wiec pod nim napisalam zeby nie oszukiwala innych i napisala, ze to nie jest oryginalny zegarek! Poczym rowniez ta aukcja zniknela i pojawila sie znow wiec znow pod nim napisalam, ze nie jest on oryginalny to znow ja skasowala i tak w kolko az o dziwo wczoraj wystawila ten zegarek jako REPLIKA ake juz dzis to skasowala, mi zablokowala mozliwosc jej komentowania a zegarek znow widnieje jako HIT ORYGINALNY ZEGAREK i jeszcze jest napsane, ze super oferta i szybko chce sprzedac po wyjezdza... bujda straszna i az szkoda mi ktorejś dziewczyny, kotra moglaby sie nabrac wiec ostrzegam was. W ogole uwazam, ze powinno byc to zgloszone do administratora ale jestem tu od niedawna i jeszcze nie wiem co i jak.

Pozdrawiam

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

12 lip 2012 - 09:48:20

Bardzo dobrze, że napisałaś o tym na forum, zgłosić moderatorom/adminom jak najbardziej też można.

Wczoraj patrzyłam na tę aukcję, nawet dodałam do ulubionych ale tak samo - miałam duże podejrzenia co do autentyczności tego zegarka.

Właśnie zerknęłam i ktoś już kupił ten "ostatni zegarek", szkoda...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 09:49 przez Electrophile.

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

12 lip 2012 - 15:27:26

Fajnie dziewczyny, że takie rzeczy piszecie. Gdzie są szanowni administratorzy? Ja jak dałam linka w którejś z wypowiedzi do mojej strony, to od razu dostałam ostrzeżenie, że to jest niezgodne z regulaminem i żeby się nie reklamować. A jak tutaj ewidentnie ktoś kogoś okrada, to już nikogo nie obchodzi?

<moderacja - zażalenia dotyczące pracy administratorów Serwisu należy zgłaszać w przeznaczonym do tego miejscu, nie na forum>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 15:42 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

12 lip 2012 - 15:30:32

W Polsce handel podróbkami jest karany, także laska może sobie niezłej biedy napytać

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

12 lip 2012 - 15:35:02

dzięki za ostrzeżenie :) też od dawna choruje na ten zegarek.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.582

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

12 lip 2012 - 15:39:36

Moderatorzy nie są w stanie sami skontrolować każdej rzeczy. Nas jest kilka osób, Was jest jakby nie patrzeć znacznie więcej. Jeśli widzicie przedmiot, który w jakikolwiek sposób łamie regulamin - proszę to zgłaszać (pod każdym przedmiotem jest taka opcja).

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

16 paź 2012 - 21:54:04

dziewczyny a możecie napisać po czym się poznaje że to replika a nie oryginał? proszę bo zwariuje jak nie kupie tego zegarka a teraz ludzie są tacy że nawet replikę sprzedadzą za 600 zł

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

18 gru 2012 - 17:36:50

No właśnie?Jak odróżnić?

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

27 mar 2013 - 09:52:57

Mogłabys mi zdradzic jak to rozpoznać? oryginalny od podróbki?

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

29 lip 2013 - 18:27:12

Cytat
busler4
dziewczyny a możecie napisać po czym się poznaje że to replika a nie oryginał? proszę bo zwariuje jak nie kupie tego zegarka a teraz ludzie są tacy że nawet replikę sprzedadzą za 600 zł

ZEGAREK MICHAEL KORS OSTRZEGAM

29 lip 2013 - 18:35:29

może w ten sposób wykurzymy takie cwaniary

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co do tej sukienki