Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

sklep detailingowy

3 minuty temu

kosmetyki samochodowe

48 minut temu

dresy na ulice

58 minut temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Muszę koniecznie się dowiedzieć, co to jest za marka.
Z pewnością jest to jakaś brytyjska marka, bo 8 odpowiada naszemu S. Nie mogę jednak dojść do tego! Przejrzałam wszystkie rzeczy w mojej szafie żeby porównać, ale nic nie znalazłam. Ta metka jest przy górze od stroju.
Może któraś z Was kojarzy tą metkę? Albo ma taki strój i może mnie nakierować...
Dzięki z góry za pomoc!!! :-)



wg mnie metka firmy dorothy perkins, next albo atmosphere ale metki tych firm sa podobne

cos mi sie wydaje marks&spencer ale nie jestem pewna

Co dokładnie pisze pod 8?
Wiem, że czasem sie z podobna metka spotkałam i tam małym druczkiem pisze dla jakiej firmy i gdzie wyprodukowano- najczęściej Primark.

Cytat
Mariola2119
wg mnie metka firmy dorothy perkins, next albo atmosphere ale metki tych firm sa podobne
wydaje mi się że z tych trzech to tylko next bo dp i atmo maja raczej napis, a next nie koniecznie

dorothy perkins, next, atmosphere, new look, f&f, cherokee

Cytat
Mariola2119
wg mnie metka firmy dorothy perkins, next albo atmosphere ale metki tych firm sa podobne

też tak myślę, mam parę ubrań z atmosphere i mają takie napisy ... tzn kolor, czcionka itp, ale z next też są bardzo podobne

Cytat
szerek
Co dokładnie pisze pod 8?
Wiem, że czasem sie z podobna metka spotkałam i tam małym druczkiem pisze dla jakiej firmy i gdzie wyprodukowano- najczęściej Primark.

Jest dokładnie napisane tak:
Keep away from fire
bla bla bla

8

Shell: (skład)
bla
bla
bla

I z tyłu jak prać itp.


Zastanawia mnie to F w kwadraciku i to, że w Bangladeszu zostało to zrobione - próbowałam tak do tego dojść i nic nie znalazłam.

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

stawiam na marks&spencer
Jeżeli jest F w kwadraciku to f&f.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-04 17:37 przez czerwona_mona.

zweryfikowana
Posty: 575
Ostrzeżenia: 1/5

atmosphere, albo new look...podobne sa takze nie wiem ;p

A ma może któraś z Was strój z Atmosphere albo Next? Bo może na strojach kąpielowych metki wyglądają inaczej niż na normalnych rzeczach.

mi też się wydaje, że to F&F

niestety nie pomoge

Cytat
ejot
mi też się wydaje, że to F&F
Ja także stawiam na F&F

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Do czego nosić te air maxy?