Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

chcę być hipsterką!

27 mar 2012 - 22:13:58

Cytat
suonko
jesli mówisz, że chcesz być hipsterką to na pewno nią nie bedziesz :D hipsterzy nie lubią być tak nazywani :)
szale? no chyba nie :)
zerówki, koniecznie raybany, wielkie słuchawki na szyi, musisz słuchac bardzo alternetywnej muzyki, takiej, jakiej nikt nie zna. buty to wszelkiego rodzaju mokasyny, martensy, koszule, rurki,szelki, stare babcine swetry krótkie paznokcie koniecznie! :D stary aparat, stary rower taki jak dziadki mają, stare babcine torebki. MUZYKA JEST NAJWAŻNIEJSZA!

– Odkryłem nowy zespół!
– Jak się nazywa?
– Nieważne, pewnie nigdy o nich nie słyszałeś.

:)

chcę być hipsterką!

27 mar 2012 - 22:14:08

porazka,wszedzie hipsterzy i stylowe dzieci bananowe

niezweryfikowana
Posty: 465
Ostrzeżenia: 1/5

chcę być hipsterką!

27 mar 2012 - 22:18:26

nie da się zrobic na hipstera, tą kreatywnosc po prostu musisz miec w sobie

chcę być hipsterką!

27 mar 2012 - 22:21:02

bądź swingersem,a nie tam jakimś hipsterem

chcę być hipsterką!

27 mar 2012 - 22:22:56

http :// www.youtube.com/watch?v=PSG4GuK7nZc&feature=sh_e_se&list=SL nic dodac nic ujac;)

chcę być hipsterką!

28 mar 2012 - 17:44:18

polecam :)
http:// www.youtube.com/watch?v=GUhRSPf6qJQ

chcę być hipsterką!

28 mar 2012 - 17:50:01

"chcę byc" hahahahahaha

chcę być hipsterką!

28 mar 2012 - 17:51:53

omg... Dziefczyny! a ja chce byc punkiem! jak mam sie ubierac? co jest must have w byciu punkiem? " _._"
Kimś sie po prostu JEST- będą c sobą, a nie stajesię, bo sie nagle zachciewa... Sluchasz konkretnej muzyki- bo ją lubisz, przemawia do Ciebie, ubierasz sie w dany sposób, bo tak Ci sie podoba, tak sie czujesz dobrze i masz takie a nie inne poglądy bo po prostu tak czujesz...Robisz to co lubisz i co Ci sie podoba i jak juz spełniasz te warunki sama z siebie to ewentualnie wtedy mozesz sie podpasowac pod jakąs konkretną subkulture i stwierdzic, że rzeczywiscie do niej przynależysz. Robiąc coś z tych rzeczy bo "chce byc tym czy tamtym" sprawia jedynie, że jestes pozerką.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

chcę być hipsterką!

28 mar 2012 - 17:54:54

Cytat
ciachochichotka
masz smietane w awatarze - juz jesteś inna ;D

a ja zawsze byłam przekonana, że to serek wiejski :D A jest napisane śmietana jak byk :D

chcę być hipsterką!

28 mar 2012 - 17:55:22

Bycie hipsterem nie zależy od stroju :/

chcę być hipsterką!

28 mar 2012 - 17:58:34

Żałosne. Podobno hispterzy z założenia są dziećmi do bólu alternatywnymi za pieniądze ich "starych", inni niż reszta, wyglądają jak bezdomni, nosząc super drogie ciuchy z sieciówek typu zara, mango, nie mogą zapomnieć o iphonach, macbookach, kawie w wielkim kubku z przykrywką (chyba starbucks), nerdy, raybany .. Bycie hipsterem jest już z definicji czymś niewykonalnym, gdyż hipster musiałby być jeden, skoro już jest to jakaś śmieszna subkultura- tracą z hipsterstwa bo jeden kopiuje "indywidualizm" drugiego- tak jak Ty chcesz teraz :]

Jesteś pozerem nastawionym na lans. Dziękuję. Do widzenia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-28 17:59 przez 19BaMbOoChA90.

chcę być hipsterką!

28 mar 2012 - 17:58:51

Kochana wtopiłaś. Prawdziwy hipster nigdy się nie przyzna do tego, że jest hipsterem, a Ty już przez swój wątek stałaś się zbyt mainstreamowa. Przykro mi.

chcę być hipsterką!

28 mar 2012 - 18:01:26

az musiałam sprawdzić co to są hipsterzy, na nonsensopedii idealnie mi opisali :D

chcę być hipsterką!

28 mar 2012 - 18:01:34

hahahaha kobieto, no padłam hahahaha :D:D:D:D szafa to potrafi poprawic humor.. ;D nie wiedziałam ze serio tacy ludzie istnieja

chcę być hipsterką!

11 kwi 2012 - 17:31:00

bosh....żal mi cię szczerze dziecko...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jazzowki