Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

38 minut temu

elektryka sklep

44 minut temu

wakacje last minute

59 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 07:36:28

po ciazy niestety zostal mi brzuch. jak go ukryc pod ubraniami? jakie ubrania kupic?

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 07:38:23

Zainwestuj w bieliznę wyszczuplającą.

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 07:40:54

Jo bielizna wyszczuplająca albo bluzeczki bądz koszule odcinane pod biustem i puszczone luzno do połowy tyłka:)

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 07:43:56

spodnie z wysokim stanem dobrze trzymią bruch:} i oczywiści bluzka na brzuszku lużniejsza,a wyeksponuj dekolt-biust,naszyjnik itp

Cytat
Vaniiliiiova
Jo bielizna wyszczuplająca albo bluzeczki bądz koszule odcinane pod biustem i puszczone luzno do połowy tyłka:)
odcinane pod biustem są ok jeśli ktoś ma problem z brzuchem ponizej pępka a jak nad nim tez,to będzie jak w ciaży wygladał



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 07:46 przez annula.

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:00:03

Z wielu programów o 'optycznym odchudzaniu' - koszula, bluzka zakładana, taka kopertowa. Musi mieć odpowiednia długość, przynajmniej sięgająca bioder, ale pasuje podobno każdemu:) Sama kupiłam taki żakiecik i świetnie wygląda:) Też problem z brzuchem po ciaży:)

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:16:08

Cytat
komiczka
Zainwestuj w bieliznę wyszczuplającą.
...tez ale ubieraj tuniki ktore bardzo fajnie ukrywaja brzuszek

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:19:51

Też mam ten problem od czasu porodu.. Kupuję po prostu luźniejsze tuniki,sukienki i koszule odcięte pod biustem:) No i legginsy,takie wyższe,wyszczuplają :D

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:26:59

takie majtki wysokie ;)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 08:27 przez klaudia270.

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:27:41

Odpowiednie spodnie bardzo duża dają. Sama miałam taki problem ale zakupiłam mega wyszczuplające jeansy i było rewelacyjnie.<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 08:34 przez moderator.

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:36:30

Cytat
Hooney_M
Też mam ten problem od czasu porodu.. Kupuję po prostu luźniejsze tuniki,sukienki i koszule odcięte pod biustem:) No i legginsy,takie wyższe,wyszczuplają :D


No wlasnie myslalam, ze leginsy odadaja przy wielkim brzuchu(i ten tluszczyk na biodrach);-(
myslalam, ze ja jedna mam ten problem;-( moze za duzo nadal waze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 08:39 przez agnette87.

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:38:22

Cytat
agnette87
Cytat
Hooney_M
Też mam ten problem od czasu porodu.. Kupuję po prostu luźniejsze tuniki,sukienki i koszule odcięte pod biustem:) No i legginsy,takie wyższe,wyszczuplają :D


No wlasnie myslalam, ze leginsy odadaja przy wielkim brzuchu(i ten tluszczyk na biodrach);-(

Ja chodzę cały czas w legginsach,mam takie wyszczuplające,zakładam je tak wysoko,ponad brzuch i bardzo fajnie wszystko maskuje:)

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:43:30

Cytat
Hooney_M
Cytat
agnette87
Cytat
Hooney_M
Też mam ten problem od czasu porodu.. Kupuję po prostu luźniejsze tuniki,sukienki i koszule odcięte pod biustem:) No i legginsy,takie wyższe,wyszczuplają :D


No wlasnie myslalam, ze leginsy odadaja przy wielkim brzuchu(i ten tluszczyk na biodrach);-(

Ja chodzę cały czas w legginsach,mam takie wyszczuplające,zakładam je tak wysoko,ponad brzuch i bardzo fajnie wszystko maskuje:)



jakie bluzki do tego? a legginsy obojetnie jakie? bez ograniczen?

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:46:34

Cytat
agnette87
Cytat
Hooney_M
Cytat
agnette87
Cytat
Hooney_M
Też mam ten problem od czasu porodu.. Kupuję po prostu luźniejsze tuniki,sukienki i koszule odcięte pod biustem:) No i legginsy,takie wyższe,wyszczuplają :D


No wlasnie myslalam, ze leginsy odadaja przy wielkim brzuchu(i ten tluszczyk na biodrach);-(

Ja chodzę cały czas w legginsach,mam takie wyszczuplające,zakładam je tak wysoko,ponad brzuch i bardzo fajnie wszystko maskuje:)



jakie bluzki do tego? a legginsy obojetnie jakie? bez ograniczen?

Właściwie obojętnie jakie,ja najczęściej chodzę w takich zwykłych czarnych albo takich jeanso-podobnych:) Do tego przeważnie zakładam jakąś troszkę luźniejsza tunikę czy koszulę,taką odciętą pod biustem:)

jak ukryc brzuch?

16 mar 2012 - 08:49:28

gdybym miala chociaz biust byloby co pokazywac...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Miętowe