Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczęta :) Niedawno kupiłam swoje wymarzone koturny . Tylko zastanawiam się jak bede w nich chodzić po naszych Polskich ulicach . Rozmiar 38 , ale podeszwa ma wielkość mojej dłoni czyli taki rozmiar 35 . Ktoś z was ma takie ??? Albo podobne ?? I czy dajecie rade w nich pomykać :)


Ja mam ;) Tylko, ze moje sa takie


Obawiam sie jednak, ze bez wprawy chodzenia w takich butach (ja mam kilka par bardzo wysokoch butow na szpilce, slupku) moze byc nie dosc, ze ciezko to i pokracznie. Kwestia wprawy i niestety patrzenia czasem pod nogi w celu rozeznania wypukłości chodnikowych ;)
Ty masz łatwiej bo but jest na całej stopie, ja mam w zasadzie pantofle ;)

btw. piekne sa te twoje ;)

No są podone tylko że jak chodze po domu to jakoś mi dziwnie . Ja ogólnie nosze wysokie buty np : na słupku z deezee też mam turkusowe . Są mega *_* Ale w tych no jeszcze nigdzie nie chdziłam . I dlatego się pytam czy ktoś chodzi w takich u nas po Polskich drogach :))))

Ale podeszwa mnie rozwaliła !!!!
Ogólnie mierze 173 :PPPPP Ale i tak kocham wysokie buty

Ja akurat z DeeZee mam takie, mają niższą platformę i mogę w nich nawet biegać ;P
PS. też mam 173cm i też kocham wysokie buty, mam w nosie to, że głowa mi wystaje ponad tłum


Ja mam kilka par i to moje najwygodniejsze buty.

mi się chodzi bardzo wygodnie w nich,są nieco niższe od twoich.
I czuje się dobrze tylko ja mam 164cm wzrostu ^^


zweryfikowana
Posty: 1.139
Ostrzeżenia: 1/5

wg koturny to najwygodniejsze buty wśród tych na "podwyższeniu":) i śmigałam w nich nie tylko po polskich drogach, ale także łąkąch i piaskach :)

Cytat
milusss
Ja akurat z DeeZee mam takie, mają niższą platformę i mogę w nich nawet biegać ;P
PS. też mam 173cm i też kocham wysokie buty, mam w nosie to, że głowa mi wystaje ponad tłum
Mam te same,ale inny wzór i jestem o centymetr niższa;p

Cytat
kiikoo
No są podone tylko że jak chodze po domu to jakoś mi dziwnie . Ja ogólnie nosze wysokie buty np : na słupku z deezee też mam turkusowe . Są mega *_* Ale w tych no jeszcze nigdzie nie chdziłam . I dlatego się pytam czy ktoś chodzi w takich u nas po Polskich drogach :))))

Ale podeszwa mnie rozwaliła !!!!
Ogólnie mierze 173 :PPPPP Ale i tak kocham wysokie buty

Ja tez nie bo troche podoba nie sprzyja jeszcze takim butom, czekam az sie zrobi ciut cieplej i mniej mokro ;) Ale faktem tez pierwsze wrazenie na nodze bylo dziwne, a potem w sumie przywyklam :) Zobaczymy :)

Ja mam 178 :P A te koturny to 16 cm :P

ja mam na lato swoje koturenki z Zary ,trochę niższe od Twoich bo mają 14,5cm,ale sama platforma ma 4,5 cm więc chodzi mi się w nich bez problemu:) mam 170cm:)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 01:23 przez madzia0702.

Cytat
milusss
Ja akurat z DeeZee mam takie, mają niższą platformę i mogę w nich nawet biegać ;P
PS. też mam 173cm i też kocham wysokie buty, mam w nosie to, że głowa mi wystaje ponad tłum


Popieram! brawa dla tej Pani! ;))

ja mam 4 pary koturn ale te autorki są wyjątkowo ładne!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 01:39 przez ejot.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak ukryc brzuch?