Obecnie rozmawiamy o:

Czy będzie wojna?

gorący temat

(Nie)maz,a wigilia

4 minuty temu

Cekinowy zawrót głowy

13 minut temu

nowa torebka

15 minut temu

Zostawic czy oddac

18 minut temu

Prezent na święta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

Jak zamawiać ze strony converse.

05 lut 2012 - 16:16:34

Traktuje ci normalnie. Tylko ja rosze o odpowiedz na pytanie moje a nie 20 innych . Jesli cie jakoś uraziłam to przepraszam .

05 lut 2012 - 16:21:28

za konto paypal nic nie płacisz. a koszty wysyłki na takich stronach pojawiają sie dopiero tuż przed płatnością ( w podsumowaniu). ale zapłacisz jak za woły pewnie za wysyłkę. lepiej sprawdz na ebay'u, może tam bedzie taniej licząc kasę za buty plus przesyłkę.i płać paypalem bo NAJBEZPIECZNIEJ!
a dodam jeszcze tylko, że przelew do banku zagranicznego obciazony jest dodatkowymi kosztami nakładanymi przez twój bank. napisz, których rubryczek nie rozumiesz to postaram się ci pomóc :)
spojrzałam na te stronkę. tam nie zapłacisz paypalem, umozliwiają płatnośc kartą kredytową. jeśli nie masz to nie masz jak zapłacic zdaje się.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 16:35 przez villemonoone.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

05 lut 2012 - 17:03:29

villemonoone dziękuje, że ktoś wreszcie odpowiada na moje pytania ;D
Street Address:* Adres ulicy
Address Line 2:???
City:* Miasto?
State/Province: *???
Post/Zip Code:Kod pocztowy?
Nie mogę się połapać co gdzie wpisać. Zobacze na ebaju, ale nie oge znaleśc nigdzie swego roziaru w tej cenie ;/ bo to jest przecena jakaś ;)
Znalazłam jeszcze jedne http://pl.ioffer.com/i/hot-sell-converse-british-style-canvas-shoes-top-202209314 tu pisze ze żegluga wliczona jest do ceny butów czy cło też ???

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 22:11 przez pyhorek.

20 mar 2012 - 03:17:59

Cytat
pyhorek
villemonoone dziękuje, że ktoś wreszcie odpowiada na moje pytania ;D
Street Address:* Adres ulicy
Address Line 2:???
City:* Miasto?
State/Province: *???
Post/Zip Code:Kod pocztowy?
Nie mogę się połapać co gdzie wpisać. Zobacze na ebaju, ale nie oge znaleśc nigdzie swego roziaru w tej cenie ;/ bo to jest przecena jakaś ;)
Znalazłam jeszcze jedne http://pl.ioffer.com/i/hot-sell-converse-british-style-canvas-shoes-top-202209314 tu pisze ze żegluga wliczona jest do ceny butów czy cło też ???

czy ktoras z Was byla na stronie ioffer.pl, NIE ioffer.com?? Tam jest firma ktora pomaga zalatwic te rzeczy bezposrednio od producentow w chinach chyba.. wiecie cos na ich temat?

28 cze 2012 - 12:22:53

a orientujecie się jak jest z wysyłką do polski ze strony converse . com ?

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Który telefon