Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 95
Ostrzeżenia: 2/5

Jak zamawiać ze strony converse.

05 lut 2012 - 16:16:34

Traktuje ci normalnie. Tylko ja rosze o odpowiedz na pytanie moje a nie 20 innych . Jesli cie jakoś uraziłam to przepraszam .

Jak zamawiać ze strony converse.

05 lut 2012 - 16:21:28

za konto paypal nic nie płacisz. a koszty wysyłki na takich stronach pojawiają sie dopiero tuż przed płatnością ( w podsumowaniu). ale zapłacisz jak za woły pewnie za wysyłkę. lepiej sprawdz na ebay'u, może tam bedzie taniej licząc kasę za buty plus przesyłkę.i płać paypalem bo NAJBEZPIECZNIEJ!
a dodam jeszcze tylko, że przelew do banku zagranicznego obciazony jest dodatkowymi kosztami nakładanymi przez twój bank. napisz, których rubryczek nie rozumiesz to postaram się ci pomóc :)
spojrzałam na te stronkę. tam nie zapłacisz paypalem, umozliwiają płatnośc kartą kredytową. jeśli nie masz to nie masz jak zapłacic zdaje się.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 16:35 przez villemonoone.

niezweryfikowana
Posty: 95
Ostrzeżenia: 2/5

Jak zamawiać ze strony converse.

05 lut 2012 - 17:03:29

villemonoone dziękuje, że ktoś wreszcie odpowiada na moje pytania ;D
Street Address:* Adres ulicy
Address Line 2:???
City:* Miasto?
State/Province: *???
Post/Zip Code:Kod pocztowy?
Nie mogę się połapać co gdzie wpisać. Zobacze na ebaju, ale nie oge znaleśc nigdzie swego roziaru w tej cenie ;/ bo to jest przecena jakaś ;)
Znalazłam jeszcze jedne http://pl.ioffer.com/i/hot-sell-converse-british-style-canvas-shoes-top-202209314 tu pisze ze żegluga wliczona jest do ceny butów czy cło też ???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 22:11 przez pyhorek.

Jak zamawiać ze strony converse.

20 mar 2012 - 03:17:59

Cytat
pyhorek
villemonoone dziękuje, że ktoś wreszcie odpowiada na moje pytania ;D
Street Address:* Adres ulicy
Address Line 2:???
City:* Miasto?
State/Province: *???
Post/Zip Code:Kod pocztowy?
Nie mogę się połapać co gdzie wpisać. Zobacze na ebaju, ale nie oge znaleśc nigdzie swego roziaru w tej cenie ;/ bo to jest przecena jakaś ;)
Znalazłam jeszcze jedne http://pl.ioffer.com/i/hot-sell-converse-british-style-canvas-shoes-top-202209314 tu pisze ze żegluga wliczona jest do ceny butów czy cło też ???

czy ktoras z Was byla na stronie ioffer.pl, NIE ioffer.com?? Tam jest firma ktora pomaga zalatwic te rzeczy bezposrednio od producentow w chinach chyba.. wiecie cos na ich temat?

Jak zamawiać ze strony converse.

28 cze 2012 - 12:22:53

a orientujecie się jak jest z wysyłką do polski ze strony converse . com ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Który telefon