Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

operacja oczu

44 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:30:53

Cytat
freaxx
faka88, z togą akurat nie powinnaś mieć problemu, dwa końce zawiązujesz na ramieniu, a z boku spinasz ją od wewnątrz agrafkami. Możesz też zrobić z prześcieradła białą suknię w greckim stylu, tylko jak to wytłumaczyć... Może tak - dwa krańce prześcieradła przeciągasz 'pod pachami' i zawiązujesz na szyi w taki sposób, żeby mieć gołą górę pleców, potem spinasz materiał na biuście, resztę zbierasz powiedzmy na lewą stronę i też spinasz. Cholera, mam to przed oczyma, ale nie umiem tego wytłumaczyć!
:) myslalam zeby zrobic złote bransolety i opaske na włosy:) ale nie wiem czy to wyjdzie tak jak sobie wymyslilam:)

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:34:23

kurde no zależy ile chcesz wydać kasy tu na szafie widziałam fajny strój piratki :)
możesz się przebrać też za np za taka amerykańska kelnerkę, futbaal te sprawy. albo za kowbojkę, jakiś kapelusz, kozaki.. no zależy co tam w domku masz wiadomo od tego pomysły się rodzą :) możesz za jakiegoś tygryska jak masz dużo rzeczy w panterkę, albo taka sexi uczennica, to prosto zrobić

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:36:08

Cytat
faka88
Cytat
freaxx
faka88, z togą akurat nie powinnaś mieć problemu, dwa końce zawiązujesz na ramieniu, a z boku spinasz ją od wewnątrz agrafkami. Możesz też zrobić z prześcieradła białą suknię w greckim stylu, tylko jak to wytłumaczyć... Może tak - dwa krańce prześcieradła przeciągasz 'pod pachami' i zawiązujesz na szyi w taki sposób, żeby mieć gołą górę pleców, potem spinasz materiał na biuście, resztę zbierasz powiedzmy na lewą stronę i też spinasz. Cholera, mam to przed oczyma, ale nie umiem tego wytłumaczyć!
:) myslalam zeby zrobic złote bransolety i opaske na włosy:) ale nie wiem czy to wyjdzie tak jak sobie wymyslilam:)

Próbuj :D Nie no, myślę, że jak pokombinujesz z tą togą, dodasz złote dodatki i zrobisz luźnego koka, to powinno wyglądać dobrze.

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:36:12

myslama tez o uczennicy ale nie mam takiej spodniczki:) i kujnek;p

Cytat
freaxx
Cytat
faka88
Cytat
freaxx
faka88, z togą akurat nie powinnaś mieć problemu, dwa końce zawiązujesz na ramieniu, a z boku spinasz ją od wewnątrz agrafkami. Możesz też zrobić z prześcieradła białą suknię w greckim stylu, tylko jak to wytłumaczyć... Może tak - dwa krańce prześcieradła przeciągasz 'pod pachami' i zawiązujesz na szyi w taki sposób, żeby mieć gołą górę pleców, potem spinasz materiał na biuście, resztę zbierasz powiedzmy na lewą stronę i też spinasz. Cholera, mam to przed oczyma, ale nie umiem tego wytłumaczyć!
:) myslalam zeby zrobic złote bransolety i opaske na włosy:) ale nie wiem czy to wyjdzie tak jak sobie wymyslilam:)

Próbuj :D Nie no, myślę, że jak pokombinujesz z tą togą, dodasz złote dodatki i zrobisz luźnego koka, to powinno wyglądać dobrze.

Mam problem z wlosami. myslalam o ,okach i zlotej opasce na czole



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-27 15:36 przez faka88.

zweryfikowana
Posty: 1.608
Ostrzeżenia: 1/5

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:39:28

Faceta przebierz za kobietę ;) A sama wygrzeb coś w sh, albo kup sobie koronę za dychacza najwięcej i badź królową ;)

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 2/5

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:39:37

kobieta:
czarownica, cyganka, wróżka, kot-jakikolwiek, policjantka, pielęgniarka, pocahontas, uczennica

mężczyzna:
pirat, żołnierz, lekarz, policjant, rozbitek, pilot-odrzutowców,

więcej nie mam ;P

też idę na taki bal ;)

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:43:15

Super pomysly, ale ja chce te stroje zrobc sama.. macie konkrety jak wykonac dany stroj?

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:44:47

Cytat
faka88
myslama tez o uczennicy ale nie mam takiej spodniczki:) i kujnek;p
Cytat
freaxx
Cytat
faka88
Cytat
freaxx
faka88, z togą akurat nie powinnaś mieć problemu, dwa końce zawiązujesz na ramieniu, a z boku spinasz ją od wewnątrz agrafkami. Możesz też zrobić z prześcieradła białą suknię w greckim stylu, tylko jak to wytłumaczyć... Może tak - dwa krańce prześcieradła przeciągasz 'pod pachami' i zawiązujesz na szyi w taki sposób, żeby mieć gołą górę pleców, potem spinasz materiał na biuście, resztę zbierasz powiedzmy na lewą stronę i też spinasz. Cholera, mam to przed oczyma, ale nie umiem tego wytłumaczyć!
:) myslalam zeby zrobic złote bransolety i opaske na włosy:) ale nie wiem czy to wyjdzie tak jak sobie wymyslilam:)

Próbuj :D Nie no, myślę, że jak pokombinujesz z tą togą, dodasz złote dodatki i zrobisz luźnego koka, to powinno wyglądać dobrze.

Mam problem z wlosami. myslalam o ,okach i zlotej opasce na czole














I cały kostium zrobiony ;)

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:57:01

freaxx jestes wielka! Dziekuje:*

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:59:40

Cytat
faka88
freaxx jestes wielka! Dziekuje:*

Ależ nie ma za co :)

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 16:01:14

Czyli postanowione:) Będę grecką boginią:) wkleje fotki w sobote:) teraz zostaje moj facet jeszcez;p

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 17:38:39

Cytat
faka88
Czyli postanowione:) Będę grecką boginią:) wkleje fotki w sobote:) teraz zostaje moj facet jeszcez;p

Niech będzie Jokerem! Strój banalnie prosty, garniak i pomalowana twarz, a wygląda zajeb*ście :D Choć możesz go też przebrać w greckiego boga, tak tematycznie.

Bal przebierańców dla dorosłych

01 mar 2014 - 18:36:41

w sh kupiłam za 20 zł dla męża cały strój klauna, a ja mam strój biedronki :)

niezweryfikowana
Posty: 196
Ostrzeżenia: 4/5

Bal przebierańców dla dorosłych

16 lis 2020 - 09:38:26

Dziewczyny jakieś pomysły na tanie przebrania?

Polecam wypozyczyć dla siebie takie przebranie. Wbrew pozorom wypożyczenie przebrania będzie kosztowało o wiele mniej niż samodzielne kupienie wszystkich elementów. A na pewno będziesz wygladala o wiele lepiej ;)

No i nie wiem jak Ty, ale sama obecnie nie mam czasu na bieganie po sklepach i ciuchlandach i poszukiwanie potencjalnych przebrań na takie bale.

W sieci warto jest zamowić ewentualnie akcesoria takie jak maski czy nakrycia głowy. Kosztują grosze, a potrafią fajnie urozmaicić stroje przebierankowe. https://www.partytino.pl/ Zerknij tutaj



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-01 13:54 przez nataliii23.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs H&M na Facebooku